Gelinlik İzmir

Fulden Öktem

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fulden Öktem Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Fulden Öktem Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Fulden Öktem Sıkça Sorulan Sorular

Fulden Öktem gelinlik fiyatları ne kadar?

Fulden Öktem gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Fulden Öktem gelinlik teslim süresi ne kadar?

Fulden Öktem gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Fulden Öktem kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Fulden Öktem 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Fulden Öktem aksesuar sağlıyor mu?

Fulden Öktem, şapka, eldiven, gelin kesesi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Fulden Öktem düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Fulden Öktem düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Fulden Öktem pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Fulden Öktem pazar günü hizmet veriyor.

Fulden Öktem Hakkında

Merhaba ben Fulden Öktem. İş hayatıma okul önceci öğretmenliği ile başladım. Daha sonra hayalim olan gelinlik sektörüne adım attım ve bugün sektörde 7.yılımı kutluyorum. Ekip olarak tasarladığımız hiçbir gelinlikte silikon kullanmıyoruz. Türkiye başta olmak üzere; Almanya, İsviçre, Hollanda gibi ülkelerde yaşayan gelin adaylarımıza yardımcı oluyor; seçilen gelinlikleri çok kısa bir süre içerinde kendilerine teslim ediyoruz. Stilimiz; ‘’Anadolu’nun eşsiz motiflerini özgün tarzımızla birleştiriyoruz.’’ Bu da demek oluyor ki birçok farklı model alternatifini bünyemizde bulabileceksiniz.

İzmir gelinlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için siz değerli gelin adaylarımızı 2.Kordon’da Ali Necipoğlu İş Merkezi’nde ağırlıyoruz. Randevu alıp showroomumuza geldiğinde bir kahve eşlinde hayallerinizi öğreniyoruz. Tarzınızı, düğün konseptinizi ve vücut ölçülerinizi dikkate alarak en güzel modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Sevdiğiniz tasarımları temiz prova odalarımızda hemen deneyebiliyorsunuz. Eğer o büyük günde giyeceğiniz gelinliğinizi en baştan tasarlamamızı istiyorsanız, özel dikim olanağımızdan yararlanabiliyorsunuz. Bu aşamada hızlıca kalıp çalışmalarına başlıyor; özgün bakış açımızla en doğru modeli bulmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz. ‘’İşte bu!’’ dediğinizde; kumaş, boncuk veya dantel ayrıntılarına yön veriyoruz. Gelinliğinizi dikerken her aşamayı görmenizi istediğimizden sizi bol bol provalara davet etmeyi de ihmal etmiyoruz. Gelinliğiniz 3 veya 5 provada hazır hale geliyor. Provaya geldiğinizde içinize sinmeyen bir nokta olursa hemen değişiklik talep edebileceğinizi de belirtelim.

Düğün tarihinizde üzerinizde muhteşem bir gelinlikle konuklarınızın karşısına çıkacaksınız. Ayrıca gelinlik dışımda nişan ve söz organizasyonlarınızda giyeceğiniz abiyeleri de tasarlıyoruz. Farklı model ve renk alternatiflerimizden dilediğinizi seçerek hep hayal ettiğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. ,

İzmir gelinlik fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve uygun bir tarihe randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Yenigün, Fevzi Paşa Blv No:146, Kat:8 D:aire:802, 35240 Konak/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.