Foto AyşEmin

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto AyşEmin Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto AyşEmin Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto AyşEmin Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto AyşEmin Hakkında

Bizim hikayemiz, fotoğrafçılık sektörüne sanat tutkusuyla atılmış iki ayrı kişinin aşık olmasıyla başlıyor. Ayşe Hanım ve Emin Bey mutlu birlikteliklerini mesleki ortaklıklarıyla taçlandırıyor. Böylelikle 2018 yılında Foto AyşEmin markası düğün fotoğrafçıları arasında yerini alıyor. Kısa zamanda profesyonel fotoğraf sanatçılarıyla çalışarak mutlu anılarını belgelemek isteyen çiftlerin tercihi haline geliyoruz. Çünkü her çekimde çiftlerimizin aşkına özgü dokunuşlar yapıyor, kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz.

Konya düğün fotoğrafçıları arasında dış çekim konusunda uzman ekibimizle tekrarı olmayan anların sizin için ne kadar özel olduğunu biliyoruz. Kadın ve erkek bakış açılarıyla çiftlerimizi mutlu etmenin yolunu her zaman buluyoruz. Yüksek çözünürlükte, canlı renkleriyle dikkat çeken HD kalite çekimler yapıyoruz. Dış mekan düğün fotoğrafçısı olarak doğanın en güzel yanlarını zarafetinizle bir araya getiriyoruz. Daha da önemli her çekimde en özel duyguları fotoğraf karelerine sığdırmak için mutluluğunuza ve heyecanınıza ortak oluyoruz. Çekim planı yapmak için sizinle tanışmayı iple çekiyoruz!

Foto AyşEmin Konya’da düzenlediğimiz görüşmede hangi çekim türlerini tercih ettiğinizi öğreniyoruz. Save the date, trash day, konsept ve detay çekimler için farklı tarzlarda hazırlıkları yapıyoruz. Hemen her çekim türü için farklı bir konsept ve mekan seçebilirsiniz, desek? Harika olmaz mı? Şehrin en güzel köşelerinde özgürce poz verdiğiniz tarihi mekan, orman, çiftlik koru ve parkları tercih edebilirsiniz. Konsept fikri de sizi endişelendirmesin; gelin el çiçeği, şemsiye, balonlar ve kuru çiçek yaprakları bile farklı kareler tasarlamak için harika birer fikir.

Çekimleri tamamladığımız, albüm hazırlıkları için bilgisayar başına geçiyoruz. Yıllar geçse de kaybolmayan ve eskimeyen anılarınız için dijital albümleri tasarlıyoruz. Şimdi siz de Konya dış çekim fiyatlarımızı merak ediyorsanız, Foto AyşEmin iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.