Sisters Modaevi

Sisters Modaevi

Gelinlik

Kategori

İzmir

İl

Wedding Planner

Hayallerindeki Gelinliği Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve nasıl bir gelinlik istediğini söyle, ücretsiz düğün danışmanlarımız uygun 5 gelinlikçiyle seni iletişime geçirsin!


Hakkında

Gelinlik modeli konusunda kararsızlık yaşayan gelin ve damat adayları Sisters Modaevi en şık gelinlik modelleriyle sizlerle buluşuyor. Gelinlik modellerimizde sadeliği ön planda tutuyoruz. Gelinliklerimizde özel kumaşlar kullanıyoruz. Gelinler için düğün gününün çok özel olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda modacılarımız yoğun bir çalışma sergiliyor ve her detayı düşünerek gelinliklerinizi hazırlıyor. Moda evimizde bulunan gelinlik kataloglarını her sezon... AYRINTILARI OKU 

İletişim

Ebru Gulmez

  • Adres: Yalı Cad.No:360/A


Yorumlar (2)

Du

Duygu

Düğün Tarihi: 19.09.2015

İzmir'in en iyilerinden çok iyilerdi 3 provada tamamlandı gelinliğim ve herşey istediğim gibi oldu. lokasyon olarak çok kolay bulunabilen bir mekan. çok memnun kaldım.


Se

Selman

Düğün Tarihi: 23.08.2015

2 prova da biten gelinlik tam istediğimiz gibi oldu. Tamamen istediğimiz gibi. Memnun ve mutlu olarak ayrıldık mekandan.


YORUM EKLE
Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.