• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Mega Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Foto Mega Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Mega Sıkça Sorulan Sorular

Foto Mega düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Mega düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Foto Mega ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Mega ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Mega şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Foto Mega şehir dışında hizmet vermiyor.

Foto Mega düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Mega düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Mega hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Mega aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, düğün belgeseli, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Mega Hakkında

Bir kadın fotoğrafçı olarak hizmet verdiğimiz Foto Mega Konya’da yaşamınızın en özel anlarını kayıt altına alıyorum. Mutluluğunuzu, birbirinize aşkla bakan gözlerinizi objektifimle yakalıyor ve görsel efektlerle düzenleyerek estetik kareler ortaya çıkarıyorum. Siz de sevginizi yıllar sonra bile bakabileceğiniz bir fotoğraf albümüyle ölümsüzleştirmek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

İsmim Aynur. İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nü bitirmiş bir fotoğrafçıyım. Almış oldum tüm mesleki eğitimlerle tecrübelerimi bir araya getirerek çok sayıda çiftin düğün çekimlerini yapıyorum. Kendimi daima geliştiriyor ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyorum. Önceliğim daima sizin istekleriniz ve memnuniyetiniz olduğu için çalışmalarım esnasında karşılıklı fikir alışverişine çok önem veriyorum. Türkiye’nin her yerine hizmet verdiğim için nerede olursanız olun iş birliği yapabiliyoruz.

Çekimlerinizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir çekim hayal ettiğinizi ve beğendiğiniz konseptleri konuşuyorum. Yaptığım çalışmalar dış mekan ağırlıklı olduğu için size hep hizmetlerimden örnekler gösteriyor hem de çekim planı konusunda karar vermemizi istiyorum. Saat kaçta, çekim mekanının neresi olacağı gibi temel konuları görüşmemiz esnasında netleştiriyoruz. İstediğiniz her yerde çekimlerinizi rahatlıkla yapıyorum. Kaliteli ekipmanlar kullanarak çözünürlüğü yüksek bir hizmet almanızı sağlıyorum.

Çekim sırasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve oldukça rahat olmanızı istiyoruz Poz gibi estetik duruş içeren konularda size gereken yönlendirmeleri yaparak yol gösteriyorum. Çekiminizi tamamladıktan sonra görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek albüm için istediğiniz hale getiriyorum. Tüm hazırlıkları kısa zamanda tamamlayarak orijinalleriyle birlikte görüntülerinizi size teslim ediyorum.

Siz de Konya Selçuklu fotoğrafçıları arasında yer aldığım markamın çiftlerinden biri olmak isterseniz sağladığım ayrıcalıklar ve her bütçeye uygun fiyat avantajlarımla tanışmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Konya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.