Konya Catering Firmaları

Davetlilerine leziz ikramlar ve harika bir sunum ile servis verebilecek catering firmalarının tümünü listeledik! Hemen tıkla, tüm Konya yemek firmalarını gör, beğendiklerinin fiyatlarını öğren!

9 firma

Beyoğlu Hazır Yemek

Karatay

Beyoğlu Hazır Yemek

Beyoğlu Hazır Yemek

Limitsiz

Maks. Davetli Sayısı

20 TL'den az

Min. Yemekli Fiyat

27
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Catering Firmaları

Yemek Menüsü Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğün davetiniz için catering firması ile çalışmaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken ilk şey kaliteli bir hazır yemek servisi sunmaları olmalıdır. Sonrasında ise bütçenize uygun bir planlama yapabilirsiniz. Davetli sayınızı, düğün mekanınızı ve düğün konseptinizi de göz önünde bulundurarak yemek menüleri oluşturabileceğinizi de unutmayın. Kalabalık davetler için kokteyl ya da kokteyl prolange ekonomik açıdan daha uygun olabilir. Onun dışında diğer seçenekleriniz açık büfe ve alakart yemek menüleridir. Düğün yapacağınız mevsime uygun menü içeriği hazırlamaya da dikkat etmenizi öneririz. Örneğin, yaz düğünlerinde taze meyve suları ya da taze meyve salataları, ızgaralanmış sebzeler, yağsız pişirilmiş etler ve soğuk mezeler harika bir seçenek olabilir. İlkbaharda soğuk başlangıç olarak peynir tabakları ve zeytinyağlılar, sıcak tabak içinse sebze ağırlıklı beyaz ya da kırmızı et önerebiliriz. Sonbahar için ara sıcak tercihinizi börekten ve ardından da ana yemek seçeneğinizi soslu et ya da tavuktan yana kullanırken, kış düğünlerinde başlangıcı çorba ile yapabilirsiniz. Ardından baharatlarla hazırlanmış ara sıcaklar ve fırında tavuk ya da leziz bir biftek ikramı eminiz konuklarınızı memnun edecektir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz “Mevsimsel Menü Seçenekleri” makalemize göz atabilirsiniz.

Konya’da catering firması ararken kriterlerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurarak seçim yapmayı ihmal etmeyin. Ayrıca beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi belirtmek istiyoruz.