Bir Hikayemiz Var

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Bir Hikayemiz Var Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Bir Hikayemiz Var Özellikler

Teslim Süresi
5 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Bir Hikayemiz Var Sık Sorulan Sorular

Bir Hikayemiz Var düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Bir Hikayemiz Var düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Bir Hikayemiz Var hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Bir Hikayemiz Var aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, trashday, söz / nişan / kına çekimi".


Bir Hikayemiz Var düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Bir Hikayemiz Var düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 5 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Bir Hikayemiz Var ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Dış mekan çekimi yapıyoruz."


Bir Hikayemiz Var şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bir Hikayemiz Var şehir dışında hizmet veriyor.


Bir Hikayemiz Var ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bir Hikayemiz Var ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Bir Hikayemiz Var Hakkında

Fotoğraf çekimlerinizde ilhamımız sizlersiniz.

Özel günle telaşlı ve heyecanlı geçer. En güzelidir tatlı telaşlar içinde bulunmak. Hazırlık süreciniz mutluluk kaynağı oluyor size enerjinizi hep en üst seviyede tutuyorsunuz. Biz de sizi anlayarak işimizi özveriyle yapıp aşk hikayenizi anlatan fotoğraflar ve video klipler hazırlıyoruz

Bir hikayemiz var olarak yola çıktık 2010 yılından itibaren işimizi titizlik ve doğrulukla yapmayı ilke edinerek sizlerin mutlu olmasını sağladık. Reklamcılık ve Radyo Sinema Televizyon Bölümlerinden mezun olarak bu alanda yüksek lisans eğitimine başladık. Sürekli değişen teknolojiden dolayı bilgimizi günden güne tazeliyor yolumuza devam ediyoruz. Sinema filmlerinde destek ekibi olarak çalıştık farklı alanlarda tecrübe edinerek düğün fotoğrafçılığı alanında uzmanlığımızı kazandık.
Düğün gününüzün unutulmaz olması için aylarca süren planlamalar yapıyor emek harcıyorsunuz. Biz de bu kısmın en güzel yerindeyiz o gün geldi… Kuaförden başlayarak ilk dansınıza kadar olan süreçte düğün belgeselinizi çekiyor, sevdiğiniz müzikle birleştirdiğimiz 4-5 dakikalık hikayenizi çekiyoruz. En iyi ekipmanlarla doğal alanda save the date ve trashday çekimlerimizle eşsiz göründüğünüz yıllar geçse de her baktığınızda aynı sevinci yaşayacağınız kareler yakalıyoruz.

Çekimlerimiz esnasında sizin tarzınızı en iyi yansıtan aksesuarlar kullanıyor fotoğraflarınıza hareketlilik katması için dekorlar kuruyoruz. Minimal süslemeler kullanarak sizi ön planda tutuyoruz.

Konya’da birçok güzel alana giderek çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Japon parkına gidiyor, mera ve bağlarda doğayla baş başa kalışınızı çekiyoruz. Konya dışında başta Bolu, Zonguldak olmak üzere birçok şehirde hizmet vermekteyiz.

Çekim esnasında enerjinize enerji katacak yorulsanız dahi sizi güldürebilecek ve sizi güzel karelerle buluşturan bir ekiple çalışmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mutluluğunuz düğün albümünüze yansısın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.