Büşra Kuaför

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Büşra Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Büşra Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Büşra Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Büşra Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Büşra Kuaför Hakkında

Büşra Kuaför Bursa ailesi olarak kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; ombre, sombre, profesyonel makyaj ve kesim, türban tasarımı, manikür, pedikür, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde kuaför salonumuza gelebilir ve ayrıcalıklı hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz.

Hayatınızın en değerli günü olan düğününüzde siz değerli gelinlerimizi kusursuz bir şekilde hazırlamak için deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Biliyoruz ki hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu deneyimin eşsiz olmasını istiyorsunuz. Biz de bunu gerçeğe dönüştürmeyi vaat ediyoruz! Şimdi dilerseniz, gelin saçı ve makyajı için detaylardan söz edelim.

İlk olarak, düğününüzde nasıl bir gelin olmak istediğinizi soruyoruz. Ardından; düğün yapacağınız mekanın özelliklerini, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Tüm bu unsurları ve yüz şeklinizi göz önüne alarak bir saç modeli belirliyoruz. Saç modeliniz; dağınık bir şekilde örgü, topuz ve açık bırakılmış dalgalı olacak şekilde, düğün konseptinize göre değişiklik gösteriyor. Saçlarınızı kusursuz bir şekilde taradıktan sonra, makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınızda genellikle, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renk tonlarını kullanmayı tercih ediyoruz. Bunun için, pürüzsüz bir ten makyajı sonrasında, gözlerinizin ışıltısını yansıtmak için buğulu bir göz makyajı yapıyoruz. Takma kirpiklerle desteklediğimiz göz makyajınızdan sonra, tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Bursa kuaför salonları arasında, ayrıcalıklı hizmetimiz ve kişiye özel ilgimizle birlikte siz değerli gelinlerimizin tercih sebebi olmaya devam ediyoruz. Siz de bu imkanlardan yararlanmak ve düğün gününüzde kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Emek Zekai Gümüşdiş mah. Turgut Özal cad. No;54 kat:1 Osmangazi/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.