Mali Eren Photography

E-posta Gönder

  • Meram, Konya.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

Mali Eren Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Mali Eren Photography Özellikler

Teslim Süresi
5 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Mali Eren Photography Sık Sorulan Sorular

Mali Eren Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mali Eren Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Mali Eren Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mali Eren Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim".


Mali Eren Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mali Eren Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 5 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Mali Eren Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Tarla Sahil Göl Arazi Farlı Mekanlarda"


Mali Eren Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mali Eren Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Mali Eren Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mali Eren Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Mali Eren Photography Hakkında

Hayatınızın en güzel gününü en küçük detaylarına varana kadar kayıt altına alıp ölümsüzleştirmek ister misiniz? Tüm bu anları yaşarken elbette ki bunu siz yapamazsınız ve belki düşünecek dahi vaktiniz olmaz. Dilerseniz biz bunu sizin için severek yapabiliriz. Kendinizi profesyonellere emanet edin ve gününüzü gönlünüzce yaşayarak sevdiklerinizle birlikte eğlenin.

Mali Eren Photography olarak uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşimizi severek yapıyor ve kendimizi geliştirmek için sürekli olarak dünya trendlerini takip ediyoruz. Aslen Konya’da faaliyet gösteriyoruz fakat bu konuda kendimizi kısıtlamıyor ve mesleğimizin biri götürdüğü her yere gidip farklı duraklara doğru yola çıkabiliyoruz. Fotoğraf sanatı ve mesleğinin pek çok alanı ve dalı var fakat biz bunlardan bir tanesini seçerek kendimizi o konuda geliştirmek istedik. Hepsinden daha büyük bir değere sahip olduğuna inandığımız için özel gün fotoğrafçılığı yapıyoruz.

Düğünler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, bebek ve yeni doğan çekimleri ve yapıyoruz. Fakat bu metni okumanızın asıl sebebinin düğününüz için fotoğrafçı arayışınız olduğunu bildiğimizden bu konu özelinde bilgiler vermek istiyoruz. Sizinle birlikte en mutlu gününüzde saatler harcamaya hazırız. Şimdiye dek çok sayıda çiftimizle bir araya geldik ve çekimlerini yaparak hayallerini gerçekleştirdik. Bu sayede ne gibi beklentilere sahip olabileceğinizi, şüphe ve çekincelerinizi, stresinizi ve merak ettiğiniz konuları çok iyi biliyoruz. Size stresten uzak bir şekilde kusursuzca planlanmış bir çekim sunuyoruz.

Dış mekan çekimleri yapıyoruz ve gelinle damadımızın isteği üzerine Konya ve çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin her bir köşesine gidebiliyoruz. En güzel albümler ve doğal pozlar istiyorsanız Konya Meram fotoğrafçıları arasında bizi tercih edebilirsiniz. Mali Eren Photography ailesine katılmak için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.