Yakınlardaki diğer seçenekler:

Oz&Me Estetik ve Kuaför
32
9

Yıllarca hayalini kurduğunuz düğün gecenizde büyüleyici bir güzellik sizi bekliyor. Gelinlik modelinizle uyumlu saç ve makyaj tarzınızla tüm davetlileri kendinize hayran bırakacaksınız ! Öz&Me...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500 TL'den az
Nesrin Ataoğlu Saç Tasarım ve Beauty
92
6

En iyi Bayraklı gelin kuaförü İzmir’de nerede diye soran gelin adaylarını buraya alalım. Çünkü cevabınız bizde! Nesrin Ataoğlu Saç Tasarım ve Beauty’de firma sahibimiz Nesrin Hanım’ın 10 yılı...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
3.000-5.000 TL
Volkan Madenli
49

İzmir gelin saçı ve makyajı deyince profesyonel ekibi ve yılları aşkın tecrübesi ile Volkan Madenli akla geliyor. 2016 yılından beri İzmir'de gelinlerimizin hayallerini gerçekleştiriyor,...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL
By Uğur Günlüsoy Hair Make Up Studıo
34

By Uğur Günlüsoy Hair Make Up Studio, 26 Ekim 2020’den beri İzmir gelin saçı ve makyajı kuaförleri arasında varlık gösteriyor. Uzun yılların deneyimiyle hareket eden profesyonel kadromuz eşliğinde...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
3.000-5.000 TL
%25 indirim
Kuaför Murat Çakmak
59
Kuaför Murat Çakmak

1 yorum

Karşıyaka

Dünyaca ünlü Tony and Guy gibi akademisyenlerden aldığımız eğitimlerle Kuaför Murat Çakmak Karşıyaka’da gelinlerimize ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz. Kuaför salonumuzda bilgili, deneyimli ve...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL
Uğur Layık
380
10
Uğur Layık

50 yorum

Bayraklı

 • 6. yıl
 • Düğününüz için güzelliğinize sihirli dokunuşlar yapmak ve sevdiklerinizin meraklı ve hayran bakışlarına maruz kalmanızı sağlamak için sizi salonumuza bekliyoruz. Uğur Layık Kuaför Bornova’da...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  3.000-5.000 TL
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Dikili Kuaförleri ve Hizmetleri

  Dikili kadın kuaförleri güzellik ve bakım hizmetleriyle oldukça dikkat çekiyor. Profesyonel ve yetenekli kuaförler en trend saç modellerini takip ederek sizin taleplerinize hitap etmeyi amaçlıyorlar. Sizin yüz şeklinize uygun katlı ve düz kesim modeller seçiliyor. Ayrıca saçınızda farklı ve kalıcı şekil değişiklikler yapmak istiyorsanız da perma ve Brezilya fönü gibi hizmetler bulunuyor.

  El ve ayak tırnaklarınızın bakımlı olmasını istiyorsanız, Dikili güzellik salonlarında manikür ve pedikür hizmetleri bulunuyor. Kalıcı oje, protez ve jel tırnak gibi hizmetlerle de ellerinizi ve ayaklarınızı süsleyebilirsiniz. Bunun yanında kuaförler özel günlerde de size en iyi şekilde hizmet veriyor. Nişan, düğün ve kına gibi günlerde çeşitli hizmet paketleriyle hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz.

  Dikili Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

  Dikili’deki kuaförler uygun ve ortalama fiyatlı salonlarıyla biliniyor. Özellikle İsmetpaşa Mahallesi’nde her bütçeye uygun bir kuaför bulabilirsiniz. Kuaför salonunun popülerliği ve sunduğu hizmetlere göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Merkezi konumdan uzak olan kuaförlerin fiyatı biraz daha uygun olabiliyor. Ayrıca geniş hizmet kapasitesine sahip kuaförlere talep daha çok olacağından diğer salonlara göre yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

  Dikili kuaför fiyatları talep ettiğiniz hizmete göre değişebiliyor. Kuaförleri özel günlerinizde tercih edecekseniz, ödeyeceğiniz fiyatta artış olabiliyor. Nişan ve kına için yapılan saç modelleri gelin başına kıyasla daha uygun fiyatlı olabiliyor. Bunun yanında fön ve saç kesimi gibi işlemler ise salonların en uygun fiyatlı hizmetleri arasında yer alıyor.

  Dikili’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Dikili Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

  Dikili gelin saçı ve makyajı firmaları gelin adaylarına özel güzellik uygulamaları ve vücut bakım hizmetleriyle gelinlerin kendilerini daha güzel hissetmelerini sağlıyor. Bu uygulamalar arasında cilt gençleştirme işlemleri, lazer epilasyon, vücut peelingi ve masaj gibi hizmetler bulunuyor. Ayrıca kaş ve kirpik bakım hizmetiyle de düğün öncesi yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz.

  Dikili’deki kuaförler, kusursuz bir makyajla gelin adaylarının en özel günlerinde kendilerini daha güzel hissetmelerini sağlıyor. Profesyonel makyaj artistleri, gelin adaylarının yüz hatlarına ve gelinliğinin modeline göre özel makyajlar yapıyor. Bu makyajlar genellikle doğal, ışıltılı ve kalıcı olmasıyla öne çıkıyor. Ayrıca dilerseniz, porselen makyaj yaptırarak gün boyu kalıcı ve kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  Dikili Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

  Dikili gelin saçı fiyatları talep ettiğiniz modele göre değişiklik gösteriyor. Fön, maşa ve düzleştiriciyle yapılan sade modeller, topuz gibi uğraş gerektiren modellere göre daha uygun fiyatlı olabiliyor. Bunun yanında kuaförler gelin başında duvak olup olmamasına göre fiyatlandırma yapıyor. Duvağın yerleştirilmesi oldukça çaba gerektirdiği ve belirli modellerle yapılabildiği için daha yüksek ücretlendirilebiliyor.

  Dikili’de gelin başı için ödeyeceğiniz fiyat, saç yapımından önce uygulanan bakımlar ve kullanılan malzemelere göre değişebiliyor. Saçlarınızın daha sağlıklı görünmesini istiyorsanız, ısıl işlemden önce keratin bakımı yaptırabilirsiniz. Bu durum ödeyeceğiniz fiyatı yükseltebilir. Saçı sabitlemede kullanılan jöle ve sprey gibi ürünlerin kaliteli ve marka olması da fiyatı arttıran noktalar arasında yer alıyor.

  Dikili Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

  Dikili gelin makyajı için ödeyeceğiniz fiyat, kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişebiliyor. Kaliteli ve ünlü markaların makyaj malzemelerinin kullanıldığı kuaförler, makyajlar için daha fazla ücret talep edebiliyor. Bunun yanında kuaförün tecrübesi ve deneyimi de fiyatları etkiliyor. Daha profesyonel ve popüler olan kuaför salonlarında da çoğu zaman avantajlı fiyatlardan yararlanabiliyorsunuz.

  Makyajın tarzı, detayları ve makyajda kullanılan malzemelerin dayanıklılığı da fiyatı etkileyen noktalar arasında yer alıyor. Standart gelin makyajı için porselen makyajına göre biraz daha düşük bir ücret ödeyebilirsiniz. Diğer makyajlara göre daha yüksek fiyatlı olan porselen makyajı, yüzünüzde kapatmak istediğiniz çok fazla kusur olduğunu düşünüyorsanız tercih edebilirsiniz.

  Dikili Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

  Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

  Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları