Bir Hikayemiz Var

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Hayır

Stüdyo Çekimi

Meram, Konya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 5 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Dış mekan çekimi yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Foto Gökser
22 1 7

Meram

Foto Gökser

Merhabalar.Bu Platformdaysanız Muhtemelen Düğün Tarihiniz Yaklaştı. :) Çek...

Flu Çekim
36 10

Selçuklu

Flu Çekim

Süslü cümlelere hiç gerek yok. Bu hayatta bir kere evleniyoruz sonuçta. Gel...

Tiktak Fotoğrafçılık
8 13

Selçuklu

Tiktak Fotoğrafçılık

8 yıldır profesyonel ruh ve tecrübeli ekibimiz ile her zaman hayallerinizin...

Hakkında

Fotoğraf çekimlerinizde ilhamımız sizlersiniz.

Özel günle telaşlı ve heyecanlı geçer. En güzelidir tatlı telaşlar içinde bulunmak. Hazırlık süreciniz mutluluk kaynağı oluyor size enerjinizi hep en üst seviyede tutuyorsunuz. Biz de sizi anlayarak işimizi özveriyle yapıp aşk hikayenizi anlatan fotoğraflar ve video klipler hazırlıyoruz

Bir hikayemiz var olarak yola çıktık 2010 yılından itibaren işimizi titizlik ve doğrulukla yapmayı ilke edinerek sizlerin mutlu olmasını sağladık. Reklamcılık ve Radyo Sinema Televizyon Bölümlerinden mezun olarak bu alanda yüksek lisans eğitimine başladık. Sürekli değişen teknolojiden dolayı bilgimizi günden güne tazeliyor yolumuza devam ediyoruz. Sinema filmlerinde destek ekibi olarak çalıştık farklı alanlarda tecrübe edinerek düğün fotoğrafçılığı alanında uzmanlığımızı kazandık.
Düğün gününüzün unutulmaz olması için aylarca süren planlamalar yapıyor emek harcıyorsunuz. Biz de bu kısmın en güzel yerindeyiz o gün geldi… Kuaförden başlayarak ilk dansınıza kadar olan süreçte düğün belgeselinizi çekiyor, sevdiğiniz müzikle birleştirdiğimiz 4-5 dakikalık hikayenizi çekiyoruz. En iyi ekipmanlarla doğal alanda save the date ve trashday çekimlerimizle eşsiz göründüğünüz yıllar geçse de her baktığınızda aynı sevinci yaşayacağınız kareler yakalıyoruz.

Çekimlerimiz esnasında sizin tarzınızı en iyi yansıtan aksesuarlar kullanıyor fotoğraflarınıza hareketlilik katması için dekorlar kuruyoruz. Minimal süslemeler kullanarak sizi ön planda tutuyoruz.

Konya’da birçok güzel alana giderek çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Japon parkına gidiyor, mera ve bağlarda doğayla baş başa kalışınızı çekiyoruz. Konya dışında başta Bolu, Zonguldak olmak üzere birçok şehirde hizmet vermekteyiz.

Çekim esnasında enerjinize enerji katacak yorulsanız dahi sizi güldürebilecek ve sizi güzel karelerle buluşturan bir ekiple çalışmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mutluluğunuz düğün albümünüze yansısın.

İletişim

Recep Sünnetci

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Konya/MerkezYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.