Macro Düğün Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

  • Beyşehir, Konya.

Ekiple Tanışın

Macro Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Macro Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Macro Düğün Fotoğrafçısı Sık Sorulan Sorular

Macro Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Macro Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Macro Düğün Fotoğrafçısı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Macro Düğün Fotoğrafçısı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi".


Macro Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Macro Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Macro Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Macro Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet vermiyor.


Macro Düğün Fotoğrafçısı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Macro Düğün Fotoğrafçısı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Macro Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Yemyeşil bir bahçede, büyük bir parkta, eşsiz şehir manzarasına sahip bir yerde ya da şehrin tam ortasında! Çekimleriniz için zaman, mekan ve konsept fark etmeksizin çalışıyor, güzel kareler biriktiriyoruz. Macro Düğün Fotoğrafçısı olarak en özel anlarınıza kendi yorumumuzu katmak için sabırsızlanıyoruz.

Yıllardır Konya’da çiftlerimizin en mutlu anlarını sonsuza aktarıyor, klişeden uzak fotoğraflar çekiyoruz. Özellikle düğün fotoğraflarının son derece önemli bir konu olduğunu düşünüyor, en az sizin kadar önem ve değer veriyoruz. Her detayın hesaplanması ve her hizmetin eksiksiz bir şekilde sunulması gerektiğini savunuyoruz. Bu yüzden üstümüze düşen ne varsa yapıyor, bu süreci en iyi şekilde yönetiyoruz.

Çiftlerimizin istekleri bizim için hep ön planda tutuluyor. Nasıl fotoğraflar istediğinizi karşılıklı konuşuyor, çekim mekanı, çekim konsepti, çekim günü ve saatini birlikte belirliyoruz. Fotoğraflarınızı çekerken tarzınızı yansıtmayı, kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Bu sayede de Konya düğün fotoğrafçıları arasından çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Ekibimiz ile birlikte son derece eğlenceli çekimlere imza atıyoruz. Hedefimiz çekim stresinden uzak, rahat saatler geçirmenizi sağlamak. Bunun için de samimiyetimizi gösteriyor, güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda duruş, bakış, gülüş ve poz gibi teknik konularda çeşitli bilgilendirmeler yapıyor, daha etkili fotoğraflara olanak tanıyoruz.

Kendimizi fotoğrafçılığın her alanında geliştirerek farklı birçok özel günde de hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Söz, nişan, kına gecesi ve mezuniyet gibi davetlerde de yanınızda olabiliyor, yenidoğan ve çocuk fotoğrafçılığı da yapabiliyoruz. Bugüne kadar pek çok minik misafirimizin ve sayısız çiftimizin fotoğraflarında imzamız oldu. Her geçen gün bu deneyimlerimizin üstüne koyarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Fotoğraflarınızda imzamız olsun istiyor ve çekimlerimizin fiyatlarını merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Gözlerinizdeki mutluluğu ve birbirinize hissettiğiniz duyguları fotoğraf karelerine aktarmak için biz hazırız, ya siz?

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.