Nilgün Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

Konak, İzmir

Lokasyon


Hakkında

Gelinliğiniz hayatınızda bir kez giyeceğiniz, aşkınızın hikayesini anlatan en değerli elbisenizdir. Gelin böylesine özel olan gelinliğiniz için işinizi şansa bırakmayın ve Nilgün Gelinlik Konak’a gelerek hayallerinizdeki gelinliğe kavuşun.

Alanında uzman modacılarımızla moda aşkımızı ve tecrübelerimizi birleştirerek eşsiz tasarımlara imzamızı atıyoruz. Düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle gelinliklerimizin her detayını özenle işleyerek size kusursuz gelinlik modelleri sunuyoruz. Uzun süredir sektörde müstakbel gelinleri mutlu edecek hizmetler veriyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızla size kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Her gelin özeldir. Bu nedenle içinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz fark yaratan tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Alanında uzman modacılarımızla en cesur çizgileri bile gelinliklerimizde ustalıkla kullanarak, özgün tasarımlı gelinlik modellerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Gelinliklerimizin modelleri kadar kalitesine ve el işçiliğine de özen gösteriyoruz. Gelinliklerimizi hazırlarken sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanıyor, aksesuar ve işleme seçiminde oldukça özenli davranıyoruz. Üzerinizde kusursuz duracak gelinlikler üretmek için gelinliklerimizde tek bir dikişten işlemeye kadar büyük bir dikkatle hareket ediyoruz. Gelinliklerimizdeki kusursuz el işçiliği sayesinde modelin güzelliğini ortaya çıkarıyor, gelinliğinizde küçük bir potluk oluşmasına dahi izin vermiyoruz.

Özel dikim gelinlik hizmetlerimizde ise öncelikle sizin hayalinizdeki gelinliği tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde her vücut yapısındaki geline kusursuz bir şekilde oturacak gelinlikler hazırlayabiliyoruz. Gelinliğinizi hazırlarken düğün mekanınız ve vücut yapınızı iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun gelinlik modeli ve kumaş kullanımı konusunda yardımcı olabiliyoruz.

Siz de her detayıyla kusursuz bir gelinliğin içinde düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu Nilgün Gelinlik İzmir hakkında daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Nilgun Sarikaya

  • Adres: Anafartalar Cad. Salepçioğlu Çarşısı K:2 D:204

Nilgün Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!