Esila Kişisel Bakım Salonu

E-posta Gönder

  • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Esila Kişisel Bakım Salonu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Esila Kişisel Bakım Salonu Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Esila Kişisel Bakım Salonu Sık Sorulan Sorular

Esila Kişisel Bakım Salonu gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Esila Kişisel Bakım Salonu gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Esila Kişisel Bakım Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Esila Kişisel Bakım Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Esila Kişisel Bakım Salonu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Esila Kişisel Bakım Salonu şehir dışında hizmet veriyor.


Esila Kişisel Bakım Salonu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Esila Kişisel Bakım Salonu ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Esila Kişisel Bakım Salonu Hakkında

Hayalini kurduğunuz o gün, çok yaklaştı ama siz hala kendinizi emanet edebileceğiniz bir kuaför bulamadınız mı? Endişelenmeyin! Arayışınızın sona erdiğini söylemek isteriz. Esila Kuaför Bursa olarak, siz değerli gelinlerimize hizmet vermek için hazırda bekliyoruz. Hayatınızın en önemli gününde muhteşem görünmek istediğinizi çok iyi biliyoruz.

Her biri kendi alanında uzman ve oldukça deneyimli ekibimizle birlikte, Bursa’nın en güzel ilçelerinden birinde, Osmangazi’de hizmet veriyoruz. Kuaför salonumuzda gelinlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. En mutlu olduğunuz o muhteşem günde, saçınız ve makyajınızın uyumuyla göz kamaştıracaksınız. Şimdiye dek pek çok gelinin hazırlık aşamasına ev sahipliği yaptık. Bu tecrübeyle birlikte, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz.

Saçınız ve makyajınız için size ücretsiz prova imkanı sunuyoruz. Böylece, düğün gününüz için planlanan saç ve makyajınızı, önceden deneyimleme şansına sahip oluyorsunuz. Bu sayede, beğenmediğiniz veya hoşunuza gitmeyen bir kısım varsa, hemen müdahele edebiliyoruz. Eğer prova gününüzü, nişanınıza denk getirirseniz bir taşla iki kuş vuracağınızı da belirtmek isteriz.

Düğün mekanınıza, gelinliğinize ve fiziksel özelliklerinize göre saç modelinizi uyguladıktan sonra sora makyaja geliyor. Deneyimli makyözlerimiz tarafından gerçekleştirilen makyaj uygulamalarıyla yüz hatlarınızı belirginleştiriyor ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Makyaj öncesi uyguladığımız bazlar ve makyaj sonrası kullanılan sabitleyici spreyler sayesinde makyajınız, düğün boyunca hiç kıpırdamadan yüzünüzde kalıyor. Size de sınırsız eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.

Düğün gününüzdeki sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Ayrıca düğün mekanınıza gelerek de sizi hazırlayabiliyoruz. Böylece “Acaba yetişebilecek miyim?” kaygısı gütmenize gerek kalmıyor.

Esila Kişisel Bakım Salonu olarak, bizim size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.