Sisters Modaevi


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
DU Duygu Düğün Tarihi: 19/09/2015

İzmir'in en iyilerinden çok iyilerdi 3 provada tamamlandı gelinliğim ve herşey istediğim gibi oldu. lokasyon olarak çok kolay bulunabilen bir mekan. çok memnun kaldım.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
RANDEVU AL

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Sisters Modaevi sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

3 Evet’le Evlilik: Ezgi ve Onur 3 Evet’le Evlilik: Ezgi ve Onur İzmir Akşamı Kadar Sıcak Bir Aşk: Çiğdem ve Murat İzmir Akşamı Kadar Sıcak Bir Aşk: Çiğdem ve Murat “Her Şeyden Önce İyi Arkadaş Olduk!”: Mustafa ve Dilan “Her Şeyden Önce İyi Arkadaş Olduk!”: Mustafa ve Dilan

FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Gelinlik modeli konusunda kararsızlık yaşayan gelin ve damat adayları Sisters Modaevi en şık gelinlik modelleriyle sizlerle buluşuyor. Gelinlik modellerimizde sadeliği ön planda tutuyoruz. Gelinliklerimizde özel kumaşlar kullanıyoruz. Gelinler için düğün gününün çok özel olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda modacılarımız yoğun bir çalışma sergiliyor ve her detayı düşünerek gelinliklerinizi hazırlıyor. Moda evimizde bulunan gelinlik kataloglarını her sezon yeniliyoruz. Sezonun trend çizgilerini yakalamak adına yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Gelinlik modelinizi beğendikten sonra hemen gelinlik yapımına başlıyor, belirli aralıklarla gelinlerimizi provaya alıyoruz. Moda evimizde hem hazır dikim hem de özel dikim gelinlik modelleri mevcut. İsterseniz hazır gelinliklerimizi tercih edebilir, isterseniz özel olarak gelinlik dikilmesini isteyebilirsiniz.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Ebru Gulmez Adres Yalı Cad.No:360/A

YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
DU Duygu Düğün Tarihi: 19/09/2015

İzmir'in en iyilerinden çok iyilerdi 3 provada tamamlandı gelinliğim ve herşey istediğim gibi oldu. lokasyon olarak çok kolay bulunabilen bir mekan. çok memnun kaldım.

SE Selman Düğün Tarihi: 23/08/2015

2 prova da biten gelinlik tam istediğimiz gibi oldu. Tamamen istediğimiz gibi. Memnun ve mutlu olarak ayrıldık mekandan.

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Sisters Modaevi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sisters Modaevi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap