Hadi Mousavi Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

  • Meram, Konya.

Hadi Mousavi Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Hadi Mousavi Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Hadi Mousavi Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Hadi Mousavi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hadi Mousavi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Hadi Mousavi Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hadi Mousavi Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi".


Hadi Mousavi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hadi Mousavi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Hadi Mousavi Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hadi Mousavi Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Hadi Mousavi Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hadi Mousavi Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Hadi Mousavi Fotoğrafçılık Hakkında

Konya’da düğün fotoğrafçısı arıyorsanız, 2011 yılından beri profesyonel fotoğraf sanatçısı olan Haadi Mousavi ile tanışın. Hayallerinizi süsleyen günü taçlandıracak ekibimiz ve sanatçımızla düşlerinizin ötesinde çekimler yaşayacaksınız… Biz kim miyiz?

Alanında uzman çekim ekibimiz ve yetenekli sanatçılarımızla birlikte, Haadi Mousavi Art Photography ailesiyiz. Kurucumuz Haadi Bey ise, görsel sanatlardaki yetenekleri 6 ila 7 yaşlarında keşfedilen bir sanatçı. Uzun yıllar yaptığı kara kalem ve yağlı boya çalışmalarıyla pek çok esere imza attı. Hatta bir süre resim öğretmenliği de yaptıktan sonra yeteneklerini fotoğraf karelerinde mutluluğu belgelemek için kullanmayı tercih etti. Fotoğrafçılık yaptığı süreçte Eskişehir başta olmak üzere 3 farklı şehrin tanıtım çekimlerini üstlendi ve doğanın güzellikleriyle benzersiz şehir tanıtımları yaptı. Bu sayede katıldığı 4 yarışmalarda, fotoğrafçılık ödülleri de alarak işinde en iyi olmaya başladı. “Fotoğraf emek ister”, mottosuyla kendi objektifinden aşkınızı belgeleyen sanatçımız ve hatta alanında uzman diğer fotoğraf sanatçılarımızla çekimleriniz için ailemizi büyütmeyi de ihmal etmedi. Şimdi ise fark yaratan fotoğraf kareleriyle düğün arşivinize ve sinematik düğün video kliplerinize işimizdeki uzmanlığı yansıtmanın heyecanı ile sizi bekliyoruz.

Tüm güzelliğinizi ve aşk ile bakan gözlerinizi belgelemenin heyecanıyla çekimlere başlıyoruz… İstediğiniz her çekim türü için son teknoloji ekipmanlarımızı kullanıyor, dilediğiniz mekan ve zamanda yanınızda oluyoruz. Save the date, düğün hikayesi, düğün klipleri ve trash day çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Konsept çekimlerimizle aşkınızın filminde başrollerde olduğunuz anları eğlenerek geçirmenizi de sağlıyoruz. Canlı renkleriyle fotoğraf karelerinizi kaliteli baskılara dönüştürüyor, anılarınızı yıllarca eskimeyecek kusursuz belgeler olarak teslim ediyoruz. Bu sayede albüm, dijital ortamda teslim ettiğimiz sinematik video klip ve düğün hikayelerine her baktığınızda yüzünüzdeki tebessüm olmanın gururunu yaşıyoruz.

Siz de tüm bu imkanlardan yararlanmak ve ekibimizle tanışmak için Hadi Mousavi Fotoğrafçılık iletişim formunu doldurmalısınız. Form aracılığıyla Konya düğün fotoğrafçıları arasında ses getiren ekibimizden fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.