Gelinlik

Gaziemir Gelinlik Firmaları

Gaziemir Rengi Bridal

10.000-20.000 TL

Gaziemir Oleg Cassini İzmir

10.000-20.000 TL

Gaziemir İğne İplik Moda

20.000-30.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gaziemir’deki Gelinlik Firmaları

Gaziemir, İzmir’in en çok gelişmiş ilçelerinden bir olmasıyla düğün yapacaklara her türlü olanağı sunuyor. Ne tür bir organizasyon yapacak olursanız olun; ilçede size uygun mekanlar, salonlar, gelinlikçiler, organizasyon veya catering firmaları, fotoğrafçılar gibi her türlü hizmeti bulabilirsiniz. Eğer ilçede gelinlik arayışındaysanız, ünlü tasarımcıların ve markaların uzman ekipleri ile hayallerinizdeki gelinliğe kavuşabilirsiniz.

İlçeye İzmir’in neredeyse her noktasından İzban veya otobüsle ulaşım sağlanabiliyor. Gaziemir gelinlikçileri, seçkin tasarımları ve her tarza hitap etmeleriyle gelinlik arayışındaki çiftler tarafından oldukça beğeniliyor. İlçede gelinlik firmaları; Hürriyet, Beyazevler ve Dokuz Eylül mahallelerinde yer alıyor. Oldukça merkezi bir konumda yer almaları nedeniyle Gaziemir gelinlikçilerine provalar için rahatlıkla gidip gelebilirsiniz.

Gaziemir gelinlik mağazaları ortalama 1 veya 5 hafta arasında gelinliğinizi hazırlayarak size teslim ediyorlar. İlçedeki gelinlikçilerde gelinliğiniz 1 veya 3 prova içerisinde hazır oluyor ve size eksiksiz bir şekilde teslim ediliyor. Özel tasarımlar ve fuarları takip ederek neredeyse bütün müşterilerinin istediği tasarımları yapabilen bazı Gaziemir gelinlikçilerinin Türkiye genelinde de çok sayıda şubeleri bulunuyor.

İlçede yerli firmaların yanı sıra yabancı merkezli çok ünlü firmalar da bulabilirsiniz. Hem hazır hem de özel dikim gelinlikler yapabilen bu firmaların bir kısmı kiralama hizmeti de veriyor. Ayrıca Gaziemir’deki gelinlikçilerin büyük kısmı hafta sonu da hizmet vererek müşterilerini memnun ediyorlar. Bu firmalarda isterseniz abiye, nişanlık ve kına kıyafetleri de bulabiliyorsunuz.

Gaziemir’deki Gelinlik Firmalarının Hizmetleri

Gaziemir gelinlik firmaları, hayal ettiğiniz gelinlik ile sizi buluşturmak için ihtiyacınız olan her türlü hizmeti veriyor. İlçedeki firmalardan hizmet alan tüm herkes memnun bir şekilde ayrılıyor. Çoğu gelinin en önemli konusu olan zamanlama hakkında ilçedeki firmalar gerekli teminatı veriyorlar ve olabilecek en erken zamanda gelinliğiniz tamamlanarak teslim ediliyor.

Gaziemir’deki tüm gelinlik firmaları, gelinliğinizi 1 veya 3 prova alarak hazır hale getiriyorlar. İlçedeki bazı gelinlikçilerde 1 haftada gelinliğinizin her detayı halledilebilirken, bazı firmalarda ise 4 veya 5 haftayı bulan bir süreçte tüm detaylar tamamlanıyor. Gelinliğin teslim ediliş zamanı, hazır modellerde çok daha kısa olabiliyor. İlçedeki tüm firmalarda çok sayıda hazır seçenek bulunuyor.

Kendi zevkinize göre gelinlik yaptırmak isterseniz süreç biraz daha uzayabiliyor. Gaziemir’deki firmaların neredeyse hepsinde isteğinize özel dikim yapılabiliyor. Özel dikim gelinliklerde kumaş, taşlar, düğmeler gibi her bir ayrıntı isteğinize göre seçiliyor ve beğeninize göre gelinliğiniz hazırlanıyor. Gaziemir gelinlik kiralama hizmetini veren firmalara da ev sahipliği yapıyor. Bu sayede seçtiğiniz gelinliği kısa süreli kiralayabiliyorsunuz.

Gaziemir gelinlikçilerinde birbirinden zevkli ve profesyonel tasarımcılar eşliğinde isteğinize uygun modeller tasarlanabiliyor. Gelinliklerin el işçiliğini de yine işlerinde uzman bir ekip en özenli şekilde gerçekleştiriyor. Gelinlikler vücut ölçünüz veya vücut tipiniz ne olursa olsun size en uygun şekilde yapılıyor. İlçedeki mekanlarda gelinliğinize uygun ve rahat ayakkabılar da bulabilir ve istediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.

Gaziemir gelinlik firmalarından gelin tacı, saç aksesuarları, duvak, gelin kesesi, kuşak, eldiven, gelin buketi ve şapkanızı da temin edebilir ve en özel gününüze eksiksiz bir şekilde hazırlanabilirsiniz. İlçedeki firmalarda bulunan işinin ehli ekiplerden de aksesuar ve ayakkabı seçimi konusunda destek alabilir ve en doğru kararı verebilirsiniz.

Konseptiniz her ne olursa olsun, Gaziemir gelinlik firmalarında nedimelerinize özel kıyafetleri de yaptırabilir veya hazır seçeneklerden beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca ilçedeki firmalarda kınanıza ve nişanınıza özel elbiseler de bulabiliyor veya yaptırabiliyorsunuz. Otopark hizmeti de sunan ilçedeki gelinlik firmaları, tüm görüşme boyunca rahat edebilmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar.

Gaziemir Gelinlik Fiyatları Hangi Aralıkta?

Gelinlik fiyatları Gaziemir’de oldukça uygun aralıklarda. İlçedeki gelinliklerin fiyatları tasarımlarına ve kalitelerine göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle ilçede her çiftin bütçesine uygun bir gelinlik bulunabiliyor. Daha trend ve tasarım gelinliklerin fiyatları bu doğrultuda daha yüksek olabiliyorlar. Gelinliği size özel yaptırmak isterseniz de fiyat, alacağınız hazır dikim gelinliklere göre daha yüksek oluyor.

Gaziemir kiralık gelinlik fiyatlarının çok daha uygun fiyatlı olması nedeniyle, kiralamak çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen bir yöntem. İlçedeki çoğu firma gelinlere uygun fiyatlar sunuyor. Bazı yerlerde ise fiyatlar İzmir gelinlik firmalarının ortalamasına yakın rakamlardan başlıyor. İlçedeki en uygun fiyatlı firmalar Hürriyet ve Beyazevler mahallelerinde yer alıyor.

Özel diktireceğiniz gelinliklerde fiyatta el işçiliği ve kullanılacak malzemelerin kalitesi oldukça etkili. Daha maliyetli malzemeler kullanılan gelinliklerde fiyat daha yüksek oluyor. Ayrıca gelinliğin teslim süresi de kısaldıkça fiyatta artış yaşanabiliyor. İlçedeki firmalarda alacağınız aksesuarların da fiyatları aynı şekilde değişebiliyor. Gaziemir’de firmalar ayrıca gelinler için zaman zaman birbirinden güzel indirimler de gerçekleştirebiliyorlar.

Gaziemir Firmalarının Gelinlik Modelleri

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları