Konya Sosyal Tesislerde Düğün

Konya'nın düğün organize eden sosyal tesislerin tümü Düğün.com'da! Hemen tıkla, firmaları incele, hizmet ve fiyatları hakkında fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Sosyal Tesislerde Düğün Yapmak Size Nasıl Avantajlar Sağlar?

Sosyal tesislerde düğün yapmak son yıllarda çiftler arasında oldukça popüler hale geldi. Tabii bunun pek çok sebebi var ama en önemlisi bütçe dostu olması. Sosyal tesisler belediye ile bağlantılı oldukları için hem ekonomik hem de merkezi konumlarda bulunuyor. Ayrıca misafirlere özel otopark hizmeti sunmasının da bir artı puan olduğunu belirtmeliyiz. Özellikle kalabalık konuk listesine sahipseniz, sosyal tesislerde yapacağınız bir düğün sizi mutlu edebilir. Ailenizde bir öğretmen varsa ekstra indirim yaptırabileceğiniz öğretmenevi mekan seçeneğini düşünebilirsiniz. İster kır bahçesi düğünü olsun ister havuz başı düğünü, sosyal tesisleri size her türlü imkanı sunabilecek mekana ve kapasiteye sahiptir.

Kış düğünleri için sosyal tesisler içinde yer alan restoranları tercih edebilirsiniz. Çoğu sosyal tesisler zengin bir menü içeriğine sahiptir. Yaz düğünü yapacak olanlar da sosyal tesislerin yeşil kır bahçelerinden birini tercih edebilir. Havuz başı düğün seçeneği için öğretmenevi ideal bir tercih olacaktır. Çünkü olası bir ani hava değişimi yaşandığında sizin için hazırlayabilecekleri kapalı balo salonları mevcuttur.

Sosyal tesisler yalnızca düğün için değil, nişan ve kına organizasyonları için de ideal mekanlar sunar. Ayrıca birçok çift düğün fotoğraf çekimlerini de sosyal tesislerde yaptırmayı tercih ediyor. Bunun en önemli sebepleri ulaşımın kolay, yeşil alanın bol olmasıdır. Dış çekim için olduğu kadar iç çekimlerde de sosyal tesis seçeneğini değerlendirmelisiniz. Tarihi mekanları içine alan bazı sosyal tesislerde oldukça hoş kareler yakalayabilirsiniz.

Kayseri’de sosyal tesisler, şık ve bütçe dostu düğün yapabileceğiniz en güzel mekan seçeneklerini sunarlar. Siz de bu mekanları araştırırken, düğün konseptinizi ve davetli sayınızı göz önünde bulundurarak bir aramaya yapabilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

Konya Sosyal Tesisler - Sıkça Sorulan Sorular