Jungle Photography

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Jungle Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Jungle Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Jungle Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerimizle birlikte ortak karar alıp çiftimizin tarzına en uygun mekanları ve konseptleri belirliyoruz.

Jungle Photography Hakkında

Jungle Photography Media Ajans ailesi olarak 10 yılı aşkın süredir başarıyla hizmet veriyoruz. Şahane düğün albümlerine sahip olmak istiyorsanız, bizimle çalışın.

Konya fotoğrafçıları arasında Eskişehir merkezli bir firma olarak yer alıyoruz. Eskişehir’de kurulduk ancak Türkiye’nin neresinde olursanız olun size hizmet verebiliyoruz. Hizmet verdiğimiz illerden biri de Konya. İşini severek yapan profesyonel kadromuzla birlikte aşkınızı ölümsüzleştiriyoruz. İster video isterseniz de fotoğraf çekimleri yaparak görüntü kalitesi yüksek bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Çekimlerimizi yaparken, konsept oluştururken her zaman özgünlükten yanayız. Her şeyin tüm detaylarıyla tamamen istediğiniz gibi olması için çalışıyoruz. Bizim için sizin memnuniyetinizi sağlamak çok önemli. Bu nedenle çekimlerden önce sizinle mutlaka bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylı olarak öğreniyoruz. Video ve fotoğraf çalışmalarımızdan da bazı örnekler göstererek, çekim sürecimiz hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Özel isteklerinizi dinliyor, hoşunuza gidecek farklı çekim konseptlerini oluşturuyoruz.

Çekim yeri olarak doğa konseptinden yanayız. Yine de sizin istediğiniz özel bir çekim alanı varsa orada da size eşlik edebiliyoruz. Doğa kendi başına zaten muhteşem. Aşkınızı da göz alıcı manzaralar eşliğinde çekmek oldukça estetik görüntüler elde etmemizi sağlıyor. Çekimlerinizi yaparken kaliteli ekipmanlar kullanıyor, dilerseniz drone ile kayıt alıyoruz.

Çekimlerinizi düğünden önce, düğün günü ya da düğünden sonra uygun olduğunuz bir zaman diliminde yapabiliriz. Çekimlerimiz her zaman keyifli geçiyor. Sizi poz konusunda da yönlendiriyoruz. Doğru açılardan çok hoş kareler elde ediyoruz. Video çekimleri yaparak sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz kısalıkta montajlar yapıyoruz. Çekimlerinizi bitirdikten sonra en iyi görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyoruz.

Konya düğün fotoğrafçıları arasında yer alan firmamız Jungle Photography’nin kıymetli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.