Maya Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Tiktak Fotoğrafçılık
8 13

Selçuklu

Tiktak Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Phi Ajans Düğün Fotoğrafçısı
50 4

Selçuklu

Phi Ajans Düğün Fotoğrafçısı

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
8K Photographer
44 6 15

Selçuklu

8K Photographer

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Hayatınızın en önemli gününden muhteşem karelere sahip olmak için işini iyi yapan bir fotoğrafçı ile anlaşmanız gerekiyor. Bu güzel günden geriye size muhteşem fotoğraflar bırakmak için Maya Fotoğrafçılık Konya olarak, durmak bilmeksizin çalışıyoruz. Hep hayalini kurduğunuz günün eksiksiz ve kusursuz olmasını istiyorsunuz. Bunu çok iyi biliyoruz. Dolayısıyla önceliğimiz her zaman, sizin ne istediğiniz ve bir fotoğrafçıdan ne beklediğinizi anlamak oluyor.

Düğün fotoğrafçılığı; eğlenceli olduğu kadar riskli bir iştir. Her çift farklı tarzda fotoğraf çekimleri talep edebilir. Bir fotoğrafçı da bunların hepsini karşılayacak nitelikte olmalıdır. Bizim yaptığımız işler gösteriyor ki, 7’den 70’e herkese hitap edebiliyoruz.

Düğün fotoğraflarınız için ilk olarak sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında hangi tarzdan hoşlandığını ve ne istemediğinizi öğreniyoruz. Sonrasında ise, çekiminiz için bir tarih belirliyoruz. Dış mekan çekiminde, Konya’nın eşsiz güzellikteki doğa manzaralarını ve tarihi mekanları kullanabiliyoruz. Bunun yanında dilerseniz, şehir dışında çekim yapma imkanımız da mevcut. Ekibimizle birlikte, istediğiniz şehirde bulunabiliyoruz. Böylece siz de düğün albümünüz için sadece Konya ile sınırlı kalmamış oluyorsunuz.

Fotoğrafların yanında bir de size, video çekimi hizmeti veriyoruz. Düğününüzdeki tüm detayları içinde barındıran videoları izlediğinizde; siz heyecanınızı yaşarken misafirlerinizin neler yaptığını görebilirsiniz. Video çekim türlerimiz arasında bulunan düğün hikayesi ile; düğün gününüzü en başından sonuna kadar kaydediyoruz. Hazırlanmaya başladığınız andan itibaren kayıt tuşuna basıyoruz ve son ana kadar çekimi bitirmiyoruz. Böylece, düğününüzde olup biten her şeyi sonradan ayrıntılı bir şekilde izleme imkanı buluyorsunuz.

Konya düğün fotoğrafçıları arasında Maya Fotoğrafçılık olarak bizimle çalışmak isterseniz; hizmet detaylarımızı öğrenmek ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Furkan Koçoğlu

 • Adres: KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!