Foto Çam

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Çam Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Çam Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Çam Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Çam Hakkında

2019 yılında kurduğumuz markamız Foto Çam ile sektöre hızlı bir giriş yaptık. Genç, dinamik, hevesli ve yetenekli bir ekip olarak başladık ve hala ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle Konya Selçuklu fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz ancak elbette ki kendimizi sadece burası ile sınırlandırmıyor, çok daha geniş çaplı bir şekilde çalışıyoruz. Sürekli değişen ve yenilenen bir alanda, görsel bir sanat olan fotoğrafçılıkla ilgili çalıştığımız için kendimizi geliştirmemiz gerektiğine inanıyoruz. Dünyayı takip ediyor, yeni teknikler, teknolojiler ve değişen estetik anlayışlardan haberdar oluyoruz.

Çok yönlü bir ekibiz ve fotoğraf ve videoculuğa dair aklınıza gelebilecek her konuda hizmet verebiliyoruz. Özel günler, kişisel çekimler, kurumsal ne tanıtım çekimleri gibi pek çok alanda faaliyet gösteriyoruz. Ancak özel günlerle ilgili daha detaylı bilgi vermek istiyoruz ve düğünler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, mezuniyet törenleri, sünnetler, kına geceleri ve benzeri organizasyonları en iyi şekilde ölümsüzleştiriyoruz.

Yıl içerisinde en yoğun yaptığımız iş düğün çekimleri ve böylesine önemli bir gün için çiftlerimizle bir araya gelerek heyecanlarını paylaşmaktan büyük zevk duyuyoruz. Onları dinliyor, tanıyor, isteklerine kulak veriyor ve anlıyoruz, bu sayede de ortaya her iki tarafı da memnun eden kusursuz işler çıkıyor. Gelin ve damatlarla düğün günü veya sonrasında herhangi başka bir gün buluşabiliyor, dış mekan çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Dış çekim için seçimi çiftlere bırakıyor, doğal güzelliğe sahip Konya ve çevresinde her yere onlarla birlikte gidiyoruz. Hem fotoğraf hem de kamera çekimi yapabiliyor, albümle birlikte düğün hikayesi videoları da hazırlayabiliyoruz. Bunu yapabilmek için drone kamera da dahil yüksek çözünürlük elde ettiğimiz kaliteli ekipmana sahibiz.

Konya düğün fotoğrafçısı arayışınız bitsin isterseniz Foto Çam olarak bizi tercih edebilir, yandaki form sayesinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.