Stüdyo Çankaya

E-posta Gönder

  • Selçuklu, Konya.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Stüdyo Çankaya Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Stüdyo Çankaya Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Çankaya Sık Sorulan Sorular

Stüdyo Çankaya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Çankaya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Stüdyo Çankaya hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Çankaya aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, katalog çekimi".


Stüdyo Çankaya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Çankaya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo Çankaya şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Stüdyo Çankaya şehir dışında hizmet vermiyor.


Stüdyo Çankaya ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Çankaya ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Stüdyo Çankaya Hakkında

Evlenecek çiftlerin en özel günlerini ölümsüz anılara dönüştürmeyi ilke edinen Stüdyo Çankaya’da başarılarımızı katlayarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Teknik alt yapımızla dijital dünyanın tüm imkanlarını Stüdyo Çankaya Fotoğrafçılık Atölyesi olarak mutlu çiftlerimize sunmayı kendimize ilke ediniyoruz.

1981 yılında Metin Sayaner tarafından kurulan Çankaya Fotoğrafçılık hizmet hayatına küçük bir dükkanla başlıyor. Yıllar içerisinde disiplin, çalışkanlık ve özgün içeriklerin bir araya gelmesiyle emeklerimizin meyvesini almaya başlıyor ve büyük bir şirket olma yolunda ilerliyoruz. Metin Bey’in oğulları Fatih ve Rıza’nın da ekibimize dahil olmasıyla genişleyen kadromuzda birbirinden profesyonel çalışanlarımızla aile sıcaklığı sunan bir ekip olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Geniş ve deneyimli kadromuzla her tarz fotoğraf çekimini yapıyoruz. Bu özelliğimizle de Konya’da bir ilk olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

Çekim öncesi sizinle tanışarak bizden beklentilerinizin neler olduğunu tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Farklı mekanlarda değişik kompozisyonlarla karşınıza çıkıyoruz. Size özel tasarladığımız fotoğraf albümü hizmetimizi estetik sunumlarımızla bir araya getirerek kişiye özel hizmet sunuyoruz. Konya’da hizmet veren firmamızda kurmuş olduğumuz Çankaya Platosu içerisinde keyifli bir çekim vaat ediyoruz. Özel olarak tasarladığımız bu alan içerisinde yemyeşil bir doğa, harika bir ev ve tahta dekorlar bulunuyor. Birbirinden güzel fotoğraflarınızı burada çekerek sizi farklı çekim mekanları aramak durumunda bırakmıyoruz. Geçmişten bugüne elde ettiğimiz tüm deneyimi bizi tercih eden çiftlerimizle paylaşıyor ve birbirinden güzel fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Hangi açıdan daha iyi çıktığınızı ve nasıl poz vermeniz gerektiği konusunda size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Çekilen fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenleyerek kusursuz bir görüntüyle karşınıza çıkıyoruz. Aradan ne kadar yıl geçerse geçsin modası asla geçmeyecek fotoğraflarınızla sizi buluşturuyor ve objektifimizle mutluluğunuza imzamızı atıyoruz.

Siz de sunduğumuz hizmetleri tüm ayrıntılarıyla öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanalları yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.