Düğün Fotoğrafında Son Trend: Trash The Dress

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:25 DK

14.12.2018

Eğer klasik gelin damat karelerinin size hitap etmediğini düşünüyorsanız ve albümünüzde farklı, eğlenceli, ilginç düğün fotoğrafları olsun istiyorsanız, düğün fotoğrafçılığında yükselen bir trend olan trash the dress akımına katılın derim! İhtiyacınız olan şey bir profesyonel düğün fotoğrafçısı ve biraz cesaret! İşte 11 muhteşem kareyle düğün fotoğrafında son trend: Trash the dress!

Rituel Visuals

Aslına bakarsanız bir trash the dress fotoğraf albümü için tek sınır hayalgücünüz. Dilerseniz bungee jumping yapan, çimlerde yuvarlanan, su kayağı yapan, ıslanmaktan ve kirlenmekten korkmayan bir çift veya paintball sahasındaki iki güçlü rakip olabilirsiniz.

Biz deniz konseptli fotoğraflarımıza dönecek olursak, bu tatlı kare ise sevdiğim hikaye fotoğrafçılardan Rituel Visuals'a ait!

rituel visuals - Deniz konseptli fotoğraflar

Alihan Kutlu

Eğer aklınızda trash the dress fotoğraf çekimi, gün batımı ve deniz kenarı fotoğrafları varsa Alihan Kutlu'nun sayfasındaki videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum Belki de aradığınız fotoğrafçı ta kendisidir!

alihankutlu_13_05_15 - Gün batımı ve deniz kenarı

Alihan Kutlu, Save the Date çekimleri de yapıyor. Peki nedir bu Save the Date: Merak Edenler İçin Save the Date Ne Demek | Ne Zaman Çekilir?

Blue Oscar

Albümünüzde romantik düğün fotoğrafları olsun istiyorsanız da gördüğünüz gibi trash the dress çekimleri buna engel değil. Hele bir de günbatımını yakalarsanız... Güneşin batmak üzereyken yarattığı romantik atmosfer, deniz, dalgalar ve aşkınız bunun için yeterli koşulları sağlayacaktır.

Blue Oscar da tam bunu yapmış ve romantik karelerden birini ustalıkla yakalamış! En romantik karelerin poz vermediğiniz doğal fotoğraflarınızdan çıkacağını unutmayın!

blue oscar - Güneşin batmak üzereyken yarattığı romantik atmosfer

Ergun Köroğlu

Trash day düğün fotoğraflarına bir örnek de Ergun Köroğlu'nun portfolyosunden çıktı. Çift çekim arasında keyifli bir sohbet eşliğinde dinlenirken çıkan karelerden biri, son derece doğal görünüyor!

ergun koroglu - Son derece doğal

Yüşa İpek

Denizde çekilen düğün fotoğrafları örneklerinden biri için deklanşöre basan Yüşa İpek çekimlerini İstanbul ve çevresinde, genel olarak da Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgelerini içeren lokasyonlarda gerçekleştiren bir fotoğraf sanatçısı.

yusa ipek -  Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgeleri

Evet, düğün fotoğraflarınız için farklı kareler yakalamak istediğiniz sürece bu işe gönül vermiş profesyoneller size mutlaka yardımcı olacaktır. Siz ömür boyu saklayacağınız, hayatınızın en güzel anılarını biriktireceğiniz fotoğraflarda doğal, rahat ve mutlu olmaya bakın! Çekim gününün tadını çıkartın!

Şehrindeki En İyi Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (1)

KT

Kader Telli

20/10/2014

valla fikir olarak güzel ama özgün bi tema bulmak lazım :)