Eceminn Fashion

E-posta Gönder

Eceminn Fashion Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Eceminn Fashion Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Eceminn Fashion Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Eceminn Fashion Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Eceminn Fashion Hakkında

Düğününüzde muhteşem güzelliğinizle ışıldamanız için gerekli olan bir numaralı faktör şüphesiz ki gelinliğinizin iyi dikilmiş ve kusursuz olması. Bu nedenle biz Eceminn Fashion olarak düğününüzde sizi kusursuz bir görüntüye kavuşturacak, hayalinizdeki gelinlik için özenle çalışıyoruz.

İşimize duyduğumuz tutku ve özen bizi diğer İzmir gelinlik firmalarından ayırıyor. İşini aşkla yapan profesyonel ekibimizle beraber gelinliklerimizin her bir ayrıntısıyla dikkatle ilgileniyoruz. Sadece en kaliteli kumaşları kullanarak, usta bir el işçiliğiyle gelinliklerimizi hazırlıyoruz. Böylece bizi tercih eden gelinleri her detayıyla kusursuz gelinlikleriyle mağazamızdan mutlu bir şekilde uğurluyoruz.

Hazır modellerimizin her birinde kusursuz bir el işçiliği bulunuyor. Profesyonel ekibimizle beraber son trendlere uygun olarak güncel ve özgün modellerle hizmet veriyoruz. Hazır modellerimiz arasından bir seçim yapmak isterseniz kataloglarımızı ve yeni kreasyonlarımızı inceleyerek öncelikle bir fikir sahibi olmanızı öneriyoruz. Mağazamızda vücudu saran zarif balık modellerden, içinde kendinizi adeta bir peri kızı gibi hissedeceğiniz prenses modellere kadar her tarza uygun gelinlik mevcut. Dilerseniz birbirinden güzel gelinliklerimizi çok avantajlı fiyatlarla kiralama olanağınız da bulunuyor

Düğününüzde gelinliğinizin her detayıyla size ait ve sizin için hazırlanmış olmasını isterseniz, özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Gelinliğinizi dikmeye başlamadan önce hayallerinizdeki gelinliği ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından her bir dikişte ve her bir işlemede özenle çalışarak, bu hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Provaları size en uygun saatlerde gerçekleştiriyoruz ve maksimum 3 prova içerisinde gelinliğinizi üzerinizde kusursuz duracak şekilde hazırlıyoruz.

Eceminn Fashion’ı tercih ederseniz göz alıcı gelinliğinizle uzun süre hafızalardan silinmeyecek, kusursuz bir görüntüye kavuşacağınızdan emin olabilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Eceminn Fashion İzmir gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yenigün Mahallesi, 913. Sk. No:38, 35240 Konak/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Eceminn Fashion Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.