Foto Mega

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Mega Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Mega Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Mega Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Mega Hakkında

Bir kadın fotoğrafçı olarak hizmet verdiğimiz Foto Mega Konya’da yaşamınızın en özel anlarını kayıt altına alıyorum. Mutluluğunuzu, birbirinize aşkla bakan gözlerinizi objektifimle yakalıyor ve görsel efektlerle düzenleyerek estetik kareler ortaya çıkarıyorum. Siz de sevginizi yıllar sonra bile bakabileceğiniz bir fotoğraf albümüyle ölümsüzleştirmek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

İsmim Aynur. İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nü bitirmiş bir fotoğrafçıyım. Almış oldum tüm mesleki eğitimlerle tecrübelerimi bir araya getirerek çok sayıda çiftin düğün çekimlerini yapıyorum. Kendimi daima geliştiriyor ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyorum. Önceliğim daima sizin istekleriniz ve memnuniyetiniz olduğu için çalışmalarım esnasında karşılıklı fikir alışverişine çok önem veriyorum. Türkiye’nin her yerine hizmet verdiğim için nerede olursanız olun iş birliği yapabiliyoruz.

Çekimlerinizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir çekim hayal ettiğinizi ve beğendiğiniz konseptleri konuşuyorum. Yaptığım çalışmalar dış mekan ağırlıklı olduğu için size hep hizmetlerimden örnekler gösteriyor hem de çekim planı konusunda karar vermemizi istiyorum. Saat kaçta, çekim mekanının neresi olacağı gibi temel konuları görüşmemiz esnasında netleştiriyoruz. İstediğiniz her yerde çekimlerinizi rahatlıkla yapıyorum. Kaliteli ekipmanlar kullanarak çözünürlüğü yüksek bir hizmet almanızı sağlıyorum.

Çekim sırasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve oldukça rahat olmanızı istiyoruz Poz gibi estetik duruş içeren konularda size gereken yönlendirmeleri yaparak yol gösteriyorum. Çekiminizi tamamladıktan sonra görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek albüm için istediğiniz hale getiriyorum. Tüm hazırlıkları kısa zamanda tamamlayarak orijinalleriyle birlikte görüntülerinizi size teslim ediyorum.

Siz de Konya Selçuklu fotoğrafçıları arasında yer aldığım markamın çiftlerinden biri olmak isterseniz sağladığım ayrıcalıklar ve her bütçeye uygun fiyat avantajlarımla tanışmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.