233 Medya Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

233 Medya Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

233 Medya Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

233 Medya Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

233 Medya Photography Hakkında

Dünyaevine girecek bir çift olarak şimdiye dek ne gibi ihtiyaçlarınız olacağını, masrafları, detayları ve tüm hazırlık sürecini gözünüzün önünden geçirmişsinizdir. Şimdi size bu süreçte ihtiyaç duyacağınız çok önemli bazı hizmetleri tek elden size sunabileceğimizi söylesek, ne dersiniz? Bunların hangileri olabileceğini, bizim kim olduğumuzu ve size ne gibi avantajlar sağlayabileceğimizi merak ediyorsanız buyurun, anlatalım.

233 Medya olarak kurduğumuz markamızla düğün sektörüne hızlı bir giriş yaptık. Konya merkezde ve Çumra ilçesinde bulunan 2 farklı şube açtık ve kısa sürede tüm şehre adımızı duyurup kendimizi kanıtladık. Genç, dinamik, yaratıcı ve deneyimli bir ekip olarak pek çok işi aynı anda yürütebileceğimiz bir kabiliyete sahip olduğumuz için düğün sürecinde kesinlikle ihtiyaç duyulacak 3 farklı alanda faaliyet göstermeye başladık. 233 Photography ile düğün fotoğraf ve videoları için, 233 Gelinlik ile özel gün kostümler için ve de 233 Davetiye ile organizasyonlara sevdiklerinizi davet edebilmeniz için çalışıyoruz.

Öncelikle fotoğraf ve video hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz, ekipçe çiftlerin mutlu günlerinde yanlarında olmayı ve en iyi şekilde bu anları ölümsüzleştirmeyi çok seviyoruz. Stüdyo veya dış çekim seçeneklerimizle gelin ve damatlarımızı diledikleri yerde ve zamanda fotoğraflayabiliyoruz. Dış çekim için sınır tanımıyor, Konya ve çevresinde aklınıza gelebilecek ve doğal güzelliğe sahip her yere gidiyoruz. Beyşehir Gölü kenarında, ormanda, parklarda ve bahçelerde, siz her nereyi dilerseniz oradayız. Dileyenler için drone da dahil en iyi ekipmanlarla kamera çekimleri yapıyor, düğün hikayeleri oluşturuyoruz.

Gelinlikte hazır model ve kişiye özel tasarımlar, davetiyede ise desen-model-renk açısından sayısız tasarım çeşidi sunuyoruz. Üstelik bu üç hizmetimizi de kampanyalar halinde uygun fiyatla çiftlerimizle buluşturuyoruz. Çumra fotoğrafçıları, gelinlikçileri ve davetiyecileri arasında vakit kaybetmek yerine 233 Medya olarak bizi seçin ve tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılayın. Bize ulaşmak için yandaki formu hemen doldurun!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.