Gönül Moda Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Sincan, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Gülendam Gelinlik
11

Çankaya

Gülendam Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Filinta Gelinlik
110 13

Çankaya

Filinta Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Mehtap Moda Evi
147 18

Çankaya

Mehtap Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızın en güzel ve tekrarı olmayacak o gününde, bir prenses gibi görünmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Gönül Modaevi Ankara’da sizi bekliyor. Bizi tanımak, ne gibi hizmetler sunduğumuzu öğrenmek ve hayalinizdeki gelinliğe kavuşabilmeniz için neler yapabiliriz öğrenmek isterseniz metnin devamını okuyabilirsiniz.

Gönül Moda olarak hem Atatürk Mahallesi hem de İzmir Caddesi’nde bulunan iki ayrı mağazamızla sektörde faaliyet gösteriyoruz. Yıllar içerisinde kalitemizi ve hizmetlerimizi kanıtladığımızda aldığımız talepler artınca ikinci şubemizi açtık. Mağazalarımızda her bütçeye, zevke ve bedene sahip gelin adaylarına hitap eden çok geniş yelpazede bir hizmet sunuyoruz. Vizyon sahibi bir bakış açısıyla Batı modasını ve Türkiye’deki gelişmeleri takip ediyor, yen trendleri kısa sürede kendi tarzımızla harmanlayabiliyoruz.

Modaevimizde gelinlikler başta olmak üzere; söz elbiseleri, nişanlıklar, kına gecesi için bindallı ve kaftanlar gibi özel gün kostümleri ve abiyeleri tasarlayabiliyoruz. Tesettür de dahil fark etmeksizin her tarza uygun hizmet verebiliyoruz. Her yıl kendi tasarımlarımızdan oluşan kreasyonlar ortaya çıkarıyor ve bunları severek sergiliyoruz. Mağazamızda hem kendimize ati hem de sevilen kreasyonlara ait yılın modasına uygun çok sayıda modele yer veriyoruz. Her model ve kesimden hazır kostümlerimizi görüp dilediklerini seçebilecek olan gelinlerimiz mağazada deneme yaparak kararlarını verebiliyorlar.

Ayrıca gelinlerimiz dilerse kişiye özel tasarımlar da yapabiliyoruz; onların tarzlarına, vücut tiplerine ve ölçülerine göre gelinliğini dizayn ediyoruz. Tasarımı kusursuz şekilde ortaya çıkarmak için en kaliteli kumaş ve danteller kullanarak el işçiliği ile birlikte dikiyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Gönül Modaevi Sincan‘da sizi bekliyor. Düğününüz için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın hemen sağ tarafındaki formu eksiksiz doldurarak randevunuzu alabilirsiniz. En önemli gününüz için işinizi şansa bırakmayın, şimdiden mutluluklar.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Atatürk Mahallesi kutsal Sokak 14/2 06936 Sincan/Ankara,

Gönül Moda Gelinlik  Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!