Düğün Fotoğrafçıları Konya

Mutluluk Atölyesi

5,0
Mutluluk Atölyesi
  • Min. Paket Fiyatı
    15.000-25.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mutluluk Atölyesi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
15.000-25.000 TL

Mutluluk Atölyesi Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Mutluluk Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Mutluluk Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mutluluk Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Mutluluk Atölyesi hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Çiftlerin ihtiyaçlarına dikkat eden bir ekip olarak size çekim sırasında ve sonrasında yararlanabileceğiniz çeşitli ek hizmetler sunuyoruz. Ücretsiz çekim materyallerimiz, çekimleri daha profesyonel bir hale getirmek için verdiğimiz ücretsiz stil ve konsept danışmanlığımız bu hizmetler arasında. Ayrıca çekim sonrasında 5 yıllık veri saklama ve ücretsiz arşiv hizmetini de çiftlerimize sağladığımız ek hizmetlerden."

Mutluluk Atölyesi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mutluluk Atölyesi ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Mutluluk Atölyesi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mutluluk Atölyesi şehir dışında hizmet veriyor.

Mutluluk Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mutluluk Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Mutluluk Atölyesi hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mutluluk Atölyesi aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Mutluluk Atölyesi Hakkında

2015 yılında Lina Film bünyesinde kurulduğumuz günden beri Mutluluk Atölyesi ailesi olarak düğün fotoğrafçılığında hizmet veriyoruz. Görsel ve plastik sanatlarda eğitimi olan bir ekibiz. Bu eğitimi ve deneyimimiz çiftlerimizin özel gün çekimlerinde fotoğraf/videolarında estetiği yakalamada kullanıyoruz. Türkiye’nin birçok yerinde hizmet veren bir firmayız. Hizmet noktalarımızdan biri de Konya’da yer alıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Konya’da istediğiniz her yerde iç mekan ve dış mekan çekimleri yapıyoruz. Uçsuz bucaksız arazileri ve yeşillik alanları çiftlerimiz için bir çekim alanına dönüştürüyoruz. Şehir dışına da çekimler için gidiyoruz. Lara Plajı ve Salda Gölü başta olmak üzere birçok lokasyonda daha önce çekim gerçekleştirdik. Ayrıca lavanta bahçeleri, sahiller ve tarlalar da çekim mekanlarımızdan. İsteyen çiftlerimizle yurt dışı çekimleri de yapıyoruz.

Trashday çekimini, yakınlarınıza düğün tarihinizi duyurmanın en eğlenceli yolu save the date çekimini, son zamanların gözde çekimleri düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimlerini yapıyoruz. Retro ve bohem tarzları konsept haline getirdiğimiz çekimlerimizi de severek gerçekleştiriyoruz. Örgüler, tüller, hasırlar ve antika aksesuarlar bu konseptlerde bize eşlik ediyor. Drone görüntüleriyle desteklediğimiz düğün klibi hizmetimiz de mevcut.

Baskı Hizmetleri

Yıllardır hizmet veren Konya düğün fotoğrafçısı olmak çiftlerimize en kaliteli baskı hizmetlerini sunmak demektir. Baskı içeriği kampanya ve paketlerimizde göre değişen hizmetlerimiz arasında büyük boy albüm, 2 adet aile albümü ve poster yer alıyor. Albüm setlerimize ek olarak fotoğraflarınızı farklı ebatlarda ayrı ayrı da bastırıyoruz. Çekilen tüm fotoğrafları dijital ortamda sizinle paylaşıyoruz.

Ek Hizmetler

Çiftlerin ihtiyaçlarına dikkat eden bir ekip olarak size çekim sırasında ve sonrasında yararlanabileceğiniz çeşitli ek hizmetler sunuyoruz. Ücretsiz çekim materyallerimiz, çekimleri daha profesyonel bir hale getirmek için verdiğimiz ücretsiz stil ve konsept danışmanlığımız bu hizmetler arasında. Ayrıca çekim sonrasında 5 yıllık veri saklama ve ücretsiz arşiv hizmetini de çiftlerimize sağladığımız ek hizmetlerden.

Ülke içinde çekim için seçtiğimiz mekanlar, profesyonel ekibimiz ve sunduğumuz ek hizmetlerle çiftlerin fotoğraf çekimlerini sorunsuz geçirmelerini sağlıyoruz. Siz de düğün fotoğrafçınızda işe hakimiyet ve uyumla çalışan bir ekibe kaliteli hizmetler eşlik etmeli diyen çitlerden biriyseniz aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Düğün fotoğrafçısı Konya arayışınızı sonlandırmak için hemen formdan teklif alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Konya

  • Haritadaki Konumu

    Mutluluk Atölyesi Yol Haritası

Mutluluk Atölyesi Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sanem & Mehmet

Düğün Tarihi: 04.07.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Başından sonuna efsaneydi.En önemlisi size değer veriyorlar,sizin gününüzü sizden çok önemsiyorlar.Her detayı en ince ayrıntısına kadar planlıyor,kontrol ediyor ve takip ediyorlar.Biz düğün hikayesi yaptırdık ve inanılmaz bir film teslim aldık.Albümümüz de çok şık çok kaliteli .Fotoğraf çekimini... devam 

Büşra & Mustafa

Düğün Tarihi: 06.06.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

“Nasıl olacak fotoğraf çekimi? nasıl görünecek pozlar? Yorulacak mıyız acaba?”Düşüncesiyle görüşmeye gittiğinizi düşünün. Karşınızda enerjileri ve birbirlerine duydukları sevgiyi mesleklerine yansıtmış bir çift görünce kendinizi teslim edersiniz ya biz işte bunu yaşadık 😊 bulundukları Her öneri... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.