Arden Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Sema Çiçekçi
40 36

Konak

Sema Çiçekçi

2 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
174 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Lima Bloom Wedding Dress
108 9

Konak

Lima Bloom Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

2019 yılında hayata geçirdiğimiz projemiz ile Arden Moda markamızı kurduk ve Çankaya gelinlik modaevleri arasında yerimizi aldık. Fevzi Paşa Bulvarı üzerinde bulunan mağazamızda gelinlerin hayallerini gerçekleştirmeye başladığımız andan itibaren doğru zamanda doğru işi yapmaya başladığımızı anladık. Aradan geçen zamana rağmen hala ilk günkü heyecanımızla her sabah kapılarımızı açıyor, pozitif bir enerji ve güler yüzlülükle konuklarımızı karşılamaya başlıyoruz.

Arden Moda olarak dünyaevine girmeye karar vermiş her gelin adayının nasıl hayaller kurduklarını, ne gibi beklentilere sahip olduklarını, neler istediklerini ve tüm bunların ne kadar değişken olabileceğini çok iyi biliyoruz. Bazı gelinler doğru gelinliği bulana kadar pek çok farklı yerde sayısız gelinlik denerken bazı gelinlerimiz ise üzerlerine giydikleri ilk gelinliğin onlar için en doğrusu olduğunu anlarlar. Biz bu iki uç gruba da hitap ediyoruz ve ister kısa sürsün ister uzun, gelinlerimizin içine sinen ve kendilerini mutlu eden o gelinliği bulana kadar asla yorulmuyoruz.

Dünya modasını takip ediyoruz ve en son modelleri, trendleri, yılın renklerini ve kumaşlarını en ince ayrıntılarına kadar inceliyor, tüm bunlardan haberdar oluyoruz. Çünkü gelinlerimize en iyisini en modern haliyle sunmak istiyoruz. Bu sebeple mağazamızda her yılın kendi modasına uygun pek çok modelini sergiliyoruz. O yılın kreasyonunu kendi tarzımızdan ödün vermeden ama gelinlerimizin de isteklerine karşılık vererek oluşturuyoruz. Aklınıza gelebilecek her kesim, model, tarz, beden ve renkte gelinliklerimizle tüm beklentileri karşılayabiliyoruz.

Gelinlik haricinde nişan ve kına geceleri için de gelinlerimize yardımcı oluyor, birbirinden ışıltılı ve şık renkli abiyelerimizi satışa sunuyoruz. Kısacası biz Arden Moda olarak Çankaya gelinlik mağazaları arasında farkımızı her açıdan ortaya koyuyoruz. Dilerseniz hayalinizdeki geline dönüşmenize yardımcı olabiliriz, bunun için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Caner Çakar

  • Adres: Fevzi Paşa Bulvarı No:55 D:8 Ketenci İş Merkezi Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!