Ceren Modaevi

E-posta Gönder

Ceren Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ceren Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Ceren Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Ceren Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi

Ceren Modaevi Hakkında

Gelin adayları için evlilik sürecinin en zorlu süreçlerinden biri de gelinlik seçimi. Hayallerinizdeki gelinliği bulmak için siz de Ankara gelinlik mağazalarını dolaşmaya başladıysanız yorulmanıza gerek yok. Ceren Modaevi olarak yüzlerce gelinlik modelimiz sayesinde düşlediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Danışmanlık hizmeti sunduğumuz için aklınıza takılan tüm soruları cevaplıyor, mekânımıza adım attığınız andan itibaren şanslı hissetmenizi sağlıyoruz. Çünkü ekip arkadaşlarımız birebir sizinle ilgileniyor, istekleri öğreniyorlar. Keyifli bir sohbet eşliğinde düğün gününüzü, mekânı, saç ve makyaj seçimlerini öğreniyoruz. Vücut tipini de analiz ettikten sonra başlıyoruz modellerimizi göstermeye! Hayal ettiğiniz belli bir model varsa tasarımcılarımız sizi can kulağıyla dinliyor, tam da size uygun olarak gerçeğe dönüştürüyorlar. Tabii ki bazı gelin adaylarının akılları fikir olmuyor. Biz de bu durumda hemen seçenekler sunuyoruz. En uygun olanları gösteriyor, kalıpların tam üzerinize oturmasını sağlıyoruz. Kısacası keyifli bir gelinlik seçimi için gerekli olan tüm süreci yönetiyoruz.

Gelinliği tamamlayan detayları da mağazamızda bulabileceksiniz. Gelin çiçeğinizden başlayarak duvak, taç, inci aksesuarlarla şıklığı tamamlıyor, kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. Model seçeneklerimiz oldukça fazla. Kendimizi model konusunda geliştirmek için de trendleri takip ediyoruz. Sıra dışı gelinliklere de yer vermeyi seviyoruz. Uçuş uçuş gelinlik modelleri yaz mevsimlerinde oldukça fazla tercih ediliyorlar. İnci ve taş süslemelerin olduğu daha ağır gelinlikler ise kış mevsiminin vazgeçilmez parçası. Tabii ki nihai kararı size bırakıyor, düğün gününden önce size elbisenizi teslim ediyoruz.

Eğer gelinliğiniz için bize güveniyorsanız önceden iletişime geçmeli ve randevu almalısınız. Gelinlik seçimi provalarla birlikte uzun bir süreç olduğu için ne kadar önce iletişime geçerseniz verimli bir planlama yapabilmemiz için o kadar iyi. Sayfanın üst kısmında yer alan Ceren Modaevi Ankara iletişim formunu doldurarak bizden randevu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Bulvarı Büyük Çarşı 67/146 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ceren Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.