Konya Otel Düğünleri

Düğün organizasyonun için incelemen gereken tüm Konya otelleri Düğün.com'da! Oturduğun yerden tüm mekanları incele, beğendiğin firmalardan hemen fiyat teklifi iste!

17 firma

Selçuklu

Paşapark Hotel

Rüyalarınızdaki düğün... Mutlu dakikalar için kaliteli hizmet... Paşapark Hotel Selçuklu, merkezi konum ve üst düzey konfor standartlarıyla iş ve turistik amaçlı konaklamaya yeni bir alternatif...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400

Yemekli Kapasite

12 3

Selçuklu

Grand Hotel Konya

17 yıllık tecrübeye sahip Grand Hotel Konya olarak bölgemizdeki ilk 5 yıldızlı oteliz. Bu güne kadar; Konya’ya ve otel sektörüne birçok yenilik getirdik. Konaklama ve davetlerde kalitemizle fark...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

37 1 5

Selçuklu

Bera Hotel Konya

Sizi buralara getiren belki bir iş gezisi, belki uzun zamandır ertelediğiniz tatiliniz, belki bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma arzusu... Otelimizde fark edeceğiniz her ayrıntı, kentimizde kaldığınız...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

18 4 8

Selçuklu

Novotel Konya

Gerçek Olan Bir Düş… Novotel Konya düşlediğiniz düğün organizasyonunuz için profesyonel ekibi ve hizmet anlayışı ile masalınızı gerçekleştirmeye davet ediyor.

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400

Yemekli Kapasite

9 1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Düğün Otelleri Ne Gibi Avantajlar Sunar?

Şık otellerin, lüks balo salonları, dört mevsim düğün yapmak için uygun düğün mekanlarıdır. Bu nedenle çiftlerin en çok tercih ettikleri yerler arasında gelir. Otel düğünleri sayesinde, kışın dışarısı buz gibiyken, sizin ve davetlilerinizin içini ısıtacak bir düğüne ev sahipliği yapabileceğiniz gibi, yazın da otelin havuz başı alanında şık bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Sadece yaz ve kış mevsiminde değil, ilkbahar ve sonbahar ayları da otel düğünü gerçekleştirmek için uygundur. Çünkü baharın değişken havasında otellerin sunduğu açılır-kapanır tavan seçeneği ile düğününüz, tadınız kaçmadan devam edebilir.

Oteller, düğün günü gelin ve damada olduğu kadar, ailelerine de düğün hazırlıklarını gerçekleştirebilmek için oda temin eder. Bu sayede hem siz hem aileniz eşyalarınızı nereye koyacağınızı düşünmeden rahat rahat size tahsis edilen odada hazırlanabilirsiniz. Ayrıca eğer isterseniz, düğün stresini üzerinizden atmak için otelin sunduğu spa, masaj gibi hizmetlerden de yararlanarak, düğün gününe rahatlamış bir şekilde devam edebilirsiniz.

Otellerin düğün salonları, şık, göz alıcı ve her ayrıntısı ince şekilde düşünülmüş bir düğün yapma fırsatı sunmanın yanı sıra aynı zamanda size ve şehir dışından gelecek konuklarınıza konaklama imkanı da sağlar. Böylece düğün yorgunluğunuzu otelin size sunduğu konforlu hizmetlerden yararlanarak giderebilirsiniz. Konuklarınız ise nerede kalacağım, nasıl döneceğim stresi yaşamadan, düğününüzde doyasıya eğlenebilir.

Konya’da otelde düğün fiyatları ne kadardır diye merak ediyorsanız, bulunduğunuz sayfa aracılığıyla bunu kolayca öğrenebilir, şehrinizde hizmet veren firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.