Gelinlik İzmir

Zeyn Moda

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zeyn Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Zeyn Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Zeyn Moda Sıkça Sorulan Sorular

Zeyn Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Zeyn Moda gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Zeyn Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Zeyn Moda gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Zeyn Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Zeyn Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Zeyn Moda aksesuar sağlıyor mu?

Zeyn Moda, duvak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Zeyn Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Zeyn Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Zeyn Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Zeyn Moda pazar günü hizmet veriyor.

Zeyn Moda Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi resmileştireceğiniz düğün gününüzde, hayal ettiğiniz gelinlikle konuklarınızın karşına çıkmak istiyorsanız; Zeyn Moda olarak size yardımcı olmak ve heyecanınızı paylaşmak için yanınızda olacağımızı söylemek isteriz. Tarzınızı ve zevklerinizi değerlendiren profesyonel ekibimizle kusursuz bir süreç geçirmenizi sağlıyor, tecrübelerimiz ışığında sizi doğru bir şekilde yönlendiriyoruz. Eğer İzmir’de yapacağınız düğününüzde giyeceğiniz gelinliği hala bulamadıysanız bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin!

Mağazamızda kendinizi rahat hissetmenizi istiyor, samimi bir ortam hazırlıyoruz. Aynı zamanda çağın gerisinde kalmayarak son trendleri yakından takip ettiğimizi de söyleyelim. Bu nedenle gösterdiğiniz veya hayal ettiğiniz gelinlik modeli nasıl olursa olsun onu yapacak bilgi ve tecrübe sahibiz. Siz yeter ki hayallerinizi sınırlandırmadan isteklerinizi doğru bir şekilde bize yansıtın. Gerisini biz halledeceğiz. Gelinlik seçim aşamasında kararsızlık yaşayan gelin adaylarımıza tavsiyeler sunuyoruz. Sorduğumuz sorulara verdiğiniz cevapları da dikkate alarak hazır modellerimizi beğeninize sunuyoruz. ‘’İşte aradığım gelinlik!’’ diyene kadar çalışmalarımız sürüyor.

Biraz da özel dikim olanağımızdan bahsedelim: Hayal ettiğiniz gelinliği tasarlamaya vücut ölçülerinizi alıp kalıp çalışmaları yaparak başlıyoruz. Daha sonra modeli şekillendiriyor, kumaş seçiyoruz. Yürüttüğümüz titiz çalışmalar sayesinde vücuduna tam oturacak ve üzerinizde harika görünecek gelinlik tasarlıyoruz. Üstelik sadece gelinlik hizmeti vermiyor; nişan töreninizde, kına gecenizde veya özel günlerinizde tercih edebileceğiniz nişanlık, kaftan ve abiye tasarımlarını da modaevimizde bulabiliyorsunuz. Bu aşamada size sadece İzmir gelinlik modellerimizden seçim yapmak kalıyor! Kararınızı verin ve günün yıldızı siz olun.

Mutlu bir gelecek için ‘’Evet!’’ diyeceğiniz düğün gününüzde, kendinizi rahat ve güzel hissedeceğiniz gelinlik içinde olmayı istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Nasıl mı? Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Randevu Al!’’ butonunu tıklayarak.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Kozağaç Mah. 222/22 No:1 Buca/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.