Fulden Öktem

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Şapka

Önerilen Firmalar

Lima Bloom Wedding Dress
108 10

Konak

Lima Bloom Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Maxxen Angel Wedding Dress
137 13 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Nergis Şahan Couture
127 3 21

Konak

Nergis Şahan Couture

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Merhaba ben Fulden Öktem. İş hayatıma okul önceci öğretmenliği ile başladım. Daha sonra hayalim olan gelinlik sektörüne adım attım ve bugün sektörde 7.yılımı kutluyorum. Ekip olarak tasarladığımız hiçbir gelinlikte silikon kullanmıyoruz. Türkiye başta olmak üzere; Almanya, İsviçre, Hollanda gibi ülkelerde yaşayan gelin adaylarımıza yardımcı oluyor; seçilen gelinlikleri çok kısa bir süre içerinde kendilerine teslim ediyoruz. Stilimiz; ‘’Anadolu’nun eşsiz motiflerini özgün tarzımızla birleştiriyoruz.’’ Bu da demek oluyor ki birçok farklı model alternatifini bünyemizde bulabileceksiniz.

İzmir gelinlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için siz değerli gelin adaylarımızı 2.Kordon’da Ali Necipoğlu İş Merkezi’nde ağırlıyoruz. Randevu alıp showroomumuza geldiğinde bir kahve eşlinde hayallerinizi öğreniyoruz. Tarzınızı, düğün konseptinizi ve vücut ölçülerinizi dikkate alarak en güzel modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Sevdiğiniz tasarımları temiz prova odalarımızda hemen deneyebiliyorsunuz. Eğer o büyük günde giyeceğiniz gelinliğinizi en baştan tasarlamamızı istiyorsanız, özel dikim olanağımızdan yararlanabiliyorsunuz. Bu aşamada hızlıca kalıp çalışmalarına başlıyor; özgün bakış açımızla en doğru modeli bulmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz. ‘’İşte bu!’’ dediğinizde; kumaş, boncuk veya dantel ayrıntılarına yön veriyoruz. Gelinliğinizi dikerken her aşamayı görmenizi istediğimizden sizi bol bol provalara davet etmeyi de ihmal etmiyoruz. Gelinliğiniz 3 veya 5 provada hazır hale geliyor. Provaya geldiğinizde içinize sinmeyen bir nokta olursa hemen değişiklik talep edebileceğinizi de belirtelim.

Düğün tarihinizde üzerinizde muhteşem bir gelinlikle konuklarınızın karşısına çıkacaksınız. Ayrıca gelinlik dışımda nişan ve söz organizasyonlarınızda giyeceğiniz abiyeleri de tasarlıyoruz. Farklı model ve renk alternatiflerimizden dilediğinizi seçerek hep hayal ettiğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. ,

İzmir gelinlik fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve uygun bir tarihe randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Fulden Öktem

  • Adres: Yenigün, Fevzi Paşa Blv No:146, Kat:8 D:aire:802, 35240 Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!