Uğur Medya

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Uğur Medya Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Uğur Medya Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Uğur Medya Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Uğur Medya Hakkında

Konya düğün fotoğrafçıları arasında, Uğur Medya ailesi olarak, siz değerli çiftlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz! Hayatınızın en özel gününden geriye, muhteşem fotoğrafların kalmasını istiyorsanız, doğru adrestesiniz! Sizi en çok yansıtan fotoğrafları çekiyoruz! Profesyonel ekibimizle birlikte, sektördeki yenilikleri yakından takip ediyoruz ve en iyi şekilde uyarlıyoruz. Bu sayede, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz.

Özel gün fotoğrafçılığı bizim için çok önemliyken, düğün fotoğrafçılığı göz bebeğimiz! Birbirinize olan aşkınızı yansıttığımız fotoğraf karelerini gördükçe, bizim de mesleğimize olan sevdamız kat be kat artıyor. Düğün fotoğraflarınız için öncelikle, sizinle kahve eşliğinde sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, nasıl bir fotoğraf çekimi hayali kurduğunuzu öğreniyoruz. Eğer, bu konu hakkında daha önce düşünmediyseniz, birkaç örnek gösteriyoruz ve karar vermenize yardımcı oluyoruz. Çekim türünü ve tarihi belirledikten sonra, hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Stüdyo çekimi isterseniz, seçtiğiniz arka planlar ve ekibimizin pozitif enerjisiyle birlikte, muhteşem bir gün geçireceğinizi belirtmek isteriz. Profesyonel bakış açısıyla çektiğimiz fotoğrafları da çok beğeneceğinize eminiz! Dış çekimlerde genellikle; Konya’nın ara sokaklarının tarihi dokusunu, muazzam doğa manzaralarını keşfedilmemiş yerlerini kullanıyoruz. Özellikle çekim yapmak istediğiniz bir yer olursa elbette, buna öncelik veririz!

Fotoğraflarınızı çekerken her zaman doğallığı önemsiyoruz. Yapay pozlardan uzak ve tamamen kendinizi yansıttığınız kareler ortaya çıkarıyoruz. Böylece yıllar sonra bile fotoğrafları açıp baktığınızda tebessüm ediyorsunuz.

Fotoğraflarınızı size, çekim tarihinden en geç dört hafta sonra, orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Eşsiz kalitedeki bu fotoğrafları, ömür boyu saklama garantisi veriyoruz.

Siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetlerden söz ettik. Bu imkanlardan yararlanmak ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yanında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.