Konya Otel Düğünleri

Düğün organizasyonun için incelemen gereken tüm Konya otelleri Düğün.com'da! Oturduğun yerden tüm mekanları incele, beğendiğin firmalardan hemen fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Paşapark Hotel

Selçuklu

Paşapark Hotel

Rüyalarınızdaki düğün ve davetler... Mutlu dakikalar için kaliteli hizmet... Paşapark Hotel Selçuklu ve Karatay olarak, merkezi konum ve üst düzey konfor standartlarımızla iş ve turistik amaçlı...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

5 yorum

%50 indirim 35 1 2
İncele
Esnek sözleşme Bera Hotel Konya

Selçuklu

Bera Hotel Konya

Sizi buralara getiren belki bir iş gezisi, belki uzun zamandır ertelediğiniz tatiliniz, belki bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma arzusu... Otelimizde fark edeceğiniz her ayrıntı, kentimizde...

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

10 yorum

12 1 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri
Tüm Şehirler Otel Düğünleri

Düğün Otelleri Ne Gibi Avantajlar Sunar?

Şık otellerin, lüks balo salonları, dört mevsim düğün yapmak için uygun düğün mekanlarıdır. Bu nedenle çiftlerin en çok tercih ettikleri yerler arasında gelir. Otel düğünleri sayesinde, kışın dışarısı buz gibiyken, sizin ve davetlilerinizin içini ısıtacak bir düğüne ev sahipliği yapabileceğiniz gibi, yazın da otelin havuz başı alanında şık bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Sadece yaz ve kış mevsiminde değil, ilkbahar ve sonbahar ayları da otel düğünü gerçekleştirmek için uygundur. Çünkü baharın değişken havasında otellerin sunduğu açılır-kapanır tavan seçeneği ile düğününüz, tadınız kaçmadan devam edebilir.

Oteller, düğün günü gelin ve damada olduğu kadar, ailelerine de düğün hazırlıklarını gerçekleştirebilmek için oda temin eder. Bu sayede hem siz hem aileniz eşyalarınızı nereye koyacağınızı düşünmeden rahat rahat size tahsis edilen odada hazırlanabilirsiniz. Ayrıca eğer isterseniz, düğün stresini üzerinizden atmak için otelin sunduğu spa, masaj gibi hizmetlerden de yararlanarak, düğün gününe rahatlamış bir şekilde devam edebilirsiniz.

Otellerin düğün salonları, şık, göz alıcı ve her ayrıntısı ince şekilde düşünülmüş bir düğün yapma fırsatı sunmanın yanı sıra aynı zamanda size ve şehir dışından gelecek konuklarınıza konaklama imkanı da sağlar. Böylece düğün yorgunluğunuzu otelin size sunduğu konforlu hizmetlerden yararlanarak giderebilirsiniz. Konuklarınız ise nerede kalacağım, nasıl döneceğim stresi yaşamadan, düğününüzde doyasıya eğlenebilir.

Konya’da otelde düğün fiyatları ne kadardır diye merak ediyorsanız, bulunduğunuz sayfa aracılığıyla bunu kolayca öğrenebilir, şehrinizde hizmet veren firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.