Seç Gelinlik

E-posta Gönder

 • Sincan, Ankara.

Seç Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Seç Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Seç Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Seç Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Seç Gelinlik Hakkında

Ankara’nın gelinlik sektörüne çok iddialı bir giriş yaptık ve mağazamızı büyük bir hevesle açarak faaliyet göstermeye başladık. Hizmetlerimizin geniş yelpazesi ve kalite prensiplerimiz sayesinde kısa sürede rüştümüzü ispat ettik ve adımızı duyurmayı başardık. Mağazamız Seç Gelinlik Sincan gibi oldukça büyük ve merkezi bir ilçede, Melek Sokak’da bulunuyor. Methimizi duyanlar ilçe ve bölge fark etmeksizin gelip mağazamızı ziyaret ediyorlar. Güler yüzlü, işini severek ve ciddiyetle yapan ekibimizse onları en iyi şekilde karşılıyor. Müşterilerimizle samimi ancak bir o kadar da profesyonel bir ilişki kurarak onlara yardımcı oluyoruz.

Modern, ferah, şık ve de kullanışlı bir tasarıma sahip mağazamızdan içeri adımınızı attığınız anda sizi sayısız kostüm karşılıyor ve ister istemez büyüleniyorsunuz. Her zevke, bütçeye ve bedene hitap edebilmek için ürünlerimizi hep geniş ve bol tutuyoruz. Kendi dikim fabrikamızda özenle hazırlanan gelinliklerimizi sergilemekle birlikte en çok sevilen markaların kreasyonlarına da yer veriyoruz. Bu sayede tüm gelinlerimizi mutlu ve aradığını bulmuş şekilde uğurlayabiliyoruz.

Hazır model haricinde kişiye özel tasarımlar da yapıyoruz. Gelinimizin kendi zevki, vücut tipi, ölçüleri ve istekleri doğrultusunda çizilen tasarımı kaliteli kumaşlarla dikerek kendisine teslim ediyoruz.

Kimileri en özel gününün en güzel hatırasını ömür boyu saklamak ister, kimileri ise bir daha hiç kullanmayacağı için saklamaktan yana olmaz. Biz bu iki farklı görüş için de seçenek sunuyoruz. Dileyen çiftimize gelinliği satıyor, dileyene de kiralıyoruz. Üstelik bahsetmeden geçmeyelim; gerek bizden gerekse dışarıdan istediği herhangi bir modeli tek provada özel olarak diktiğimiz gelinlikleri dahi kiralayabiliyor, sektörde pek de rastlanmayan türde bir hizmet veriyoruz.

Sincan gelinlik mağazaları arasında iyi k diyeceğiniz bir ekiple çalışmak isterseniz Seç Gelinlik olarak bizi tercih edebilirsiniz. Sayfadaki formu doldurursanız bize ulaşıp detayları öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.