Gelinlik

Karşıyaka Gelinlik Firmaları

Karşıyaka Ayşen Wedding

20.000-30.000 TL

Karşıyaka Buse Moda Evi

10.000-20.000 TL

Karşıyaka İmren's Wedding Dress

10.000-20.000 TL

Karşıyaka Lareks Sposa

20.000-30.000 TL

Karşıyaka Meryem Ülgü Moda Evi

10.000-20.000 TL

Karşıyaka Peri Gibi

20.000-30.000 TL

Karşıyaka Işılay Aşık Moda

20.000-30.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Karşıyaka'daki Gelinlik Firmaları

Karşıyaka denize kıyısı olmasından dolayı açık hava düğünlerine uygun gelinlikler arayanların ilk tercih edeceği ilçeler arasında. Mağaza çalışanları eşliğinde düğününüzün gerçekleşeceği alana uygun gelinlik modellerini Karşıyaka gelinlik mağazalarında bulabiliyorsunuz. Prenses, A kesim, balık, helen ve iki parça gelinlikler arasından hem açık hem de kapalı davet alanlarına uygun modeller mevcut.

Karşıyaka’daki gelinlik firmaları düğünler dışında diğer özel günlerinize uyacak kıyafet seçeneklerine sahip. Mağazalarda nişanlık, kaftan, bindallı ve farklı model abiye seçenekleri bulunuyor. Donanmacı, Yalı, Bahariye Üçok ve Bostanlı semtlerinde davetinize uygun kıyafetler bulabilirsiniz. Mağazalarda bulunan hazır modellerden birini tercih edebileceğiniz gibi sıfırdan kıyafet dikim hizmetinden de yararlanabiliyorsunuz.

Mağazalarda gelinliğinizle uyumlu olacak pek çok aksesuar seçeneği bulunuyor. Gelinliğin tamamlayıcısı olan duvak modellerinin arasından elbisenize ve yüzünüze uygun olanı seçebilirsiniz. Dantel, tül ve taşlı duvakları Karşıyaka’daki mağazalarda bulabilirsiniz. Ayrıca eldiven, bolero, gelin çiçeği ve ayakkabı gibi aksesuarların yanında saçınızda kullanabileceğiniz taşlı ve çiçekli taçlar da bulunuyor.

Gelinliğiniz hazır model de olsa özel dikim de yapılsa Karşıyaka’daki mağazalar sizin gelinliği alabilmeniz için bir teslim süresi belirliyor. Mağazaların çoğu 2 ila 5 hafta arasında bir teslim süresi veriyorlar. Modelin detayları arttıkça teslim alacağınız süre uzayabiliyor. Bunun yanında özel dikim gelinliklerde firmalar içinize sinene kadar prova alma imkanı sunuyor.

Gelinlik Fiyatları Karşıyaka’da Nasıl Belirleniyor?

Karşıyaka gelinlik fiyatları modelde uygulanan işçiliğe göre değişiklik gösteriyor. Dantelli ve taş işlemeli modelleri tasarlamak çok daha uzun zaman aldığı için fiyatta artış görebilirsiniz. Ayrıca gelinlikte kullanılan kumaşın miktarı da fiyatı etkiliyor. Özellikle prenses model gelinlikler daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Uygun fiyatlı bir gelinlik arayışındaysanız sade ve düz bir model tercih edebilirsiniz.

Gelinliği satın almayı veya kiralamayı tercih etmenize bağlı olarak da fiyat değişebiliyor. Hazır modellerden bütçenize uygun olanı seçerek üzerinde gerekli tadilatları yaptırabilirsiniz. Bunun yanında Karşıyaka kiralık gelinlik fiyatları satın almayı tercih edeceğiniz modele göre çok daha uygun fiyatlı olabiliyor. Özellikle Donanmacı semtindeki gelinlikçiler kiralık modeller açısından oldukça fazla seçeneğe sahip.

Aradığınız gelinliği bulamadıysanız ya da büyük beden bir gelinlik istiyorsanız özel dikim hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özel dikim gelinlikler hazır giyime kıyasla daha yüksek fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Terziler ölçünüzü alıp sizin bedeninize uygun olacak şekilde kalıp çıkartıyorlar. Daha çok işçilik gerektiren ve sıfırdan hazırlanan bu modeller, hazır dikim ve kiralık gelinliklere göre yüksek fiyatlı oluyor.

Karşıya’daki gelinlik fiyatları her semtte farklılık gösteriyor. Daha uygun fiyatlı gelinlikler arıyorsanız Bahariye Üçok ve Donanmacı semtlerinde bütçenize uyan modeli bulabilirsiniz. Yalı ve Bostanlı semtlerini incelediğimizde bu semtlerdeki mağazalarda biraz daha yüksek fiyatlı modeller bulunuyor. Bütçenize en uygun semti seçerek oradaki caddelere göz atabilirsiniz ve hayallerinizdeki gelinliği bulabilirsiniz.

Karşıyaka’daki Gelinlikçiler Hangi Hizmetlere Sahip?

Karşıyaka Gelinlikçilerinde Tercih Edebileceğiniz Modeller

Karşıyaka gelinlikçileri her vücut tipine göre farklı model seçeneklerine sahip. Hatlarınızı kapatmak istiyorsanız A kesim ve prenses model gelinlikler size daha uygun olabilir. Kum saati vücut tipine sahipseniz vücut hatlarınızı belirginleştirecek balık model gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında vücudunuzda beğendiğiniz bir bölgede odağı toplayacak olan dekolteli gelinlikler de hoş bir görünüm yaratıyor.

Karşıyaka’daki gelinlikçiler düğün konseptinize uygun seçenekler sunuyor. Kır bahçelerinde bir düğün gerçekleştirecekseniz, rahat hareket edebileceğiniz bohem ve vintage model gelinlikleri inceleyebilirsiniz. Açık hava düğünleri için daha sade ve minimal aksesuarlara sahip gelinlikler sizin için uygun olabilir. Düğününüz kapalı bir salonda gerçekleşecekse ihtişamlı ve kabarık model gelinlikleri inceleyebilirsiniz.

Gelinlikçilerde farklı kumaşa sahip birçok model bulabilirsiniz. Seçtiğiniz kumaş, gelinliğinizin üzerinizde nasıl duracağını belirliyor. Saten, ipek, tül ve dantel; gelinliklerde en çok tercih edilen kumaşlar arasında. Yaz mevsiminde düğün gerçekleştirecekseniz tül ve şifon gibi terletmeyen kumaşla yapılmış gelinlikler bulunuyor. Dantel tercih etmek istiyorsanız da hem yazın hem de kışın gelinliklerinizde bu kumaşı kullanabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları