Enzoanı By Övge

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Maxxen Angel Wedding Dress
137 13 8

Konak

Maxxen Angel Wedding Dress

3 hafta
Özel Dikim
Nergis Şahan Couture
127 3 21

Konak

Nergis Şahan Couture

3 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
217 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızın belki de en heyecanlı anlarını yaşayacaksınız düğün gününüzde. Bu özel günde konuklarınızın karşısına eşsiz bir görünümle çıkmak istiyorsanız, doğru sayfadasınız çünkü profesyonel ekibimizle isteklerinizi yerine getirmek için buradayız! Şimdiye kadar edindiğimiz tecrübeler ışığında tamamen içinize sinen bir süreç geçirmenizi sağlıyor, profesyonel hizmetlerimizle güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Gelin adaylarımızı en fazla yoran süreç modeli belirlemek oluyor genellikle. Çünkü binlerce tasarım arasından seçim yapmak hiç kolay değil biliyoruz. Bu nedenle profesyonel ekibimizle yanınızda olarak size yardımcı oluyoruz. İlk olarak tarzınızı öğrenmeye çalışıyor, zaman kaybı yaşamanızı önlemek için sadece beğenebileceğiniz modelleri gösteriyoruz size. Prova sırasında üzerinize tam oturan ve sizi güzel gösteren bir gelinliğin tamamen içinize sinmesi önemli bir detay. Bu nedenle beğendiğiniz her modeli üstünüzde gördükten sonra kararınızı vermenizi öneriyoruz.

İzmir modaevleri arasında fark yaratan özelliklerimizden biri de özel dikim olanağımız. Eğer hazır modellerimizden hayalini kurduğunuz gelinliği bulamazsanız, birlikte gelinliğinizi en baştan tasarlayabiliyoruz. Daha sonra bütünleyici olarak gördüğümüz uygun bir duvakla güzelliğinizi tamamlıyoruz. Tabii bu aşamada provalar yapıyoruz. Provalar sırasında içinize sinmeyen bir detay olduğunda hemen değişikliğe gidebiliyoruz. İstiyoruz ki her detay hayallerinizi yansıtsın ve siz bitmiş olan gelinliğinizin içinde kendinizi bir prensesler gibi hissedin. Bütün bakışlar sizin üzerinizde olsun, güzelliğinizin ve bu mutlu günün keyfini sonuna kadar çıkarabilin.

Hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız ve mutlu gelecek için ‘’Evet’’’ diyeceğiniz bu özel günde sevdiklerinizin karşısına kusursuz bir görünümle çıkmak istiyorsanız Enzoanı By Övge ekibiyle hemen iletişime geçebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ butonuna tıklayarak! Aklınızdaki tüm soruları yanıtlamak ve sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Ovge Yildizhan

  • Adres: Alsancak, Talatpaşa Blv No:5, 35220 Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!