Çankaya Foto

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Çankaya Foto Hakkında

1981 yılında Metin Sayaner tarafından küçük bir iş yeri olarak kurulduk. İşimize karşı duyduğumuz özen ve disiplinimizle de kısa sürede Konya halkının beğenisini kazandık. Yenilikçi bakış açımız ve deneyimli kadromuzla gerçekleştirdiğimiz farklı tarzdaki fotoğraf çekimlerimizle Konya’da pek çok ilke imza attık. Ardından profesyonel ekibimiz ve fark yaratan bakış açımızla her çiftin mutluluğa atacakları ilk adımda akla gelen isim olduk. Bugüne kadar pek çok çiftin en özel günlerinde mutluluklarına ortak olduk ve onlarla eşsiz anılar biriktirdik. Şimdi de Çankaya Fotoğrafçı Konya olarak sizin en özel gününüzde mutluluğunuza farklı ve sanatsal bir bakış açısıyla ortak olmak için sizi bekliyoruz.

Başarılarımız çalışkanlığımızın ve iş disiplinimizin bir getirisi. Bu nedenle sektörümüzdeki son teknolojik yenilikleri yakından takip ederek donanımlarımızı düzenli olarak yeniliyoruz ve sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ederek vizyonumuzu genişletiyoruz. Ekibimizle beraber kullandığımız teknikleri geliştirmek için düzenli olarak eğitimler almayı da ihmal etmiyoruz.

Çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. BU ön görüşmede sizin düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm isteklerinizi öğreniyoruz. Çekimleriniz boyunca da bu isteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Yaptığımız bu görüşmelerde çekimlerinizin yapılacağı lokasyonu da belirliyoruz. İster stüdyo çekim ister dış çekim olarak aşkınızı ölümsüzleştirebiliyoruz. Ancak bu noktada bizi diğer firmalardan ayıran nokta çiftlerimize özel olarak hazırlanmış Konya çekim platomuz. Her detayıyla kusursuz kareler için hazırlanmış bir platoda insanların bakışlarından uzak çekimlerinizi yapıyoruz. Tek yıldızın siz olacağınız bu özel platoda aşkınızı tüm saflığı ve doğallığıyla kaydediyoruz.

Siz de kendinizi özel hissedeceğiniz hizmetlerle, en özel anlarınızı unutulmaz kılmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Çankaya Fotoğrafçılık fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Nalçacı Hilmi Caddesi 29/C, 42060

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çankaya Foto Yol Haritası

Çankaya Foto Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

M&D

Merve & Doğan

Düğün Tarihi: 23.08.2015


Kalite açısından gayet kaliteli çekimler yapıyorlar, fiyatları gayet normal, profesyonel çekim yapmaktalar, kendilerine çok teşekkür ediyorum.

AH

Ahmet

Düğün Tarihi: 01.08.2015


Dış çekim için konya da ki en profesyonel firmalardan birini tercih ettik. Tercihimizden de memnun kaldık. Kendilerine ait platoda gerçekleştirdik çekimimizi bizim gibi en az 20 çift vardı bu yüzden telaşlılardı ama güzel bir iş çıktı sonucunda. Çekim öncesinde yani anlaşma aşamasında da sonrasında... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.