Sekizinci Renk Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Sekizinci Renk Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sekizinci Renk Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sekizinci Renk Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Sekizinci Renk Photography Hakkında

Beklentilerinizin üzerinde bir fotoğraf çekimi yaşamak isterseniz Konya fotoğrafçıları arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz Sekizinci Renk Photography’de aşkınızı objektifimizle ölümsüzleştiriyoruz.

Profesyonel, güler yüzlü ve işinde uzman bir ekiple birlikte çalıştığımız fotoğraf stüdyomuzda uzun zamandır çok sayıda çiftin yaşamlarının en mutlu anlarını kayıt altına alıyoruz. Moda ola trendleri yakından takip ederek uyguladığımız çalışmalarımızda istekleriniz doğrultusunda konseptler oluşturuyoruz. Önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olduğu için hizmet hayatına atıldığımız günden itibaren çiftlerin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızın içeriklerini belirliyoruz.

Kaliteli ekipmanlar kullandığımız stüdyomuzun ister içerisinde isterseniz dış mekanda çekimlerinizi yapabiliyoruz. Bunun için düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir çekim istediğinizi konuşuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek beklentilerinizin karşılandığı bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

İstediğiniz tüm mekanlarda çekimlerinizi rahatlıkla yapıyoruz. Çekimler sırasında kaliteli ekipmanlar kullanarak görüntü kalitesinin üst seviyede olduğu bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Sizi farklı açıdan çok sayıda kamerayla çekerek ayrıntı ve yakı plan çekimlere bolca yer veriyoruz. Poz, duruş ve bakış gibi estetik görüntü konularında gereken yönlendirmeleri yaparak kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Keyifli bir çekim sürecinin ardından elde ettiğimiz tüm karelere göz atmanızı ve içlerinden en beğendiklerinizi albümünüz için seçmenizi istiyoruz. Bu esnada size gereken yönlendirmeleri de yaparak yardımcı oluyoruz. Karar verdiğiniz fotoğrafları bilgisayar ortamında düzenleyerek albümünüz için hazır hale getiriyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz olarak tamamlayıp istediğiniz dizayna sahip albümü size teslim ediyoruz. Bunlara ek olarak elimizde size ait tüm görüntüleri orijinal kopyalarıyla birlikte dijital ortamda elinize ulaştırıyoruz.

Siz de hayatın rengini Sekizinci Renk Stüdyosu’nda yakalamak isterseniz Selçuklu fotoğrafçıları arasında yer aldığımız firmamızın objektifine gülümsemek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.