Foto Arzum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Foto Arzum Hakkında

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız sevdiğiniz kişiyle aşkınızın hikayesini anlatan en değerli anılarınızdır. Bu nedenle düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için profesyonel bir ekiple çalışmanız oldukça önemlidir. Biz Foto Arzum Konya olarak gerek profesyonel ekibimiz gerek kaliteli hizmet anlayışımızla en değerli anıları için kusursuzu isteyen çiftlere aradıkları hizmeti sunuyoruz. Şimdi dilerseniz size kendimizden ve hizmetlerimizden kısaca bahsedelim:

Profesyonel, güler yüzlü ve dinamik bir ekiple çekimlerinizi yapıyoruz. Foto Arzum’da çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış kişilerden oluşuyor. Bu sayede her türlü fotoğrafçılık tekniğini ve ışığı ustalıkla kullanabiliyoruz. Kullandığımız profesyonel teknikleri fark yaratan bakış açımızla birleştirerek yıllarca bakmaya doyamayacağınız kareler ortaya çıkarıyoruz. Elbette ki devamlı gelişen fotoğrafçılık sektörüne uyum sağlamak için kendimizi geliştirmeyi de ihmal etmiyoruz. Bunun için düzenli olarak eğitimler almaya devam ediyoruz ve son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyoruz.

Çekimlerinizde kullandığımız ekipmanlar da kusursuz karelerimizde profesyonel ekibimiz kadar etkili. Çekimlerinizin tamamını son teknoloji ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, donanımlarımızı yeniliyoruz. Drone ile yaptığımız çekimler sayesinde, göz alıcı manzaralar eşliğinde mutlu anlarınıza gök yüzünden şahitlik ediyoruz.

Çekimleriniz boyunca sizin istekleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda yol haritamızı çiziyoruz. Bu sayede ortaya çıkan son albümün her detayıyla içinize sinmesini sağlıyoruz. Düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza asıl olarak sizin içten bakışlarınızın ve gülüşlerinizin güzellik kattığına inanıyoruz. Bu nedenle çekimleriniz boyunca yapay pozlardan uzak durarak doğal ve samimi kareler çekiyoruz.

Siz de en özel gününüzden geriye kalacak anılarınızın aşkınızı anlatan eşsiz birer sanat eseri olmasını istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Foto Arzum Konya düğün fotoğrafçısı hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mehmet Akif Mah. Ülke Sok. No:6/A Yeni Selçuklu Müdürlüğü Karşısı Selçuk/ Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Foto Arzum Yol Haritası

Foto Arzum Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

ha

Hasan

Düğün Tarihi: 16.08.2015


Tanıdığımız olan fotoğrafçıyla çekimlerimiz çok eğlenceli güzel geçti, kendisi profesyonel olduğu için bizi çok iyi yönlendirdi, çok rahattı. Eşime önem vermesi de çok hoşuma gitti, dikkat ettiğim nokta buydu çekimlerde. Tanıdık olduğu içinde herhangi bir sıkıntı olmadı çok eğlendik.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.