Gönül Moda Gelinlik

E-posta Gönder

Gönül Moda Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gönül Moda Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gönül Moda Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Gönül Moda Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Gönül Moda Gelinlik Hakkında

Hayatınızın en güzel ve tekrarı olmayacak o gününde, bir prenses gibi görünmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Gönül Modaevi Ankara’da sizi bekliyor. Bizi tanımak, ne gibi hizmetler sunduğumuzu öğrenmek ve hayalinizdeki gelinliğe kavuşabilmeniz için neler yapabiliriz öğrenmek isterseniz metnin devamını okuyabilirsiniz.

Gönül Moda olarak hem Atatürk Mahallesi hem de İzmir Caddesi’nde bulunan iki ayrı mağazamızla sektörde faaliyet gösteriyoruz. Yıllar içerisinde kalitemizi ve hizmetlerimizi kanıtladığımızda aldığımız talepler artınca ikinci şubemizi açtık. Mağazalarımızda her bütçeye, zevke ve bedene sahip gelin adaylarına hitap eden çok geniş yelpazede bir hizmet sunuyoruz. Vizyon sahibi bir bakış açısıyla Batı modasını ve Türkiye’deki gelişmeleri takip ediyor, yen trendleri kısa sürede kendi tarzımızla harmanlayabiliyoruz.

Modaevimizde gelinlikler başta olmak üzere; söz elbiseleri, nişanlıklar, kına gecesi için bindallı ve kaftanlar gibi özel gün kostümleri ve abiyeleri tasarlayabiliyoruz. Tesettür de dahil fark etmeksizin her tarza uygun hizmet verebiliyoruz. Her yıl kendi tasarımlarımızdan oluşan kreasyonlar ortaya çıkarıyor ve bunları severek sergiliyoruz. Mağazamızda hem kendimize ati hem de sevilen kreasyonlara ait yılın modasına uygun çok sayıda modele yer veriyoruz. Her model ve kesimden hazır kostümlerimizi görüp dilediklerini seçebilecek olan gelinlerimiz mağazada deneme yaparak kararlarını verebiliyorlar.

Ayrıca gelinlerimiz dilerse kişiye özel tasarımlar da yapabiliyoruz; onların tarzlarına, vücut tiplerine ve ölçülerine göre gelinliğini dizayn ediyoruz. Tasarımı kusursuz şekilde ortaya çıkarmak için en kaliteli kumaş ve danteller kullanarak el işçiliği ile birlikte dikiyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Gönül Modaevi Sincan‘da sizi bekliyor. Düğününüz için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın hemen sağ tarafındaki formu eksiksiz doldurarak randevunuzu alabilirsiniz. En önemli gününüz için işinizi şansa bırakmayın, şimdiden mutluluklar.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mahallesi kutsal Sokak 14/2 06936 Sincan/Ankara,

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gönül Moda Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.