Hair Point Ç&A

E-posta Gönder

  • Dikili, İzmir.

Ekiple Tanışın

Hair Point Ç&A Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Hair Point Ç&A Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Hair Point Ç&A Sık Sorulan Sorular

Hair Point Ç&A gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Hair Point Ç&A gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Hair Point Ç&A gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Hair Point Ç&A gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Hair Point Ç&A şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hair Point Ç&A şehir dışında hizmet veriyor.


Hair Point Ç&A ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hair Point Ç&A ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hair Point Ç&A Hakkında

Eski hayatınızın son, yeni hayatınızın ilk günü olan düğününüze nerede hazırlanacağınızı hala belirlemediniz mi? Sakın kaygılanmayın! Gelin saçı ve makyajı konusundaki bilgi birikimi ve deneyimleri ile bu süreci en rahat ve en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan Hair Point Ç & A, özenle tasarlanan salonunda sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyor.

Sektöre farklı bir soluk getirmek ve uzmanlığımızı tüm İzmirlilerle paylaşmak için 2009 yılında faaliyetlere başladık. Yenilikçi hizmet anlayışımız ve kendimizi devamlı geliştirmemiz, bizi tercih eden her konuğumuzun beklentilerini de en iyi şekilde karşılamamızı sağlıyor. Modayı ve en yeni trendleri yakından takip ediyor, isteklerinize pratik çözümler sunuyoruz. Hair Point Ç & A’da her dilek yerine getiriliyor, her hayal gerçeğe dönüştürülüyor. Bu da bizi Dikili kuaförlerinden farklılaştırıyor. Kalitemizi yakından görmek için salonumuza gelirseniz, ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Toplamda 5 kişilik bir ekibimiz bulunuyor. Güler yüzlü ve sıcakkanlı olan ekibimizin her bir üyesi sektörde uzun yıllardır aktif olarak çalışıyor. Tecrübeleri, baskı altında çalışabilmeleri, samimiyetleri ve ilgileri ile sizi bu özel gününüze kusursuz bir şekilde hazırlayacaklar. İstekleriniz hızlı bir şekilde yerine getirilecek, salonumuzun içindeki pozitif enerji ise sizi düğün stresinden uzaklaştıracak.

Etkin ekibimiz ve geniş salonumuz sayesinde düğün gününüzde 15 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Sizi hazırlığınızda yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınıza da benzersiz dokunuşlar yapabiliyoruz. Hem keyifli sohbetler etme hem de düğüne birlikte hazırlanma şansına sahip olacağınız salonumuzda keyifli ve özel dakikalar yaşamak için daha fazla beklemeyin!

Kendinizi ayrıcalıklı hissetmek ve düğününüzde göz kamaştıran bir gelin olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.