Eylül Weddings

E-posta Gönder

  • Meram, Konya.

Ekiple Tanışın

Eylül Weddings Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Eylül Weddings Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Eylül Weddings Sık Sorulan Sorular

Eylül Weddings düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Eylül Weddings düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Eylül Weddings hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Eylül Weddings aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, düğün belgeseli, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".


Eylül Weddings düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Eylül Weddings düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Eylül Weddings şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Eylül Weddings şehir dışında hizmet veriyor.


Eylül Weddings ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Eylül Weddings ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Eylül Weddings Hakkında

Tüm detayları planladığınız düğününüzü gerçekleştirdiniz! Geriye ise sadece anılar ve fotoğraflar kaldı. İşte bu fotoğrafları kendini kanıtlamış, tecrübeli bir fotoğrafçı aracılığıyla çektirmek isterseniz tanıştırayım; ben Arif Akkuzu!

Fotoğrafçılık sektörüne girdiğim 2010 yılından beri profesyonel olarak faaliyet gösteriyor, çiftlerin en özel anlarını ölümsüzleştiriyorum. Bunu yaparken memnuniyet odaklı çalışıyor, istek ve beklentilerini karşılamak için önce onları dinliyor ve ne istediklerini anlıyorum. Karşılıklı olarak konuşuyor ve çekimleri planlıyoruz. Tüm hizmetlerimde, Konya düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olmayı amaçlıyorum. Kendimi sürekli geliştiriyor, aldığım eğitimleri en iyi şekilde uygulamayı amaçlıyorum. En yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyor, kullandığım ekipmanlarda da sektörün en iyi markalarıyla çalışıyorum.

Toplamda 3 kişilik bir ekibim bulunuyor. Çekimleri ekibim ile birlikte gerçekleştiriyor, hiçbir aksaklığın ve eksikliğin yaşanmamasını sağlıyorum. Keyifli ve eğlenceli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz! Güler yüzümüz ilk andan çekimin sonuna kadar aynı şekilde devam ediyor. Böylelikle sizlere de çekim stresinden biraz olsun uzaklaşma şansı tanıyoruz. Bu sayede ortaya da çok daha doğal fotoğraflar ortaya çıkıyor.

Fotoğraflarınız için Türkiye’nin pek çok önemli yerini tercih edebiliyorum. Siz yeter ki hayal edin! Ben gerçekleştirmeye hazırım. Sadece Konya’da değil, Ege, Marmara ve Akdeniz başta olmak üzere birçok bölgede birbirinden güzel fotoğraflara imza atabiliyorum. Tabii ki bunun için benimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle detaylı bir hazırlık yapıyor, çekim gününüzü en ince detayına kadar planlıyorum.

Eğer hakkımda daha çok şey merak ediyorsanız ve Eylül Weddings kalitesine ve tecrübesine güveniyorsanız yapmanız gereken tek bir şey var; o da sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.