Gelinlik

Bornova Gelinlik Firmaları

Bornova Vakko Wedding House İzmir

20.000-30.000 TL

Bornova Tennure Butik

20.000-30.000 TL

Bornova Bellezza

10.000-20.000 TL

Bornova Madam Burcu Moda Evi

20.000-30.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bornova'daki Gelinlik Firmaları

Bornova, İzmir'in en büyük ilçelerinden biri. Birçok gelinlik firması Bornova’da bulunuyor. Bornova'daki gelinlik firmaları yüksek kaliteli gelinlikler sunuyor ve gelin adaylarının tercihlerine göre özel tasarımlar yapabiliyorlar. Bornova’da genellikle gelinlik mağazaları birbirine yakın konumlandığından mağazaları yorulmadan gezebilirsiniz. Bornova'da gelinlik firmaları arasında ünlü markaların yanı sıra; küçük ölçekli ve butik gelinlik mağazaları da bulunuyor.

Mağazaların çoğu haftanın her günü hizmet veriyor. Böylece hafta sonu da ziyaret edebiliyorsunuz. Bornova gelinlik firmalarının birçoğu yıllardır faaliyet gösteriyor ve deneyimli personeli ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor. Ayrıca birçok firma online mağazaları ile kolaylık sağlayarak gelinlik modelleri hakkında detaylı bilgi veriyor. Mağazalarla anlaşarak ortalama 2 hafta içinde gelinliğinizi teslim alabiliyorsunuz.

Bornova gelinlik mağazaları arasında seçim yapmadan önce bütçeniz, tarzınız ve tercihlerinizi göz önünde bulundurmanız önemli. Ayrıca gelinlik seçimi için randevu almak ve firmaların sunduğu hizmetleri detaylı bir şekilde öğrenmekte de fayda var. Mağazalar; profesyonel ekibi, özel tasarım gelinlikleri, aksesuarları ve organizasyon hizmetleri ile hayalinizdeki görünümü yakalamanız için size yardımcı oluyor.

Bornova'daki gelinlik firmaları, yüksek kaliteli ve özgün tasarımlı gelinlikler gelin adaylarının beklentilerini karşılamaya çalışıyor. Bazı mağazalar; müşterilerine özel danışmanlık hizmetleri, gelinlik değiştirme ve tadilat hizmetleri gibi ekstra hizmetler sunarken, diğerleri sadece gelinlik satışı yapabiliyor. Bazı firmalar, sadece gelinlik satışı yaparken, diğerleri kına gecesi elbiseleri, gelinlik aksesuarları, ayakkabılar ve diğer düğün aksesuarları da satıyorlar.

Bornova Gelinlik Fiyatları

Gelinlik satın almadan önce farklı mağazaları araştırarak fiyatları ve hizmet kalitelerini karşılaştırmanızı öneriyoruz. Ayrıca gelinlik satın alma işlemi sırasında pazarlık yapmak da fiyatları düşürmenize yardımcı olabilir. Gelinlik fiyatı kadar kalite ve uygunluk da önemli. Bu nedenle sadece düşük fiyatlı bir gelinlik satın almak yerine, bütçenize uygun en kaliteli seçeneği bulmaya çalışmalısınız.

Gelinlik fiyatları Bornova’da, mağazaların bulunduğu bölgelere ve kalitesine göre farklılık gösterebiliyor. Şehir merkezinde bulunan Meriç Mahallesi’nde bazı mağazalar daha fazla talep gördüğü için diğerlerine göre daha yüksek fiyatla hizmet veriyor. Firmaların popülerliği fiyatları etkiliyor. İsmi bilinen gelinlikçilerde başlangıç fiyatları bir tık yüksek oluyor. Kazımdirik Mahallesi’nde çok uygun fiyata hizmet veren gelinlikçileri bulmanız mümkün.

Düğün sezonu dışında gelinlik satın almak daha uygun fiyatlarla karşılaşmanıza olanak sağlıyor. Bazı firmalar düğün sezonu yaklaştığında fiyatları arttırırken, bazı mağazalar sezon sonu indirimleri veya özel satışlar düzenleyerek fiyatları düşürebiliyor. Gelinlik siparişinizi önceden oluşturmak uygun fiyatlı bir yol izlemenizi sağlıyor. Meriç Mahallesi’nde bulunan mağazalar genellikle büyük kampanyalarla her bütçeden çifte hizmet veriyor.

Bornova Gelinlikçilerinin Sunduğu Hizmetler

Bornova’daki gelinlikçiler geniş hizmet yelpazesine sahip. Tarzınıza ve zevkinize uygun gelinliği bulabilmeniz için birçok seçenek sunuluyor. Profesyonel ekip, düğün konseptinize uygun gelinlik seçerken size fikir veriyor. A kesim, Helen, bohem ve prenses kesim gibi modellerden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Siz tarzınıza karar verdikten sonra firmalar konseptinize ve vücut tipinize en uygun gelinliği seçmenize yardımcı oluyor.

Bornova’da gelinlikçi paketleri tadilat ve provaları da kapsıyor. Gelinliğinizle alakalı herhangi bir sorun yaşadığınızda mağazalarla iletişim haline olarak tadilat işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca seçtiğiniz elbiseniz için en az 3 kere gelinlik provası yapıyorsunuz. Böylece gelinliğinizin kusursuz olması için bütün detaylar kontrol ediliyor. Yeşilova Mahallesi’ndeki çoğu mağaza bu hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışıyor.

Bornova’daki gelinlikçiler sadece gelinliklerle sınırlı değil. Aynı zamanda gelinlik aksesuarları, saç aksesuarları, gelin ayakkabıları, gelin buketleri ve diğer düğün aksesuarları gibi ürünler de sunuyorlar. Bu aksesuarlar sayesinde gelinliğinize uygun tamamlayıcı parçaları kolayca bulabilirsiniz. Yavuz Selim Caddesi’ndeki bazı mağazalar geniş seçenekleriyle bütün isteklerinizi karşılayabilecek kapasitede hizmet sunuyor. Böylece farklı mağazaları gezmenize gerek kalmıyor.

Ayrıca Bornova’daki gelinlikçiler, özel tasarım gelinlikler yapma konusunda da uzman. Kendi hayal ettiğiniz gelinliği tasarlamak isterseniz, gelinlikçiler size yardımcı oluyor ve özel bir tasarım yaparak size özel bir model hazırlayabiliyorlar. Mağazaların özel olarak çalıştığı modacılar tarafından tasarımlar yapılıyor. Dilerseniz, kendinize özel olarak bir modacı ile de anlaşabilirsiniz.

Bornova’daki Gelinlik Firmalarını Seçmenin İncelikleri

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları