Rabia Gelinlik by Ümran Sağlam

E-posta Gönder

 • Altındağ, Ankara.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Rabia Gelinlik by Ümran Sağlam Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Rabia Gelinlik by Ümran Sağlam Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Rabia Gelinlik by Ümran Sağlam Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Rabia Gelinlik by Ümran Sağlam Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi

Rabia Gelinlik by Ümran Sağlam Hakkında

Hayallerinizdeki gelinlik modelini Rabia Gelinlik Ankara olarak gerçeğe dönüştürüyoruz. Mutlu bir yolcuğun ilk başlangıcı olan düğününüzde sizi kusursuz bir görünüme kavuşturacak gelinlik modellerimiz ve size özel olarak hazırlayacağımız tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz. Uzun yıllar boyunca gelinlik tasarlıyoruz gelin adaylarımızın hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyoruz. İşimizi aşkla ve sevgiyle yaptığımız için de ortaya muhteşem modeller çıkarıyoruz.

Profesyonel bakış açımızla gelinlik modelinizi belirleme konusunda size tavsiyelerde bulunuyoruz. Bizce gelinliğinizin vücut tipinize uygun olması gerekiyor. Bu nedenle önceden vücut ölçülerini dinliyor ve size en uygun modelleri gösteriyoruz. Sadece size özel bir gelinlik istiyorsanız da özel dikim hizmeti de veriyor ve hayal ettiğiniz gelinliği tasarlıyoruz. Katalogdan beğeneceğiniz bir gelinlik modelini de beğenmediğiniz kısımlarda değişiklik yaparak hazırlayabiliyoruz.

Konseptinize uygun olarak tasarlayacağımız gelinlik modellerimizde istediğiniz işlemede dantel seçiminde bulunabilirsiniz. İster sade ister güpürlü ve parıltılı tarzda seçenekler sunuyoruz. Uzun ve kısa duvak tercihlerinizde de tül rengini ve işlemesini gelinliğinize uygun olarak tasarlıyoruz. Gelinliğinizi tamamlamak için sizden sadece kısa bir süre istiyor ve yaklaşık olarak 1 ve 3 prova aralığında hazır hâle getiriyoruz.

Kına gecesi, nişan ve sözünüz için de abiye hizmeti veriyoruz. Beğeneceğiniz işleme ve dantelde ister şatafatlı ister sade bir tarzda bir model tasarlayabiliriz. Abiyeniz için size birçok renk seçeneği de sunuyor, konseptinizle uyum içerisinde görünmeniz için her şeyi istediğiniz gibi tasarlıyoruz.

Modaevimiz Ankara Altındağ’da Anafartalar Mahallesi’nde yani şehir merkezine yakın bir konumda bulunduğundan dolayı provalara geliş gidişlerinizde ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Anafartalar Rabia Gelinlik’te rüyalarınızdaki gelinliğe ulaşabileceksiniz. Modellerimizi merak ediyorsanız sizi modaevimize davet ediyoruz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ Randevu al’’ butonuna tıklayarak da bize kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Anafartalar, 2, Anafartalar Çarşısı, Anafartalar Cd. No:202, 06030 Altındağ

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.