Foto Vural

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Foto Vural Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Foto Vural Özellikler

Teslim Süresi
5 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Foto Vural Sık Sorulan Sorular

Foto Vural düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Vural düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Foto Vural hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Vural aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli".


Foto Vural düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Vural düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 5 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Foto Vural ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"musterının ve saatin olusturdugu zamana göre değişiyor"


Foto Vural şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Vural şehir dışında hizmet veriyor.


Foto Vural ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Vural ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Foto Vural Hakkında

Özel günlerin kalıcı anıları düğün fotoğrafları ve albümlerdir! Bu yüzden profesyonel bir ekiple çalışmak isterseniz, Foto Vural Konya Beyşehir’de faaliyet gösteriyoruz. Profesyonel çekim ekibimizle uzun yıllardır sektörde öncü markalar arasında yer alıyoruz. Yıllar geçse de eksilmeyen kalitemiz ve yenilikçi bakış açımızla birbirinden özel çekimler tasarlıyoruz. Sektörde yer aldığımız süre boyunca yüzlerce çiftin tekrarı olmayan yüzlerce anına şahitlik ettik. Şimdi sizin özel günlerinizde yanınızda olmak için de heyecanlıyız! Mutlu anlarınızı ölümsüzleştireceğimiz çekimler için sizi stüdyomuza davet ediyoruz.

Hoş bir sohbetle isteklerinizi öğreniyoruz. Hayal ettiğiniz gibi gerçekleştirdiğimiz çekimler sayesinde geriye dönüp baktığınıza hafızalarınızda da güzel anılar bulmanızı istiyoruz. Bu yüzden save the date, trash day, detay ve konsept çekimler için şehir dışına da gidebiliyoruz. Düşünsenize, doğanın binbir rengi ile aşkınızın saflığını bir araya getiriyoruz. Fotoğraf karelerinde yer alan manzara ve güzelliğinize duygularınız eşlik ediyor. İşimizin en güzel yanı fotoğraf karelerine duyguları yansıtmak oluyor… Hoş bir çekim için konsept çalışmalar da yaptığımızı biliyor musunuz? Hazır platolar, konsept çekim alanlarında ve aşkınıza özel detaylarla çekimleri benzersiz kılıyoruz.

Düğün günü çekimler de yapıyor, siz heyecanla “Evet” derken biz deklanşöre basıyoruz. Objektiflerimize yansıyan mutluluğunuzu video çekimlerine de sığdırıyoruz. Düğün hikayesini video olarak hazırlıyor, kolaj çalışmalarıyla da aşkınızın senaryosunu canlandırıyoruz. Tasarladığımız kolajlar ve dış mekan çekimlerinin her karesini video kayıtlarla birlikte dijital ortamda teslim ediyoruz. Size canlı renkleri ve yüksek çözünürlükleriyle eskimeyecek anılarınızı ömrünüz boyunca saklama imkanı sunuyoruz. Başucunda anı saklamak isteyen çiftlerimiz için özel albümler de tasarlıyoruz.

Foto Vural ailesi olarak Konya düğün fotoğrafçıları arasında, tarzımız ve çekim kalitemizle bir kez daha fark yaratmak için hazırız! Siz de hazırsanız, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Hükümet Caddesi, 42700 Beyşehir/Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Foto Vural Yol Haritası

Foto Vural Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Meltem & Mustafa

Düğün Tarihi: 12.07.2017


Profesyonellll işlerini severek yapıyorlar güler yüzlü ekip olduklarını söyleyebilirim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.