Ceren Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Behiye Gelinlik ve Modaevi
201 14

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Gülendam Gelinlik
11

Çankaya

Gülendam Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Rüyam Gelinlik Moda Evi
212 1 12

Çankaya

Rüyam Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Gelin adayları için evlilik sürecinin en zorlu süreçlerinden biri de gelinlik seçimi. Hayallerinizdeki gelinliği bulmak için siz de Ankara gelinlik mağazalarını dolaşmaya başladıysanız yorulmanıza gerek yok. Ceren Modaevi olarak yüzlerce gelinlik modelimiz sayesinde düşlediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Danışmanlık hizmeti sunduğumuz için aklınıza takılan tüm soruları cevaplıyor, mekânımıza adım attığınız andan itibaren şanslı hissetmenizi sağlıyoruz. Çünkü ekip arkadaşlarımız birebir sizinle ilgileniyor, istekleri öğreniyorlar. Keyifli bir sohbet eşliğinde düğün gününüzü, mekânı, saç ve makyaj seçimlerini öğreniyoruz. Vücut tipini de analiz ettikten sonra başlıyoruz modellerimizi göstermeye! Hayal ettiğiniz belli bir model varsa tasarımcılarımız sizi can kulağıyla dinliyor, tam da size uygun olarak gerçeğe dönüştürüyorlar. Tabii ki bazı gelin adaylarının akılları fikir olmuyor. Biz de bu durumda hemen seçenekler sunuyoruz. En uygun olanları gösteriyor, kalıpların tam üzerinize oturmasını sağlıyoruz. Kısacası keyifli bir gelinlik seçimi için gerekli olan tüm süreci yönetiyoruz.

Gelinliği tamamlayan detayları da mağazamızda bulabileceksiniz. Gelin çiçeğinizden başlayarak duvak, taç, inci aksesuarlarla şıklığı tamamlıyor, kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. Model seçeneklerimiz oldukça fazla. Kendimizi model konusunda geliştirmek için de trendleri takip ediyoruz. Sıra dışı gelinliklere de yer vermeyi seviyoruz. Uçuş uçuş gelinlik modelleri yaz mevsimlerinde oldukça fazla tercih ediliyorlar. İnci ve taş süslemelerin olduğu daha ağır gelinlikler ise kış mevsiminin vazgeçilmez parçası. Tabii ki nihai kararı size bırakıyor, düğün gününden önce size elbisenizi teslim ediyoruz.

Eğer gelinliğiniz için bize güveniyorsanız önceden iletişime geçmeli ve randevu almalısınız. Gelinlik seçimi provalarla birlikte uzun bir süreç olduğu için ne kadar önce iletişime geçerseniz verimli bir planlama yapabilmemiz için o kadar iyi. Sayfanın üst kısmında yer alan Ceren Modaevi Ankara iletişim formunu doldurarak bizden randevu alabilirsiniz.

İletişim

Ceren İçten

  • Adres: Atatürk Bulvarı Büyük Çarşı 67/146 Çankaya/Ankara

Ceren Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!