Bursa Tarihi Düğün Mekanları

Düğününü köşk, sarnıç veya tarihi bir yalıda planlamaya ne dersin? Bursa tarihi düğün mekanlarının tümünü Düğün.com çiftleri için listeledik! Mekanları incele, fiyatları öğren, özel fırsatlardan haberdar ol!

Esnek sözleşme Tarihi Merinos İstasyonu

Osmangazi

Tarihi Merinos İstasyonu

Düğününüzü tarihi bir alanda hayata geçirme fikrine nasıl bakarsınız? Bursa Osmangazi’de yer alan Tarihi Merinos İstasyonu 1873 yılında kullanıma açılan Bursa-Mudanya hattının istasyonu olarak...

500-750 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

%20 indirim 7 1 4
İncele
Konak 18

Osmangazi

Konak 18

Bursa’da tarihi bir konakta unutulmaz bir düğüne imza atmak isteyen her çifti Konak 18’e bekliyoruz! Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan bugünü eşsiz bir ortamda yaşamak sizin de hakkınız. O..

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%30 indirim 25 3 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları
Evlenmeye karar verdiğiniz ve düğün konseptiniz tarihin içinden geçsin istiyorsanız bu mekanlar tam size göre! Tarihe tanıklık etmiş ve sizin de düğününüze tılsımını dokunduracak bu mekanlar, büyüsü ile sizi ve davetlilerinizi derinden etkileyerek düşlerinizdeki etkileyici düğün törenini gerçekleştirmenizi sağlayacak.