Gönül Moda Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Sincan, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Yasemin Gelinlik & Modaevi
501 11 113

Çankaya

Yasemin Gelinlik & Modaevi

4 hafta
Özel Dikim
Faike Polat
235 3 47

Çankaya

Faike Polat

2 hafta
Özel Dikim
Öyküm Fashion Design
50 12

Çankaya

Öyküm Fashion Design

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızın en güzel ve tekrarı olmayacak o gününde, bir prenses gibi görünmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Gönül Modaevi Ankara’da sizi bekliyor. Bizi tanımak, ne gibi hizmetler sunduğumuzu öğrenmek ve hayalinizdeki gelinliğe kavuşabilmeniz için neler yapabiliriz öğrenmek isterseniz metnin devamını okuyabilirsiniz.

Gönül Moda olarak hem Atatürk Mahallesi hem de İzmir Caddesi’nde bulunan iki ayrı mağazamızla sektörde faaliyet gösteriyoruz. Yıllar içerisinde kalitemizi ve hizmetlerimizi kanıtladığımızda aldığımız talepler artınca ikinci şubemizi açtık. Mağazalarımızda her bütçeye, zevke ve bedene sahip gelin adaylarına hitap eden çok geniş yelpazede bir hizmet sunuyoruz. Vizyon sahibi bir bakış açısıyla Batı modasını ve Türkiye’deki gelişmeleri takip ediyor, yen trendleri kısa sürede kendi tarzımızla harmanlayabiliyoruz.

Modaevimizde gelinlikler başta olmak üzere; söz elbiseleri, nişanlıklar, kına gecesi için bindallı ve kaftanlar gibi özel gün kostümleri ve abiyeleri tasarlayabiliyoruz. Tesettür de dahil fark etmeksizin her tarza uygun hizmet verebiliyoruz. Her yıl kendi tasarımlarımızdan oluşan kreasyonlar ortaya çıkarıyor ve bunları severek sergiliyoruz. Mağazamızda hem kendimize ati hem de sevilen kreasyonlara ait yılın modasına uygun çok sayıda modele yer veriyoruz. Her model ve kesimden hazır kostümlerimizi görüp dilediklerini seçebilecek olan gelinlerimiz mağazada deneme yaparak kararlarını verebiliyorlar.

Ayrıca gelinlerimiz dilerse kişiye özel tasarımlar da yapabiliyoruz; onların tarzlarına, vücut tiplerine ve ölçülerine göre gelinliğini dizayn ediyoruz. Tasarımı kusursuz şekilde ortaya çıkarmak için en kaliteli kumaş ve danteller kullanarak el işçiliği ile birlikte dikiyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Gönül Modaevi Sincan‘da sizi bekliyor. Düğününüz için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın hemen sağ tarafındaki formu eksiksiz doldurarak randevunuzu alabilirsiniz. En önemli gününüz için işinizi şansa bırakmayın, şimdiden mutluluklar.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Atatürk Mahallesi kutsal Sokak 14/2 06936 Sincan/Ankara,

Gönül Moda Gelinlik  Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.