Zeyn Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
190 29

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Maxxen Angel Wedding Dress
223 14 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Nur Concept
400

Karabağlar

Nur Concept

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi resmileştireceğiniz düğün gününüzde, hayal ettiğiniz gelinlikle konuklarınızın karşına çıkmak istiyorsanız; Zeyn Moda olarak size yardımcı olmak ve heyecanınızı paylaşmak için yanınızda olacağımızı söylemek isteriz. Tarzınızı ve zevklerinizi değerlendiren profesyonel ekibimizle kusursuz bir süreç geçirmenizi sağlıyor, tecrübelerimiz ışığında sizi doğru bir şekilde yönlendiriyoruz. Eğer İzmir’de yapacağınız düğününüzde giyeceğiniz gelinliği hala bulamadıysanız bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin!

Mağazamızda kendinizi rahat hissetmenizi istiyor, samimi bir ortam hazırlıyoruz. Aynı zamanda çağın gerisinde kalmayarak son trendleri yakından takip ettiğimizi de söyleyelim. Bu nedenle gösterdiğiniz veya hayal ettiğiniz gelinlik modeli nasıl olursa olsun onu yapacak bilgi ve tecrübe sahibiz. Siz yeter ki hayallerinizi sınırlandırmadan isteklerinizi doğru bir şekilde bize yansıtın. Gerisini biz halledeceğiz. Gelinlik seçim aşamasında kararsızlık yaşayan gelin adaylarımıza tavsiyeler sunuyoruz. Sorduğumuz sorulara verdiğiniz cevapları da dikkate alarak hazır modellerimizi beğeninize sunuyoruz. ‘’İşte aradığım gelinlik!’’ diyene kadar çalışmalarımız sürüyor.

Biraz da özel dikim olanağımızdan bahsedelim: Hayal ettiğiniz gelinliği tasarlamaya vücut ölçülerinizi alıp kalıp çalışmaları yaparak başlıyoruz. Daha sonra modeli şekillendiriyor, kumaş seçiyoruz. Yürüttüğümüz titiz çalışmalar sayesinde vücuduna tam oturacak ve üzerinizde harika görünecek gelinlik tasarlıyoruz. Üstelik sadece gelinlik hizmeti vermiyor; nişan töreninizde, kına gecenizde veya özel günlerinizde tercih edebileceğiniz nişanlık, kaftan ve abiye tasarımlarını da modaevimizde bulabiliyorsunuz. Bu aşamada size sadece İzmir gelinlik modellerimizden seçim yapmak kalıyor! Kararınızı verin ve günün yıldızı siz olun.

Mutlu bir gelecek için ‘’Evet!’’ diyeceğiniz düğün gününüzde, kendinizi rahat ve güzel hissedeceğiniz gelinlik içinde olmayı istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Nasıl mı? Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Randevu Al!’’ butonunu tıklayarak.

İletişim

Zeynep Aydın

  • Adres: Kozağaç Mah. 222/22 No:1 Buca/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!