Konya Sosyal Tesislerde Düğün

Konya'nın düğün organize eden sosyal tesislerin tümü Düğün.com'da! Hemen tıkla, firmaları incele, hizmet ve fiyatları hakkında fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler


Konya Sosyal Tesisler Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Karatay 1100 10 TL 11.000 TL
Selçuklu 500 50 TL 25.000 TL
Ereğli 750 50 TL 37.500 TL
Akşehir 500 10 TL 5.000 TL
Adnan Menderes 533 166 TL 88.478 TL

Sosyal Tesislerde Düğün Yapmak Size Nasıl Avantajlar Sağlar?

Sosyal tesislerde düğün yapmak son yıllarda çiftler arasında oldukça popüler hale geldi. Tabii bunun pek çok sebebi var ama en önemlisi bütçe dostu olması. Sosyal tesisler belediye ile bağlantılı oldukları için hem ekonomik hem de merkezi konumlarda bulunuyor. Ayrıca misafirlere özel otopark hizmeti sunmasının da bir artı puan olduğunu belirtmeliyiz. Özellikle kalabalık konuk listesine sahipseniz, sosyal tesislerde yapacağınız bir düğün sizi mutlu edebilir. Ailenizde bir öğretmen varsa ekstra indirim yaptırabileceğiniz öğretmenevi mekan seçeneğini düşünebilirsiniz. İster kır bahçesi düğünü olsun ister havuz başı düğünü, sosyal tesisleri size her türlü imkanı sunabilecek mekana ve kapasiteye sahiptir.

Kış düğünleri için sosyal tesisler içinde yer alan restoranları tercih edebilirsiniz. Çoğu sosyal tesisler zengin bir menü içeriğine sahiptir. Yaz düğünü yapacak olanlar da sosyal tesislerin yeşil kır bahçelerinden birini tercih edebilir. Havuz başı düğün seçeneği için öğretmenevi ideal bir tercih olacaktır. Çünkü olası bir ani hava değişimi yaşandığında sizin için hazırlayabilecekleri kapalı balo salonları mevcuttur.

Sosyal tesisler yalnızca düğün için değil, nişan ve kına organizasyonları için de ideal mekanlar sunar. Ayrıca birçok çift düğün fotoğraf çekimlerini de sosyal tesislerde yaptırmayı tercih ediyor. Bunun en önemli sebepleri ulaşımın kolay, yeşil alanın bol olmasıdır. Dış çekim için olduğu kadar iç çekimlerde de sosyal tesis seçeneğini değerlendirmelisiniz. Tarihi mekanları içine alan bazı sosyal tesislerde oldukça hoş kareler yakalayabilirsiniz.

Kayseri’de sosyal tesisler, şık ve bütçe dostu düğün yapabileceğiniz en güzel mekan seçeneklerini sunarlar. Siz de bu mekanları araştırırken, düğün konseptinizi ve davetli sayınızı göz önünde bulundurarak bir aramaya yapabilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.