Foto Sentez

1 Yorum

E-posta Gönder

Foto Sentez

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Sentez Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Sentez Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Sentez Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Sentez Hakkında

Fotoğraf sektöründe yıllardır yer alan profesyonel ekibimizle Foto Sentez Konya’dan Türkiye’nin hemen her şehrine çekimlerimiz ile kaliteyi taşıyoruz. Biriktirdiğimiz tecrübe ve bilgi birikimiyle anılarınızı fark yaratacak tarzlarda belgeliyor, her an mutluluğunuz için çalışıyoruz. 2020 yılında yenilediğimiz Selçuklu Nişantaş Mahallesindeki ofisimizde sizi bekliyoruz. Randevu sistemi ile çalışıyoruz. Çünkü ekibimiz çoğunlukla çekimlerde oluyor, bu yüzden sizi özenle karşılayıp ağırlamak için doğru zamanı planlamayı tercih ediyoruz.

Hoş bir sohbet eşliğinde tanışıyor, isteklerinizi dinliyor ve sizi tanıyoruz. Sizi tanımak, tarzınızı keşfetmek ve isteklerinizi öğrenmek bizim için son derece önemli. Bu sayede planlama sürecinde mekan ve konsept seçimi yaparken profesyonel bakış açılarımızla tarzınıza uyan tavsiyelerde bulunabiliriz. Hemen her çekim türünü gerçekleştirebilen ekibimizle çalışarak farklı mekan ve konseptleri tercih edebilirsiniz. Naçizane bir tavsiye ile mekan seçiminize yön vermek de istiyoruz. Nerede olursak olalım kendinizi özgür ve rahat hissetmeniz, çekimlerde heyecanınız ile güzelliğinizin objektiflerimize yansıması için çok önemli! Save the date, trash day, detay ve konsept çekimlerde doğanın en güzel köşelerinde birbirinize aşk ile bakan gözlerinizi fotoğraflamak için biz hazırız.

Dış mekan çekimleri kadar önemli bir konu daha var: Düğün çekimleri! Tekrarı olmayan heyecan dolu anlarda ve evlilik seremonisi sırasında video kayıt için hazırız. Üstelik fotoğraf çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Her güzel anı kaydeden ekibimizle düğün hikayesi için montajlı video ve fotoğraf kolaj çalışmaları yapıyoruz. Fotoğraf ve videoları nasıl teslim ettiğimizi soracak olursanız, panoramik albümler tasarlıyoruz. Video ve tüm fotoğraflar için dijital bir arşiv de teslim ediyoruz.

Foto Sentez ailesi olarak tasarladığımız düğün çekimleriyle, Konya dış çekim fotoğrafçıları arasında da yer alıyoruz. Siz de düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih ediyorsanız, Foto Sentez iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

 • Adres:

  Nişantaş Mahallesi Kemerli Caddesi Nüve İş Merkezi A Blok No 803, 42060 Selçuklu/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Foto Sentez Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

F&A

Fatma & Abdullah

Düğün Tarihi: 16.08.2021Sevgili Emin beyin ve ekibinin. gözlerden uzak özel platosunda en özel anımızı ölümsüzleştirdiği çekimi için kendisine çok teşekkür ederiz. Kaliteyi yaşamak isteyen ve seven bütün çiftlere tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.