Düğün Fotoğrafçıları Konya

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık

 • Min. Paket Fiyatı
  3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Osman Nuri Gözel
  Firma Sahibi

  Davetiyeleriniz Kapıda ödeme ile sizlere ulaştırıyoruz

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Türkiyenin her yerinde çekim yapıyorum"

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık Hakkında

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık Konya’da profesyonel düğün çekimlerimizle bugüne dek sayısız çiftimizin mutluluğuna eşlik ettik. Prodüksiyon alanındaki deneyimlerimizi fotoğrafçılık ve düğün çekimleriyle birleştirerek size kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Her şeyin çiftlerimizin istediği gibi olması ve çekimlerden keyif almaları bizim için önemli bir kıstastır. Farklı ışıklar, farklı pozlar ve doğal bir düğün albümüne sahip olmak isteyen çiftler bizi tercih ediyorlar.

Deneyim

İlk akla gelen Konya düğün fotoğrafçıları önerilerinden biriyiz, çünkü kaliteli ve profesyonel bir hizmet veriyoruz. Osman Nuri Gözel Prodüksiyon olarak yakın zamanda lise öğrencileri için hazırladığımız “Çanakkale Şiiri” klibinin çekimleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Düğün davetlerinin aranılan ismi olmamızı ise, gelin ve damatla kurduğumuz yakın ilişkiye ve işimizin benzersiz oluşuna borçluyuz. Kendimizi bu alanda geliştirerek en trend fikirleri sunuyoruz.

Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra kurumsal alanda da başarılarımızı sürdürüyoruz. Firmaların tanıtım çekimleri, konser ve organizasyon çekimlerinde de Konya’nın en çok tercih edilen firmalarından biriyiz. Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık bünyesindeki deneyimli ekibimizle konser, televizyon programı ve ürün çekimleri gibi hizmetler de veriyoruz. Müşteri portföyümüz her geçen gün artarken, düğün davetlerinde olup mutluluğunuzu paylaşmak bizi ayrı motive ediyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık düğün çekimlerimizde gelin hanımın evden çıkışıyla başlayıp ilk imzaya kadar çekime devam ediyoruz. Dış çekimlerimizde mekan seçimlerini siz belirliyorsunuz. Çekilen tüm fotoğraflarınızı DVD ile orijinal boyutlarına sadık kalarak gönderiyoruz. Sonrasında sizden albümde görmek istediğiniz 40 fotoğrafı seçmenizi istiyor ve albüm hazırlıklarımıza başlıyoruz. Türkiye’nin dilediğiniz her yerinde çekim yapabiliriz.

Dış çekimlerimizde daha önce kararlaştırdığımız mekanda ortalama 2 saat boyunca çekim yapıyoruz. Çekimlerimizde poz sınırlamamız yok. Dilerseniz stüdyo çekimi de yapabiliriz. Firmamız bünyesinde ayrıca düğün hikayesi, düğün klibi ve konsept çekimler de gerçekleştirebiliriz. Çiftlerin klasik davetiyeler ile nikah tarihlerini duyurmak yerine sıkça tercih ettiği Save the Date gibi modern ve konsept çekimlerimiz de mevcut.

Baskı Hizmetleri

Çekimlerimizin kalitesini ve pozlarınızın güzelliğini albümlerimize taşıyoruz. Düğün albümlerimiz panoramik olmakla birlikte, kapak ile iç tasarımlarımızı tamamen kendimizi yapıyoruz. Böylece ortaya kişiye özel bir düğün albümü çıkıyor. Albüm paketlerimizde ayrıca aile albümü ve 50x70 boyutlarındaki fotobloklar da hazırlayabiliriz. Baskıda en iyi makinelerle çalışarak size bir ömür boyu saklayabileceğiniz ve bakmaya doyamayacağınız kalitede fotoğraflar sunuyoruz.

Sadece Konya değil, Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftlerin düğün günlerinde yanındayız. Mutlu karelerinize ortak olmak ve size unutulmaz çekim anıları bırakmak için hizmetinize hazırız. Düğün çekimlerimizle ilgili sorularınız için sayfanın altında yer alan Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımızı incelemek isterseniz, yandaki formu doldurup bize göndererek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Konya/Meram

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.