Hüsniye Moda Evi

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Hüsniye Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Hüsniye Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Hüsniye Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Hüsniye Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Hüsniye Moda Evi Hakkında

Gelinlik sektörüne 1962 yılında Ankara'da başlayan kurucumuz Hüsniye Demirbaş, Hüsniye Moda’yı astsubay emeklisi eşi Yusuf Demirtaş ve çocuklarının katılımıyla aile şirketine dönüştürerek kurumsallaşmayı başardı. Kurucumuz gelinlik koleksiyonları ve tasarımları ile aktif bir şekilde ilgilenmektedir.

Gelinlikte ilk büstiyer ve etek çalışması, balen uygulamaları, etek şeklinde jupon tarlatan, boncuk işleme teknikleri gibi birçok yeniliği gelinlik tasarımlarımıza uygulayarak Ankara gelinlik firmalarından farklı bir yere sahip oluyoruz. Kendi yarattığı Türk ismi ve Türk markası ile firmamızın Avrupa’da da ülkemizi yıllardır gururla temsil ettiğini de söylemekten gurur duyuyoruz.
Modaevimizde her yıl farklı koleksiyonlar hazırlıyoruz. En hazırladığımız koleksiyonumuzda gelinlik tasarımlarına biraz fark katmak istedik ve gelinlik tasarımlarımızda beyaza pudra pembesinin eşlik etmesini sağladık. Son derece soft çizgilerle tasarlanan bu gelinlik modellerimizde fransız dantelleri, saten, tafta, krep, şifon ve tül kullandık. Koleksiyonumuzu kristal veya el yapımı çiçekler, uzun ve kısa duvaklar, eldivenler gibi gelinliğin tamamlayıcı olan aksesuarlarla tamamladık. Bu koleksiyonumuz dışında modaevimizde daha birçok farklı gelinlik modeli de mevcut: A kesim, kabarık prenses, Helen ve vintage tarzı Bohem gelinlikleri Hüsniye Modaevi Ankara’da bulabilirsiniz.

Modaevimizde birçok hazır model seçeneği bulunuyor. Ama siz yine de içinize sinen gelinliği bu hazır modeller içinden bulamazsanız, özel dikim olanağımızdan yararlanabilirsiniz. Tarzınıza, vücut tipinize ve özel isteklerinize göre hayal ettiğiniz gelinliği en güzel şekilde dikeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Özel dikim gelinliğinizi 1 ila 3 provadan sonra size teslim ediyoruz. Gelinliğinize uygun aksesuarları da bizden temin edebiliyorsunuz.

Hizmetlerimizi ve gelinliklerimizi çok beğendiyseniz, hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.