Konya Alyans ve Takı Firmaları

Ömür boyu taşıyacağın alyansı mı arıyorsun? Düğün.com'da tüm Konya alyans ve takı firmalarını bulabilirsin. Konya kuyumcularını ve modellerini incele, ücretsiz fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Alyans Kaç Ayar Olmalı?

Alyans seçerken uzun yıllar kullanacağınızı düşünerek sağlam olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Ezilme, bükülme ya da çizilme olmaması için alaşımında farklı materyallerin kullanıldığı alyans modellerini tercih edebilirsiniz. Altın alyans modelleri arasında seçim yaparken 14 ayar ya da 18 ayar olan yüzükleri seçmenizi tavsiye ediyoruz. 14 ayar altın yüzükler sert bir yapıdadır ve dış etkenlere karşı da dayanıklıdır. 18 ayar altın yüzükler de oldukça dayanıklıdırlar ve yamulmaları veya ezilmeleri kolay değildir. Eğer 18 ayar tercih edecekseniz bu modellerin genelde düz ve sade modeller olduğunu bilmelisiniz. 22 ayar altın yüzükleri ise esnek bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de ezilme, burkulma ya da yamulma durumları görülebilir. Altın yüzük seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda daha detaylı bilgi isterseniz, “Alyans Seçmenin Püf Noktaları Neler?” isimli makalemizi okuyabilirsiniz

Alyans Ne Zaman Takılır?

Çiftler evlilik kararı aldıkları zaman bunu herkese ilan etmek için nişan daveti organize ederler. İşte alyanslar bu nişan organizasyonunda iki taraftan birinin aile büyüğü tarafından çiftlerin parmağına takılır. Alyans, nişan döneminde nişan yüzüğü, evlilik döneminde ise evlilik yüzüğü olarak isimlendirilir. Nişanda çiftler bu yüzükleri sağ elin dördüncü parmağında taşırken, evlilikten sonra sol elin dördüncü parmağına takmaya başlarlar. Konya’da alyans için firma araştırırken kriterlerinizi göz önünde bulundurarak seçim yapmayı unutmayın. Beğendiğiniz yüzükler için takı firmaları ile iletişime geçebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Alyans ve Takı Firmaları

Tüm Şehirler Alyans ve Takı Firmaları