Seç Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Sincan, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin kesesi, Duvak, Eldiven

Önerilen Firmalar

Rentadress
50 3

Çankaya

Rentadress

1 haftadan az
Haftasonu Hizmet
Jorjet Moda Evi
50 6

Çankaya

Jorjet Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
Hilal Turhal - La Bianca Butik
50 56

Çankaya

Hilal Turhal - La Bianca Butik

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Ankara’nın gelinlik sektörüne çok iddialı bir giriş yaptık ve mağazamızı büyük bir hevesle açarak faaliyet göstermeye başladık. Hizmetlerimizin geniş yelpazesi ve kalite prensiplerimiz sayesinde kısa sürede rüştümüzü ispat ettik ve adımızı duyurmayı başardık. Mağazamız Seç Gelinlik Sincan gibi oldukça büyük ve merkezi bir ilçede, Melek Sokak’da bulunuyor. Methimizi duyanlar ilçe ve bölge fark etmeksizin gelip mağazamızı ziyaret ediyorlar. Güler yüzlü, işini severek ve ciddiyetle yapan ekibimizse onları en iyi şekilde karşılıyor. Müşterilerimizle samimi ancak bir o kadar da profesyonel bir ilişki kurarak onlara yardımcı oluyoruz.

Modern, ferah, şık ve de kullanışlı bir tasarıma sahip mağazamızdan içeri adımınızı attığınız anda sizi sayısız kostüm karşılıyor ve ister istemez büyüleniyorsunuz. Her zevke, bütçeye ve bedene hitap edebilmek için ürünlerimizi hep geniş ve bol tutuyoruz. Kendi dikim fabrikamızda özenle hazırlanan gelinliklerimizi sergilemekle birlikte en çok sevilen markaların kreasyonlarına da yer veriyoruz. Bu sayede tüm gelinlerimizi mutlu ve aradığını bulmuş şekilde uğurlayabiliyoruz.

Hazır model haricinde kişiye özel tasarımlar da yapıyoruz. Gelinimizin kendi zevki, vücut tipi, ölçüleri ve istekleri doğrultusunda çizilen tasarımı kaliteli kumaşlarla dikerek kendisine teslim ediyoruz.

Kimileri en özel gününün en güzel hatırasını ömür boyu saklamak ister, kimileri ise bir daha hiç kullanmayacağı için saklamaktan yana olmaz. Biz bu iki farklı görüş için de seçenek sunuyoruz. Dileyen çiftimize gelinliği satıyor, dileyene de kiralıyoruz. Üstelik bahsetmeden geçmeyelim; gerek bizden gerekse dışarıdan istediği herhangi bir modeli tek provada özel olarak diktiğimiz gelinlikleri dahi kiralayabiliyor, sektörde pek de rastlanmayan türde bir hizmet veriyoruz.

Sincan gelinlik mağazaları arasında iyi k diyeceğiniz bir ekiple çalışmak isterseniz Seç Gelinlik olarak bizi tercih edebilirsiniz. Sayfadaki formu doldurursanız bize ulaşıp detayları öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Atatürk Mah. Melek Sok. No:12/C Sincan/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.