Sina Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Saat
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? DÜĞÜN,NİŞAN.KINA,AÇILIŞ TÖRENLERİ ,BALO,MEZUNİYET,ASKER UĞURLAMA GİBİ MUTLU ANLARINIZDA KAMERA VE FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ YAPILIR.

Önerilen Firmalar

Tiktak Fotoğrafçılık
8 13

Selçuklu

Tiktak Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
BeşTaksimBir
41 9

Meram

BeşTaksimBir

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Efmedya Düğün Fotoğrafı
35 7

Karatay

Efmedya Düğün Fotoğrafı

1.000-1.500 TL
Düğün hikayesi

Hakkında

Karşınızda, Konya’da her bütçeye hitap eden, profesyonelliği, deneyimleri ve yaratıcı bakış açısı ile benzersiz düğün fotoğraflarına imza atan Sina Fotoğrafçılık!

Hayatınızın belki de en özel gününü ölümsüzleştirmenin ne kadar önemli bir görev olduğunu biliyoruz. Biz de bu sorumluluk ile çalışıyor ve tüm süreci titizlikle yönetiyoruz. Son yıllarda çiftler tarafından çok fazla tercih edilen dış mekan çekimlerinde de pek çok imkân sunuyoruz. Mesela Konya dış çekim mekanlarını sürekli araştırıyor, en çok tercih edilen yerleri çiftlerimiz ile paylaşıyoruz. Tarihi mekanlar, yemyeşil bahçeler, panoramik manzaralar ya da farklı birçok konsepti önerebiliyoruz. Bunun yanı sıra Konya dışında Türkiye’nin her yerinde çekim yapabildiğimizi biliyor muydunuz? Evet, yanlış duymadınız! Bu özel günlerin tekrarı olmayacak, bu yüzden de hayallerinizi gerçekleştirmek bizim en büyük amacımız. Fotoğraflarınızı nerede istiyorsanız, orada çekiyoruz!

Toplamda 4 kişilik bir ekibimiz bulunuyor. Bu alanda uzman ekibimiz ile çekim sürecini kusursuz bir şekilde yönetiyoruz. Aynı zamanda güler yüzümüz ve sıcakkanlılığımız sayesinde bu çekimlerin eğlenceli geçmesini de amaçlıyoruz. Böylelikle çekim heyecanı olan çiftlerimizi rahatlatıyor, çok daha doğal fotoğraflar ortaya çıkarıyoruz.

Çekimler için organizasyon firmalarıyla çalışıyor, talep doğrultusunda ekstra ekipman temin ediyoruz. Konsepte uygun çalışıyor, düşlediğiniz fotoğraflara sahip olmanızı amaçlıyoruz. Bu imkânlarımız ile de Konya düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen isimler arasında olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Fotoğrafçılık sektörüne ilgimiz, kendimizi geliştirme isteğimiz ve bizi tercih eden herkese çok daha iyi bir hizmet sunabilmek için sadece düğün çekimi ile sınırlı kalmıyoruz. Mezuniyet çekimi ve reklam çekimlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor, istekleri en iyi şekilde karşılıyoruz.

Eğer siz de fotoğraflarınızda kaliteyi ve doğallığı arayan çiftlerimizdenseniz, Sina Fotoğrafçılık tam size göre! Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Mehmet Bey

 • Adres: Hazım Ulu Şahin İş Merkezi A Blok (9.noter ) Yanı Konya/SelçukluYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!