Selin Kuaför

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Selin Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Selin Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Selin Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Selin Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Selin Kuaför Hakkında

1980 yılından bu yana dek güzellik sektörünün içerisindeyiz ve hala ilk günkü heyecanımızla salonumuzu açıyoruz. 40 yılı aşkın süredir kuaförlük ve kişisel bakım konularında çalışıyoruz ve bu süre zarfında edindiğimiz tecrübelerle hizmet veriyoruz. Selin Kuaför olarak sürekli olarak değişen moda anlayışı sebebiyle güncel ve modern bir hizmet vermek için kendimizi geliştiriyoruz. Eskinin gelenekleriyle değil kazandırdığı deneyimlerle günümüzün tekniklerini birleştiriyoruz.

Salonumuz Selin Kuaför Bursa’nın Osmangazi ilçesinde ve en güzel semtlerinden biri olan Mudanya’da bulunuyor. Uzun yıllardır değişmeyen bir kaliteyle hizmet verdiğimiz için şehrin hemen her bölgesinden tercih ediliyoruz. Burada butik ancak her biri oldukça deneyimli 4 kişilik profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Dolayısıyla bir kuaförden beklenebilecek her işi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Saç tasarımı, organik saç bakımı, keratin bakım, kesim, renklendirme, ombre, röfle, perma, saç kaynak, örgü, profesyonel ve günlük makyaj, ipek kirpik, kaş kontür, kirpik lifting, ağda, manikür ve pedikür, protez tırnak ve kalıcı oje gibi pek çok işlemi yapıyoruz.

Bunların yanı sıra en çok severek yaptığımız işlerden bir tanesi de özel günleri ve kutlamaları için gelin adaylarını salonumuzda ağırlamak. En mutlu günlerinde heyecanlarını paylaşıyor, streslerinden kurtulmalarını sağlıyor ve hayallerindeki görünümlere ulaşabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Saç tasarımını gelinlik modeli ve kişisel zevklerine göre yapıyor, beğendikleri bir model varsa onu da aynı şekilde uyguluyoruz. Profesyonel ve doğal bir makyajla da kusursuz şekilde güzel görünmelerini sağlıyoruz.

Randevu sistemiyle çalışıyor, eğer belli bir süre önce randevularını alırlarsa hazırlıkları için otele veya düğün mekanına da gidiyoruz. Gelinle birlikte 8 yakınına kadar saç ve makyaj hizmeti sunabiliyoruz. Hepsi ve daha fazlası için Selin Kuaför Bursa Muradiye‘de sizi bekliyor. Yandaki formu doldurun ve hemen iletişime geçin.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.