Osman Nuri Gözel

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık

0850 532 0775

E-posta Gönder

 • Meram, Konya. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Osman Nuri Gözel
  Firma Sahibi

  Davetiyeleriniz Kapıda ödeme ile sizlere ulaştırıyoruz

%32 i̇ndirim

Son gün 20/09/2022

Düğün.com Çiftlerine Özel Yaz Kampanyası %32 İndirim Sizleri Bekliyor !

Bir Büyük Panoramik Albüm
2 adet Aile albümü
1 adet...
devamı 

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Türkiyenin her yerinde çekim yapıyorum

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık Hakkında

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık Konya’da profesyonel düğün çekimlerimizle bugüne dek sayısız çiftimizin mutluluğuna eşlik ettik. Prodüksiyon alanındaki deneyimlerimizi fotoğrafçılık ve düğün çekimleriyle birleştirerek size kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Her şeyin çiftlerimizin istediği gibi olması ve çekimlerden keyif almaları bizim için önemli bir kıstastır. Farklı ışıklar, farklı pozlar ve doğal bir düğün albümüne sahip olmak isteyen çiftler bizi tercih ediyorlar.

Deneyim

İlk akla gelen Konya düğün fotoğrafçıları önerilerinden biriyiz, çünkü kaliteli ve profesyonel bir hizmet veriyoruz. Osman Nuri Gözel Prodüksiyon olarak yakın zamanda lise öğrencileri için hazırladığımız “Çanakkale Şiiri” klibinin çekimleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Düğün davetlerinin aranılan ismi olmamızı ise, gelin ve damatla kurduğumuz yakın ilişkiye ve işimizin benzersiz oluşuna borçluyuz. Kendimizi bu alanda geliştirerek en trend fikirleri sunuyoruz.

Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra kurumsal alanda da başarılarımızı sürdürüyoruz. Firmaların tanıtım çekimleri, konser ve organizasyon çekimlerinde de Konya’nın en çok tercih edilen firmalarından biriyiz. Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık bünyesindeki deneyimli ekibimizle konser, televizyon programı ve ürün çekimleri gibi hizmetler de veriyoruz. Müşteri portföyümüz her geçen gün artarken, düğün davetlerinde olup mutluluğunuzu paylaşmak bizi ayrı motive ediyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık düğün çekimlerimizde gelin hanımın evden çıkışıyla başlayıp ilk imzaya kadar çekime devam ediyoruz. Dış çekimlerimizde mekan seçimlerini siz belirliyorsunuz. Çekilen tüm fotoğraflarınızı DVD ile orijinal boyutlarına sadık kalarak gönderiyoruz. Sonrasında sizden albümde görmek istediğiniz 40 fotoğrafı seçmenizi istiyor ve albüm hazırlıklarımıza başlıyoruz. Türkiye’nin dilediğiniz her yerinde çekim yapabiliriz.

Dış çekimlerimizde daha önce kararlaştırdığımız mekanda ortalama 2 saat boyunca çekim yapıyoruz. Çekimlerimizde poz sınırlamamız yok. Dilerseniz stüdyo çekimi de yapabiliriz. Firmamız bünyesinde ayrıca düğün hikayesi, düğün klibi ve konsept çekimler de gerçekleştirebiliriz. Çiftlerin klasik davetiyeler ile nikah tarihlerini duyurmak yerine sıkça tercih ettiği Save the Date gibi modern ve konsept çekimlerimiz de mevcut.

Baskı Hizmetleri

Çekimlerimizin kalitesini ve pozlarınızın güzelliğini albümlerimize taşıyoruz. Düğün albümlerimiz panoramik olmakla birlikte, kapak ile iç tasarımlarımızı tamamen kendimizi yapıyoruz. Böylece ortaya kişiye özel bir düğün albümü çıkıyor. Albüm paketlerimizde ayrıca aile albümü ve 50x70 boyutlarındaki fotobloklar da hazırlayabiliriz. Baskıda en iyi makinelerle çalışarak size bir ömür boyu saklayabileceğiniz ve bakmaya doyamayacağınız kalitede fotoğraflar sunuyoruz.

Sadece Konya değil, Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftlerin düğün günlerinde yanındayız. Mutlu karelerinize ortak olmak ve size unutulmaz çekim anıları bırakmak için hizmetinize hazırız. Düğün çekimlerimizle ilgili sorularınız için sayfanın altında yer alan Osman Nuri Gözel Fotoğrafçılık telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımızı incelemek isterseniz, yandaki formu doldurup bize göndererek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.