Elif Kuaför

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Elif Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Elif Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Elif Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elif Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Elif Kuaför Hakkında

Düğün gününüz için tüm gelin adayları gibi sizin de heyecanlı olduğunuzu ve harika görünmek istediğinizi biliyoruz. Bursa’da hizmet verdiğimiz Elif Kuaför’de isteklerinizi doğrultusunda istediğiniz gelin olmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel, anlayışlı ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve sizi son derece samimi bir ortamda ağırlıyoruz. Dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünlerini kullandığımız kuaför salonumuzda güzellik sektöründe moda olan tüm trendleri de mutlaka bulunduruyoruz. Saç kesimi, gelin saçı tasarımı, makyaj, renklendirme, kalıcı oje, protez tırnak gibi uygulamalarımızla hizmet veriyoruz.

Randevu ile çalıştığımız için salonumuza gelmeden önce mutlaka haber vermenizi istiyoruz. Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek düşlerinizi süsleyen gelin saçı ve makyajının detaylarına dair bilgi ediniyoruz. Düğün günü sizi sevdiklerinizle birlikte ağırlayarak keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Yaptığımız uygulamalar hakkında size bilgi vererek isterseniz düğünden önce imaj değişikliği bile yapabilirsiniz. Saçınızın uzun ya da kısa olsa bile istediğiniz modelleri başarıyla yapıyoruz. Maşa ve fön uygulamalarıyla önce saçınızı hazırlıyor daha sonra farklı toplama stilleriyle istenilen şekli veriyoruz. Saçınızı yaptıktan sonra duvağınızı ve varsa tacınızı saçınızı bozmadan takıyoruz.

Sıra makyaja geldiğinde ise önceliğimiz yüz hatlarınız oluyor. Doğal ve sade görünen makyajları daha çok tercih etsek de çalışmalarımız esnasında ten renginize en uyumlu renkleri kullanıyoruz. Bazı gelinlere koyu makyajlar daha çok yakışabiliyor. Kaşlarınızı ve dudaklarınızı ön plana çıkarıyoruz. Allık kullanarak yüzünüze renk katıyoruz. Sabitleyici sprey sıkarak da makyajın uzun süre yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Bursa kuaförleri arasında sevilen yerlerden biri olan Elif Kuaför isimli salonumuzun şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.