Gaziemir Gelinlik Firmaları

Gaziemir'deki tüm gelinlik firmaları Düğün.com'da! Sen de firmalardan ücretsiz randevu almaya hemen başla!

Yakınlardaki diğer seçenekler:

%10 indirim
Eylül Buğday Haute Couture
81
8

Hayalinizdeki o gelinliği arıyor ama bulamıyor musunuz o zaman kendinizi Eylül Buğdayın deneyimli ellerine teslim edebilirsiniz. Eylül Buğday Haute Couture tasarımlarıyla modayı şıklığı zarafeti...

Min. Fiyat
10.000-15.000 TL
Teslim Süresi
4 hafta
Efsun Moda
50
5
Efsun Moda

78 yorum

Konak

 • 5. yıl
 • Avrupai çizgide koleksiyonlarımız ve kişiye özel çalışmalarımızla özgün modeller ürettiğimiz Efsun Moda olarak hayalinizdeki gelinliği sizin için tasarlıyoruz. 10 yıllık sektör deneyimini günceli...

  Min. Fiyat
  5.000-7.500 TL
  Teslim Süresi
  3 hafta
  %17 indirim
  Janroz Gelinlik
  51
  1
  Janroz Gelinlik

  4 yorum

  Konak

  Janroz Gelinlik İzmir’de 13 yılı aşkın tecrübemizle gelinlerimizi düşledikleri o özel elbiselerle buluşturuyoruz. Türkiye’de 2018 yılında faaliyete geçtik ve 4 şubemiz bulunuyor. Uluslararası...

  Min. Fiyat
  15.000-25.000 TL
  Teslim Süresi
  1 hafta
  Maxra Govana Bridal
  50
  2

  Maxra Govana Bridal 1985 yılından beri kadın giyim sektöründe başarıyla adını söz ettiren Aytenler Grup tarafından 2009 yılında kuruldu. Gelinlik ve abiye koleksiyonumuzu İzmir’deki fabrikamızda...

  Min. Fiyat
  15.000-25.000 TL
  Teslim Süresi
  3 hafta
  %10 indirim
  Nermin On Wedding İzmir
  35
  2
  Nermin On Wedding İzmir

  10 yorum

  Konak

 • 2. yıl
 • Nermin On Wedding İzmir’de 32 yılı aşkın bir süredir öncü gelinlik markalarından biriyiz. Gelinlik modellerimizde güzelliğinizi zarafetle birleştiriyoruz. Hedefimiz size iyi bir hizmet vermek ve...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  2 hafta
  %25 indirim
  Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
  214
  7

  Çağrı Şengül Serdar Yüzer Couture İzmir adresimizde bizi ziyaret edin ve sizi de hayallerinizdeki gelinlikle buluşturalım! Modanın ve ülkemizin incisi İzmir, Alsancak’ta hizmet veriyoruz. Sizi hep...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  1 haftadan az
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Gaziemir’deki Gelinlik Firmaları

  Gaziemir, İzmir’in en çok gelişmiş ilçelerinden bir olmasıyla düğün yapacaklara her türlü olanağı sunuyor. Ne tür bir organizasyon yapacak olursanız olun; ilçede size uygun mekanlar, salonlar, gelinlikçiler, organizasyon veya catering firmaları, fotoğrafçılar gibi her türlü hizmeti bulabilirsiniz. Eğer ilçede gelinlik arayışındaysanız, ünlü tasarımcıların ve markaların uzman ekipleri ile hayallerinizdeki gelinliğe kavuşabilirsiniz.

  İlçeye İzmir’in neredeyse her noktasından İzban veya otobüsle ulaşım sağlanabiliyor. Gaziemir gelinlikçileri, seçkin tasarımları ve her tarza hitap etmeleriyle gelinlik arayışındaki çiftler tarafından oldukça beğeniliyor. İlçede gelinlik firmaları; Hürriyet, Beyazevler ve Dokuz Eylül mahallelerinde yer alıyor. Oldukça merkezi bir konumda yer almaları nedeniyle Gaziemir gelinlikçilerine provalar için rahatlıkla gidip gelebilirsiniz.

  Gaziemir gelinlik mağazaları ortalama 1 veya 5 hafta arasında gelinliğinizi hazırlayarak size teslim ediyorlar. İlçedeki gelinlikçilerde gelinliğiniz 1 veya 3 prova içerisinde hazır oluyor ve size eksiksiz bir şekilde teslim ediliyor. Özel tasarımlar ve fuarları takip ederek neredeyse bütün müşterilerinin istediği tasarımları yapabilen bazı Gaziemir gelinlikçilerinin Türkiye genelinde de çok sayıda şubeleri bulunuyor.

  İlçede yerli firmaların yanı sıra yabancı merkezli çok ünlü firmalar da bulabilirsiniz. Hem hazır hem de özel dikim gelinlikler yapabilen bu firmaların bir kısmı kiralama hizmeti de veriyor. Ayrıca Gaziemir’deki gelinlikçilerin büyük kısmı hafta sonu da hizmet vererek müşterilerini memnun ediyorlar. Bu firmalarda isterseniz abiye, nişanlık ve kına kıyafetleri de bulabiliyorsunuz.

  Gaziemir’deki Gelinlik Firmalarının Hizmetleri

  Gaziemir gelinlik firmaları, hayal ettiğiniz gelinlik ile sizi buluşturmak için ihtiyacınız olan her türlü hizmeti veriyor. İlçedeki firmalardan hizmet alan tüm herkes memnun bir şekilde ayrılıyor. Çoğu gelinin en önemli konusu olan zamanlama hakkında ilçedeki firmalar gerekli teminatı veriyorlar ve olabilecek en erken zamanda gelinliğiniz tamamlanarak teslim ediliyor.

  Gaziemir’deki tüm gelinlik firmaları, gelinliğinizi 1 veya 3 prova alarak hazır hale getiriyorlar. İlçedeki bazı gelinlikçilerde 1 haftada gelinliğinizin her detayı halledilebilirken, bazı firmalarda ise 4 veya 5 haftayı bulan bir süreçte tüm detaylar tamamlanıyor. Gelinliğin teslim ediliş zamanı, hazır modellerde çok daha kısa olabiliyor. İlçedeki tüm firmalarda çok sayıda hazır seçenek bulunuyor.

  Kendi zevkinize göre gelinlik yaptırmak isterseniz süreç biraz daha uzayabiliyor. Gaziemir’deki firmaların neredeyse hepsinde isteğinize özel dikim yapılabiliyor. Özel dikim gelinliklerde kumaş, taşlar, düğmeler gibi her bir ayrıntı isteğinize göre seçiliyor ve beğeninize göre gelinliğiniz hazırlanıyor. Gaziemir gelinlik kiralama hizmetini veren firmalara da ev sahipliği yapıyor. Bu sayede seçtiğiniz gelinliği kısa süreli kiralayabiliyorsunuz.

  Gaziemir gelinlikçilerinde birbirinden zevkli ve profesyonel tasarımcılar eşliğinde isteğinize uygun modeller tasarlanabiliyor. Gelinliklerin el işçiliğini de yine işlerinde uzman bir ekip en özenli şekilde gerçekleştiriyor. Gelinlikler vücut ölçünüz veya vücut tipiniz ne olursa olsun size en uygun şekilde yapılıyor. İlçedeki mekanlarda gelinliğinize uygun ve rahat ayakkabılar da bulabilir ve istediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.

  Gaziemir gelinlik firmalarından gelin tacı, saç aksesuarları, duvak, gelin kesesi, kuşak, eldiven, gelin buketi ve şapkanızı da temin edebilir ve en özel gününüze eksiksiz bir şekilde hazırlanabilirsiniz. İlçedeki firmalarda bulunan işinin ehli ekiplerden de aksesuar ve ayakkabı seçimi konusunda destek alabilir ve en doğru kararı verebilirsiniz.

  Konseptiniz her ne olursa olsun, Gaziemir gelinlik firmalarında nedimelerinize özel kıyafetleri de yaptırabilir veya hazır seçeneklerden beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca ilçedeki firmalarda kınanıza ve nişanınıza özel elbiseler de bulabiliyor veya yaptırabiliyorsunuz. Otopark hizmeti de sunan ilçedeki gelinlik firmaları, tüm görüşme boyunca rahat edebilmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar.

  Gaziemir Gelinlik Fiyatları Hangi Aralıkta?

  Gelinlik fiyatları Gaziemir’de oldukça uygun aralıklarda. İlçedeki gelinliklerin fiyatları tasarımlarına ve kalitelerine göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle ilçede her çiftin bütçesine uygun bir gelinlik bulunabiliyor. Daha trend ve tasarım gelinliklerin fiyatları bu doğrultuda daha yüksek olabiliyorlar. Gelinliği size özel yaptırmak isterseniz de fiyat, alacağınız hazır dikim gelinliklere göre daha yüksek oluyor.

  Gaziemir kiralık gelinlik fiyatlarının çok daha uygun fiyatlı olması nedeniyle, kiralamak çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen bir yöntem. İlçedeki çoğu firma gelinlere uygun fiyatlar sunuyor. Bazı yerlerde ise fiyatlar İzmir gelinlik firmalarının ortalamasına yakın rakamlardan başlıyor. İlçedeki en uygun fiyatlı firmalar Hürriyet ve Beyazevler mahallelerinde yer alıyor.

  Özel diktireceğiniz gelinliklerde fiyatta el işçiliği ve kullanılacak malzemelerin kalitesi oldukça etkili. Daha maliyetli malzemeler kullanılan gelinliklerde fiyat daha yüksek oluyor. Ayrıca gelinliğin teslim süresi de kısaldıkça fiyatta artış yaşanabiliyor. İlçedeki firmalarda alacağınız aksesuarların da fiyatları aynı şekilde değişebiliyor. Gaziemir’de firmalar ayrıca gelinler için zaman zaman birbirinden güzel indirimler de gerçekleştirebiliyorlar.

  Gaziemir Firmalarının Gelinlik Modelleri

  Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

  Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları