Esila Kişisel Bakım Salonu

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Esila Kişisel Bakım Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Esila Kişisel Bakım Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Esila Kişisel Bakım Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Esila Kişisel Bakım Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Esila Kişisel Bakım Salonu Hakkında

Hayalini kurduğunuz o gün, çok yaklaştı ama siz hala kendinizi emanet edebileceğiniz bir kuaför bulamadınız mı? Endişelenmeyin! Arayışınızın sona erdiğini söylemek isteriz. Esila Kuaför Bursa olarak, siz değerli gelinlerimize hizmet vermek için hazırda bekliyoruz. Hayatınızın en önemli gününde muhteşem görünmek istediğinizi çok iyi biliyoruz.

Her biri kendi alanında uzman ve oldukça deneyimli ekibimizle birlikte, Bursa’nın en güzel ilçelerinden birinde, Osmangazi’de hizmet veriyoruz. Kuaför salonumuzda gelinlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. En mutlu olduğunuz o muhteşem günde, saçınız ve makyajınızın uyumuyla göz kamaştıracaksınız. Şimdiye dek pek çok gelinin hazırlık aşamasına ev sahipliği yaptık. Bu tecrübeyle birlikte, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz.

Saçınız ve makyajınız için size ücretsiz prova imkanı sunuyoruz. Böylece, düğün gününüz için planlanan saç ve makyajınızı, önceden deneyimleme şansına sahip oluyorsunuz. Bu sayede, beğenmediğiniz veya hoşunuza gitmeyen bir kısım varsa, hemen müdahele edebiliyoruz. Eğer prova gününüzü, nişanınıza denk getirirseniz bir taşla iki kuş vuracağınızı da belirtmek isteriz.

Düğün mekanınıza, gelinliğinize ve fiziksel özelliklerinize göre saç modelinizi uyguladıktan sonra sora makyaja geliyor. Deneyimli makyözlerimiz tarafından gerçekleştirilen makyaj uygulamalarıyla yüz hatlarınızı belirginleştiriyor ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Makyaj öncesi uyguladığımız bazlar ve makyaj sonrası kullanılan sabitleyici spreyler sayesinde makyajınız, düğün boyunca hiç kıpırdamadan yüzünüzde kalıyor. Size de sınırsız eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.

Düğün gününüzdeki sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Ayrıca düğün mekanınıza gelerek de sizi hazırlayabiliyoruz. Böylece “Acaba yetişebilecek miyim?” kaygısı gütmenize gerek kalmıyor.

Esila Kişisel Bakım Salonu olarak, bizim size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.