• Min. Fiyat
  20.000-30.000 TL

My Dream Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

My Dream Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet Tesettür gelinlik
Teslim Süresi
2 hafta

My Dream Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

My Dream Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

My Dream Gelinlik gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

My Dream Gelinlik ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Her tür model tasarımlarımız mevcut."

My Dream Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

My Dream Gelinlik gelinlik teslim süresi 2 hafta'dır.

My Dream Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

My Dream Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

My Dream Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

My Dream Gelinlik, gelin buketi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

My Dream Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, My Dream Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

My Dream Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, My Dream Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.

My Dream Gelinlik Hakkında

My Dream markası olarak 2 yıldır İzmir Konak gelinlikçileri arasında modellerimiz ve kaliteli işçiliğimizle öne çıkıyor, gelinlerimizi hayallerindeki gelinliklerine kavuşturuyoruz. Bu özel gününüzde kendinizi müthiş hissetmeniz için düşlerinizi süsleyen gelinlik modeliyle kendi becerilerimizi birleştiriyor ve ortaya sizi büyüleyici bir görünüme kavuşturacak gelinliği çıkartıyoruz. Gelinlerimizin istek ve arzularını her şeyden öne koyuyor, güler yüzlü ekibimizle her detayın sizin istediğiniz gibi olmasına dikkat ediyoruz.

Deneyim

My Dream Gelinlik adı altında markalaşmadan önce toptan satış alanında faaliyet gösteriyorduk. Bu alanda da kazandığımız değerli tecrübelerle asıl tutkumuz olan gelinlik tasarım ve dikimi alanına geçtik. Her biri kendi alanında deneyimli 10 kişilik ekibimizle hizmet veriyoruz. Sektördeki yeni tarz ve trendleri yakından takip ederek kendimizi sürekli güncel tutuyor, gelinlerimizin taleplerine yaratıcı çözümler buluyoruz.

Hizmetler

Gelinimizi ve hayalindeki gelinliği daha iyi anlayabilmek için bir görüşme ayarlıyor, gelinimizin fiziğinden düğün mekanına kadar her detayı göz önünde bulundurarak karar vermelerine yardımcı oluyoruz. Özel dikim ve hazır modellerle çalıştığımız mağazamızda hazırlanan gelinlikleriniz 3 provada teslim ediliyor. Her duruma hazırlıklı olduğumuz işletmemizde aciliyete göre gelinliğinizi 4 günde de hazır edebiliyoruz.

Tasarım / Tarz

İzmir gelinlik mağazaları arasında zengin model seçeneklerimizle öne çıkıyor, her gelinin yüzünü güldürecek tarzda modellerimizle hizmet veriyoruz. Prenses modelden helene, balık modelden tesettür modellerine kadar her tarza hitap eden modellerimizi gelinlerimizin beğenisine sunuyoruz. Helen ve A kesim çoğunlukta olan hazır modellerimiz de müşterilerimizin beğenisini kazanıyor. Tüm bakışları üzerinizde toplayacak tasarımlarımızda tüm detaylarda incelikle çalışıyor, kusursuz gelinlikler tasarlıyoruz.

Ek Hizmetler

My Dream Gelinlik’te hazırlanan muhteşem gelinliğinizin ve sizin güzelliğinizi daha da ön plana çıkartarak tam anlamıyla kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak olan aksesuarlarımızı da beğeninize sunuyoruz. Gelinlerimize gelin buketi hediye ediyor, talep edilirse gelin sabahlığı ve bolero da hazırlıyoruz. Ayrıca, sadece gelinlik değil abiyede de özel dikimlerimizle müşterilerimizin gönüllerini fethediyoruz.

My Dream Gelinlik, aşkınızı evlilikle taçlandıracağınız bu özel gününüzde ışıl ışıl parlamanızı sağlayan ve tüm gözleri üzerinize çeken modelleriyle yanınızda oluyor. Güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimizle evinizin konforu ve samimiyetini aratmayacak bir ortamda gelinliğinize karar veriyor ve bu özel gününüze hazırlanıyorsunuz. “Hayal edin, bir gerçekleştirelim” diyor ve hayallerine kavuşmak isteyen bütün gelinlerimizi İzmir’deki gelinlikçiler arasında vazgeçilmez bir yere sahip olan işletmemize bekliyoruz. Sayfada yer alan iletişim formunu doldurarak veya bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon:

  0232 335 53 26

 • Adres:

  Akdeniz Mah., 1332 Sk., No. 2/A, Çankaya/Konak/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  My Dream Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.