Zeynep Denli Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

En - Kübra Moda Evi
24 3

Yenimahalle

En - Kübra Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Behiye Gelinlik ve Modaevi
201 14

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Yasemin Gelinlik & Modaevi
419 12 113

Çankaya

Yasemin Gelinlik & Modaevi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

En değerli gününüzde, hayalini kurduğunuz gelinliğin üzerinizde olmasını istiyorsanız; sizleri Zeynep Denli Modaevi’ne davet ediyoruz. Uzun yıllardır gelinlik sektörüne yön veren başarılı bir ekibiz. İsteklerinizi değerlendirip size her konuda destek olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz. Eğer Ankara gelinlik ihtiyacınıza yaratıcı çözümler üreten bir firmayla hala anlaşmadıysanız hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin!

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz andan gelinliğinizin son halini görene kadar ki süreçte titiz bir çalışma yürüttüğümüzü belirtelim. Bunu yapma amacımız tekrarının imkansız olduğu düğün gününüzde kusursuz bir görünümle misafirlerinizin karşısına çıkmanızı sağlamak. Bu süreçte hayallerinizi yol göstericimiz kabul ediyor, elimizden geldiğince özel isteklerinizi de yerine getirmeye çalışıyoruz. Modaevimizde profesyonel ekibimizin tasarladığı birbirinden güzel gelinlik modelleri var. Yılın son trendlerini dikkate alarak tasarladığımız bu gelinliklerden en beğendiklerinizi hemen deneyip üzerinizde değerlendirme yapabiliyorsunuz. Eğer tamamen içinize sinen gelinliği hazır modellerimizden bulursanız, küçük birkaç dokunuştan sonra hemen teslim yapabildiğimizi de belirtelim.

Özel dikim gelinlik imkanımızdan yararlanmak isteyen gelin adaylarımızla birlikte zaman kaybetmeden kalıp çalışmalarına başlıyoruz. Düğün mekanınızı, vücut ölçülerinizi ve tercih edeceğiniz aksesuarları dikkate alarak gelinliğinizi tasarlamaya başlıyoruz. Bu aşamada kumaş, boncuk ve dantel detaylarına da karar verip gelinliğinizin son görünümünü almasını sağlıyoruz. Tabii her detayı yakından görmeniz için sizi bol bol provalara davet etmeyi de ihmal etmiyoruz.

Ankara gelinlik modaevleri arasında bizi tercih etmenizi sağlayacak daha birçok hizmetimiz bulunuyor ama isterseniz ayrıntılar yüz yüze bir kahve eşliğinde konuşalım. Tecrübeli ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreterek yanınızda olmak için sizi modaevimize bekliyoruz. Eğer bizimle iletişime geçerek hemen randevu oluşturmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Zeynep Denli

  • Adres: Kızılay, Kızılay Mahallesi Moda Çarşışi A blok 4, Çankaya

Zeynep Denli Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!